توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک پیشرفته در مدیریت منابع انسانی به شما می آموزد تا بتوانید یکی از ارزشمندترین دارایی های شرکت را شناسایی و به حداکثر برسانید: استعداد و قابلیت های کارمندان آن.

برنامه گواهی پیشرفته ما یک گواهی حرفه ای مبتنی بر کسب و کار ارائه می دهد. ما برنامه ما را برای برآورده ساختن استانداردهای جهانی برای مدیریت منابع انسانی که توسط انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM) ® تعیین شده است، برآورده می کنیم.

این ایده برای حرفه ای های کسب و کار است که می خواهند دانش مدیریت منابع انسانی و قابلیت فروش را تقویت کنند. دانش آموزان با یک گواهینامه پیشرفته تجهیز شده اند تا در زمینه مدیریت منابع انسانی سازمان خود، به عنوان مشاوران مستقل و مربیان، پیشرفت کنند.

دوره مطالعه

این برنامه 15 دوره اعتباری و 5 دوره شامل دوره های آموزشی در پایه های کسب و کار و سیستم های مدیریت پرسنلی، قانون استخدام، اخلاق و مسئولیت پذیری و مدیریت تغییر است. شما دوره های زیر را از برنامه درسی کارشناسی ارشد خواهید گرفت:

  • MBAN 607 مدیریت برای تغییر
  • MBAN 620 Global Human Resource Management
  • MBAN 621 قانون جهانی استخدام
  • اخلاق MSBN 605 در بازار جهانی
  • MSHN 620 پایه های کسب و کار برای مدیریت منابع انسانی

اگر تصمیم بگیرید که پس از تکمیل برنامه گواهینامه های پیشرفته، مدرک مدیریت منابع انسانی یا MBA را دنبال کنید، ممکن است بتوانید تا شش امتیاز به مدرک کارشناسی ارشد خود بدهید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی January 7, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
685 USD
- در اعتبار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019