توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مجاز توسط شورای آموزش و پرورش پورتوریکو (CE) این برنامه گواهی آموزش معلمان، دانش آموزان و استادان برای درک و استفاده از اصول علوم اعصاب و نوروپاتولوژی در کار خود را با دانش آموزان و برای اجرای محیط یادگیری بر اساس این اصول. این شامل دستورالعمل خاصی برای تدریس به کودکان با ناتوانی های یادگیری و اختلالات عصبی تکاملی مانند اوتیسم، آسپرگر، اختلال نقص توجه و عقب ماندگی ذهنی. این برنامه همچنین به نیازهای روانشناس و سایر کارکنان مدرسه علاقه مند به توسعه دانش پیشرفته و توسعه یافته در استفاده از علوم اعصاب از اصول یادگیری به کار بالینی خود را با کودکان. روانشناس با یک پس زمینه جامد بر اساس زیست شناختی رفتار به برنامه پذیرفته ممکن است به طور مستقیم در NSL 0503 کودکان ارزیابی عصب روانشناختی انتخابی البته ارائه شایستگی ارزیابی پیشرفته در مدرسه و محیط های بالینی ثبت نام کنید.

برنامه تحصیلی

نیمه اول NeurscienceCuricculumS1

نیمه دوم

پذیرش مورد نیاز

این برنامه گواهی آموزش معلمان و استادان به درک و استفاده از اصول علوم اعصاب و عصب در کار خود با دانش آموزان و اجرای محیط های یادگیری بر اساس این اصول. این شامل یک آموزش خاص برای آموزش کودکان با ناتوانی های یادگیری و اختلالات عصبی مانند اوتیسم، آسپرگر، اختلال نقص توجه و عقب ماندگی ذهنی است. هدف اصلی از این گواهی کارشناسی ارشد این است که پل علوم اعصاب با آموزش و پرورش برای بهبود هر دو، تحویل (از طریق معلمان) و دریافت (از طریق دانش آموزان) از اطلاعات در محیط علمی. دوره های آموزشی در شنبه برگزار می شود.

دوره اعتبار
دوره های اصلی 11
آموزش عمومی 3
غلظت / تخصص 3
اختیاری 1
جمع 18
  • مدرک کارشناسی در رشته آموزش و پرورش و یا در یکی از علوم رفتاری (هیچ دانش یا تجربه خاص در علوم اعصاب مورد نیاز است). برنامه های کاربردی از نامزدها از دیگر زمینه های علمی که دارای گواهینامه معلم از وزارت آموزش و پرورش از روابط عمومی نیز در نظر گرفته خواهد شد.

مدت زمان

این برنامه برای تکمیل یکسال طراحی شده است. از کسانی که این برنامه را در 2014-2015 تکمیل کردند *٪ در 1 سال به پایان رسید. * کمتر از 10 دانش آموز این برنامه را در 2014-15 تکمیل کرد. تعداد افرادی که در زمان عادی به اتمام رسانده اند، برای حفظ محرمانه بودن دانشجویان محروم شده اند.

هزینه ها و هزینه ها

هزینه تحصیل و تحصیل: 7131 دلار
کتاب و لوازم: 1،100 دلار
اتاق و هیئت مدیره اتاق: ارائه نمی شود. * مبلغ نشان داده شده در بالا شامل هزینه های کل برنامه می شود، با فرض زمان عادی به اتمام رسید. توجه داشته باشید که این اطلاعات تغییر می کند تامین مالی این برنامه ممکن است از طریق کمک های مالی، بورس تحصیلی، وام ها (فدرال و خصوصی) و طرح های تامین مالی سازمانی در دسترس باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ponce Health Sciences University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
پاره وقت
Price
7,131 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019, فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019, فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019, فوریه 2020