گواهی نامه فارغ التحصیل در کسب و کار مهندسی و مدیریت ایمنی

Confederation College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی نامه فارغ التحصیل در کسب و کار مهندسی و مدیریت ایمنی

Confederation College

برنامه گواهی تحصیلات تکمیلی مهندسی کسب و کار و مدیریت ایمنی یک برنامه منحصر به فرد برای دانشجویان بین المللی در رشته مهندسی است (به عنوان مثال عمران، مکانیک، صنعتی، و دیگران). آن را به دانش و مهارت های خود را در منطقه از کسب و کار تخصصی مهندسی و مدیریت ایمنی را بالا ببرد. این برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان را قادر به پاسخگویی به تقاضا در بخش های مهندسی، صنعتی و ساخت و ساز برای کارکنان با تجربه و تخصص در زمینه های مدیریت پروژه، بهداشت و ایمنی شغلی مدیریت، منابع انسانی، و قرارداد و مدیریت هزینه. 15 هفته کار در ترم چهارم دست در تجربه کار در کانادا برای تقویت مهارت های مدیریت مهندسی دانشجویان و افزایش اشتغال خود را فراهم کند. برنامه کسب و کار مهندسی و مدیریت ایمنی هیئت مدیره کالج حکام برنامه مصوب است. آن را نیز اعتبار سنجی برنامه توسط مدارک استانی سرویس اعتبار سنجی (کالج انتاریو کیفیت خدمات تضمین) دریافت کرد. این برنامه دارای چهار ویژگی اصلی است:

 1. برنامه کسب و کار مهندسی و مدیریت ایمنی بر اساس موجود آموزش مهندسی دانشجویان با تمرکز بر کسب و کار و ایمنی جنبه های مهندسی در کانادا است. این برنامه دانش آموزان به اصول مهندسی کانادا و تکنیک های کنترل کیفیت و تضمین کیفیت را معرفی کند. این برنامه آموزش در جنبه های قانونی و اخلاقی حرفه خود در کانادا فراهم می کند.
 2. این برنامه فارغ التحصیلان مهندسی آموزش دیده در سطح بین المللی به استانداردهای کانادا بهداشت و ایمنی شغلی و شیوه های معرفی. وجود خواهد داشت تمرکز بر استانداردهای بهداشت و ایمنی و فرآیندهای ساخت و ساز و سایت های کار صنعتی، و چگونه می توان آنها را به اطمینان از عملیات ایمن از این سایت.
 3. این برنامه پروژه، هزینه و مدیریت قرارداد مهارت های دانش آموزان از طریق بررسی انواع استراتژی های مدیریت پروژه، ابزارها و تکنیک های مربوط به تعیین درصد زنده بودن یک پروژه و اطمینان از موفقیت خود را توسعه.
 4. این برنامه انواع دوره های کسب و کار و مدیریت منابع انسانی بین المللی برای ساخت یک مهارت است که از ارزش منحصر به فرد در سراسر بخش های مختلف در اقتصاد ارائه دهد. این برنامه دانش آموزان به اجزای ضروری در بازاریابی، برنامه ریزی منابع انسانی و مذاکره قرار دهد.

توجه: دانش آموزان داخلی (کانادایی) نیز ممکن است به این برنامه اعمال شوند. با این حال، دانشجویان داخلی باید آگاه باشند که آن را روی یک با شهریه کامل هزینه اساس بهبودی ارائه شده، و شهریه اضافی اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با بخش پذیرش ما تماس بگیرید یا تلفن (807) 475-6213. دانشجویان بین المللی که مایل به درخواست این برنامه هستند می توانند از برنامه آنلاین استفاده کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز آموزش بین المللی ما تماس بگیرند.

اهداف برنامه:

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، فارغ التحصیلان مهارت در زیر خواهد بود:

 1. همکاری با دیگران در توسعه، اجرا و ارزیابی سیاست ها بهداشت و ایمنی سازمانی و شیوه.
 2. مدیریت اجرا و ارزیابی پروژه های تیم با استفاده از اصول مدیریت پروژه.
 3. توسعه، اجرا و ارزیابی استراتژی های توسعه سازمانی با هدف ترویج اثربخشی سازمانی.
 4. توصیه استراتژی برای حمایت از اصول پایداری شرکت ها، مسئولیت اجتماعی شرکت ها و اخلاق در ارتباط با تجارت * طرح یکپارچه سازمان و ارزیابی اثر خود را.
 5. توسعه و پیاده سازی استراتژی های به مذاکره موثر در محیط های مختلف فرهنگی و برای رسیدگی به تاثیر تفاوت های فرهنگی در طرح های تجاری یکپارچه سازمان است.
 6. مطابق با سلامت فعلی و قوانین ایمنی، و همچنین شیوه های سازمانی و روش.
 7. برنامه ریزی و هماهنگی پروژه های مهندسی عمران و نظارت بر کیفیت و کمیت کار.
 8. نظارت و مطابق با قوانین سلامت و ایمنی برای جلوگیری از حوادث شغلی و ارائه یک محیط کاری ایمن را تشویق کنند.
 9. همکاری در اجرا و نظارت بر مقرون به صرفه و مدیریت ریسک پروژه های تیم.
 10. کمک به ساختن یا خرید تجزیه و تحلیل به حمایت از تصمیم گیری برون سپاری.
 11. کمک در ارزیابی اثرات سیاسی، اجتماعی و زیست محیطی پروژه های مهندسی عمران.

فرصت های شغلی:

فارغ التحصیلان به طور مستقل و مشترک کار می کنند، استفاده از بهداشت و ایمنی شیوه های فنی، تکنیک های مدیریت پروژه، مهارت های کسب و کار و گسترده تر در سراسر بخش های مختلف در اقتصاد است. در طول 15 هفته کار خود و پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان ممکن است خود را مشغول به کار در یکی از این موقعیت را پیدا کنید:

 • هماهنگ کننده Jobsite
 • هماهنگ کننده پروژه
 • بهداشت jobsite و مشاور ایمنی
 • بهداشت صنعتی و ساخت و ساز و افسر ایمنی
 • برآوردگر ساخت و ساز
 • طراحی مهندسی و تهیه پیش نویس کار - زیر جهت یک مهندس
 • دستیار عملیات کسب و کار مهندسی - برای پروژه های عملیات در حال انجام و تعمیر و نگهداری
 • عملیات کسب و کار دستیار - به شرکت های کوچک تر با عملیات کسب و کار خود

هزینه ها و هزینه ها

هزینه های تحصیلی و هزینه های دیگر هزینه های تحصیل 11،368 دلار در سال، به علاوه هزینه های اضافی از 2،567 دلار، در مجموع $ 13،995 در سال (برای 15 / '16). هزینه اضافی دانشجویان بین المللی برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه دانشجویان دانشجویان خارجی، از وب سایت آموزشی بین المللی بازدید کنید.

شرایط ورود

درجه یا دیپلم از دانشگاه یا کالج معتبر در رشته مهندسی مانند مهندسی عمران، مکانیکی یا صنعتی یا فارغ التحصیل کالج کالج با دیپلم در زمینه مهندسی. فقط متقاضیان بین المللی: متقاضیان بین المللی باید مدرک / دیپلم موجود در یک دانشگاه یا کالج معتبر (کلاس اول یا دوم) را در زمینه مهندسی مانند مهندسی عمران، مکانیکی یا صنعتی داشته باشند. متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند، باید مدارک انگلیسی را طبق استانداردهای زیر ارائه دهند:

 • نمره TOEFL iBT 88، یا
 • نمره IELTS 6.5، بدون باند کمتر از 5.5.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
Confederation College

آخرین به روز رسانی December 4, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
15,129 CAD
Locations
کانادا - Thunder Bay, Ontario
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
کانادا - Thunder Bay, Ontario
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ژانویه 2019
کانادا - Thunder Bay, Ontario
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات