گواهی کارشناسی ارشد، دیپلم و کارشناسی ارشد و مربیگری (UK و EU Online)

Oxford Brookes Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی کارشناسی ارشد، دیپلم و کارشناسی ارشد و مربیگری (UK و EU Online)

Oxford Brookes Business School

در این بخش زمان MA در مربی و مربی گری تمرین البته شما کار و زندگی قبل تجارب خود را با مفاهیم نظری مربیگری زیر بنای و نظارت در اختیار دارد. شما خواهید دانش و درک خود را از نظریه گسترش و پس از ارتباط است که درک به مهارت ها و روش لازم برای توسعه حرفه ای به عنوان یک مربی یا مربی. این کمک خواهد کرد که به اطلاع مدل و حالت های عمل خود را و منجر به تحقیقات جالب و مفید است. با حمایت از یک ترکیب منحصر به فرد از ورودی معلم و پشتیبانی مربی سرپرست فرد، شما می خواهد دانش خود را به انواع زمینه کار اعمال می شود. همچنین به عنوان یک گواهینامه بین المللی شناخته شده از دانشگاه آکسفورد بروک، شما همچنین می توانید ورود سریع به عضو انجمن حرفه ای برای مربیگری و نظارت حرفه ای (APECS) به دست آورد. این دوره به مربیان داخلی، خارجی، مشاوران، مربیان مربی ، مربیگری روانشناسان، مشاوران، مدیران، توسعه منابع انسانی یا حرفه ای های رهبری از بخش های داوطلبانه، دولتی و خصوصی. آن است که همیشه لازم نیست به یک درجه، تا زمانی که شما یک سطح مناسب از تجربه می کنند.

تاریخ شروع دسترس

  • سپتامبر 2018
  • سپتامبر 2019

محل آموزش

  • Headington پردیس، کولی لین

طول دوره

  • زمان قسمت: MA: 2-5 سال، PGDip: 16 ماه، PGCert: 8 ماه

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

این درس مبتنی بر تمرین دارای چندین عنصر منحصر به فرد است که هر کدام به منظور بهبود تجربه یادگیری شما طراحی شده است: از طریق یک سری روزهای تحصیلی برگزار شده در آکسفورد (دانشگاه ویاتلی) به علاوه کارگاه های آموزشی آنلاین و کنفرانس برای حمایت و گسترش یادگیری خود تحویل داده می شود. کارگاه های آموزشی آنلاین به طور منظم و بحث جلسات چهره به چهره را پشتیبانی کند. حدود 50٪ از برنامه تحویل آنلاین، به شما این امکان را به جا مطالعات خود را در اطراف تعهدات دیگر. این دوره همچنین در مدرسه HKU حرفه ای و آموزش مداوم در هنگ کنگ در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت مراجعه کنید.

تمرکز بر روی توسعه شخصی و حرفه ای خود را به عنوان ابعاد سازمانی و روانی مربوط به مربی و مربی گری است. در طول سال اول مطالعه شما خود را مستقل و حرفه ای مربی تیم سرپرست به حمایت از توسعه مربیگری و یا مشاوره خود را. در سال دوم مطالعه شما یک سرپرست علمی به شما را راهنمایی به عنوان درک خود را به شما تعمیق و انجام یک تحقیق.

آکسفورد بروکس در لبه پیشرو از مربی و مربی گری حرفه ای است. کارشناسی ارشد برنامه ما این است که از طریق مرکز بین المللی ما مطالعات مربی و مربی گری آموزش داده و با بهرهگیری از محققان برجسته در این زمینه، از جمله پروفسور تاتیانا Bachkirova، دکتر ایلین کاکس و بازدید از استادانی چون پروفسور دیوید Clutterbuck و دکتر آنتونی گرانت. ما یک بخش فعال مربی و مربی گری در جامعه، میزبانی وب مجله بین المللی مبتنی بر شواهد مربی و مربی گری، مربیگری سالانه و کنفرانس تحقیقات نظارت و آکسفورد بروکس مربی و مربی گری جامعه، فراهم می کند که فرصت های همکاری و شبکه برای دانشگاهیان و حرفه ای از طیف گسترده ای از مربی و مربی گری منافع.

شرایط ورود

شما به طور معمول باید یک درجه اول و یا تجربه حرفه ای معادل است. اگر شما در حال حاضر مربیگری و یا مشاوره تحصیلی متناسب با سطح به دست آورد، شما ممکن است معافیت از ماژول عمل اصول داده شده است. ورود نیز به دو مرجع رضایت بخش خواهد بود.

الزامات زبان انگليسی اگر زبان انگليسی زبان اوليه شما نيست، لازم است سطح پاييني از مهارت زبان انگليسی را داشته باشيد:

  • IELTS حداقل سطح 6.5 (با حداقل 6.0 در خواندن و نوشتن، و 5.5 در گوش دادن و صحبت کردن).

دوره های آمادگی برای دانشجویان بین المللی و اتحادیه اروپا ما دوره های مختلفی را برای کمک به شما برای برآورده شدن نیازهای ورود به این دوره ارائه می کنیم و همچنین شما را با زندگی دانشگاه آشنا می کنیم. همچنین شما می توانید قادر به برای یک ویزای دانشجویی اقدام به پوشش هر دو دوره است.

  • اگر شما نیاز به دوره پیش از کارشناسی ارشد به شما کمک کند برای دیدار با هر دو زبان انگلیسی و شرایط علمی ورود به دوره کارشناسی ارشد برای شما، شما می توانید دوره دو ساله کارشناسی ارشد ما را. این دوره ترکیب دیپلم قبل از کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد خود را در یک نرم افزار. شما می توانید برای یک ویزا برای دو سال مطالعه اعمال می شود.
  • اگر شما نیاز به بهبود زبان انگلیسی شما، ما باید دوره قبل از جلسه به زبان انگلیسی در دسترس است به شما کمک کند تا از شرایط زبان انگلیسی کارشناسی ارشد انتخاب شما.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 25, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
بریتانیا - Oxford, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
بریتانیا - Oxford, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

MA Coaching and Mentoring: Peter Hill