گواهی FET در عکاسی

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی FET در عکاسی

The Open Window Institute for Arts and Digital Sciences

Certificate201

البته FET گواهی در عکاسی دانش آموزان به عناصر ضروری عکاسی معرفی می کند. این دوره بر تسلط بر مهارت های فنی است که در پروژه های عملی استفاده می شود. تمرکز بر روی نرم افزار های عکاسی مربوط اعمال شده به ژانرهای عکاسی مانند عکاسی پرتره، عکاسی معماری و عکاسی محصول دانش آموزان با مهارت صنعت مربوطه فراهم می کند. مهارت های عملی به اوج رسیدن در یک مجموعه با که دانش آموزان می توانند بازار کار وارد به دست آورد.

حداقل سیستم مورد نیاز ورود: رمز عبور بر روی گواهی ارشد ملی (سال 12) و سواد کامپیوتری عمومی
از آغاز دوره: ژوئیه 10
ثبت نام نزدیک: ژوئیه 5
هزینه های دوره: R49،920

نرم افزار Adobe Photoshop (عمومی)
این ماژول به عنوان مقدمه به استفاده از رابط فتوشاپ CS6 عنوان یک راه حل گردش کار دیجیتال به دانش آموزان و متخصص در بسیاری از راه های ارتباط تصویری است. ماژول را پوشش می دهد ابزار ضروری و گردش کار اغلب در هر دو شیوه عکاسی و طراحی، مانند جعبه ابزار فتوشاپ، گزینه های نوار و برنامه های کاربردی پانل استفاده می شود؛ با استفاده از نرم افزار Adobe پل؛ با استفاده از اشیاء هوشمند و فیلتر. درک انواع فایل و آماده سازی فایل خروجی است.

نرم افزار Adobe Photoshop (متوسط)
در طول این ماژول، دانش آموز را در مهارت های موجود در نرم افزار Adobe Photoshop البته می سازد و به بررسی بیشتر از تکنیک های پیشرفته در دسترس برای اطمینان از عملکرد بدون درز و استفاده از ابزار، گردش و فرایندهای درگیر در ویرایش. محتوای دوره با جدید ترین نسخه از کریتیو سوئیت در ذهن طراحی شده است، هر چند آموزان ممکن است به نسخه های قدیمی تر از Suite را از CS4 به بعد استفاده کنید.

فتوشاپ پس از تولید (عمومی)
این ماژول دارای تخصص در نرم افزار Adobe Photoshop به طور خاص برای ویرایش عکس. این معرفی دانش آموز به غیر مخرب مهارت های پس از تولید اولیه با استفاده از رابط CC نرم افزار Adobe Photoshop. اجزای اصلی مربوط به گردش کار ویرایش تصویر شامل مدیریت تصاویر در Adobe Bridge CC، تصحیح رنگ، نقشه برداری تن، کنترل کنتراست، ویرایش اصلاحی، تیز کردن تصویر و خروجی فایل.

فتوشاپ پس از تولید (متوسط)
این ماژول گسترش دانش دانش آموز پس از تولید با معرفی تکنیک های اصلاح تصویر میانی قابل اجرا به گردش کار از ژانرهای عکاسی تجاری. این ماژول شرح و تفصیل تکنیک های قابل اجرا در ویرایش تصویر، نرم افزار ویرایش تصویر و عمل چاپ، و تاکید بر ویرایش اصلاحی برای زیبایی و عکاسی محصول. علاوه بر این، دانش آموز خواهد شد به تکنیک های مختلف با تمرکز بر ویرایش اصلاحی غیر مخرب، و همچنین به عنوان حد واسط ویرایش حجم زیادی، عمل رتوش و تکنیک های خلاق اعمال correctively معرفی شده است.

بنیاد دوربین
این ماژول به معرفی دانش آموز را به اصطلاحات و قابلیت های دوربین 35mm دیجیتال تک لنز انعکاسی از پایه تا تنظیمات دوربین پیشرفته، و در جنبه های مانند کنترل نوردهی، تعادل رنگ سفید و درجه حرارت رنگ از منابع مختلف نور تمرکز می کنند. تاکید شده است همچنین در استفاده از متر نور و تفسیر درست از قرائت نور به منظور اصلاح کنترل قرار گرفتن در معرض قرار گرفته است.

نورپردازی خلاق (عمومی)
این ماژول دانش آموز به مبانی و رفتار نور، و چگونه نور می تواند اصلاح شود و کنترل به منظور مدل نورپردازی در ماده های مختلف موضوع را در مد مناسب و خلاق معرفی می کند. جزء علاوه بر این دانش آموز چگونه به کنترل نور طبیعی و خلاقانه راه حل های روشنایی مشکل را حل کند پوشش انواع موضوع، پرتره، مواد غذایی و وقایع در فضای باز مبتنی بر دستور. دانش آموز خواهد شد در مورد چگونگی استفاده اصلاح نور مطلوب، مانند دیفیوزر و منعکس در شرایط نور طبیعی آموزش.

نورپردازی خلاق (متوسط)
این ماژول دانش آموز را به نور فلش، نور روز و متعادل کننده با استفاده از فلاش و تجهیزات strobist و لوازم جانبی معرفی می کند. علاوه بر این، ماژول را به دانش آموز در نحوه استفاده از تجهیزات فلش به مدل نورپردازی در موضوع در شرایط نوری مخلوط با استفاده از یک فلاش و خارج از دوربین و کنترل نسبت نور از راه اندازی نور آموزش.

عناصر و اصول طراحی
در طول این ماژول، دانش آموز را به عناصر رسمی طراحی معرفی خواهد شد و هدایت برای پیاده سازی اصول طراحی در قاب عکاسی مرتبط با ترکیب و تقسیم قاب. دانش آموزان باید مهارت در مهارت های ترکیبی نمایش گذاشتن و اعمال عناصر طراحی موفقیت در محدوده تکالیف عملی است.

لنز و چشم انداز
این ماژول گسترش دانش دانش آموز در دوره مقدماتی دوربین به دست آورد، گسترش اطلاعات دانش آموز از آناتومی لنز دوربین و علاوه بر معرفی جنبه های فنی، مانند انحرافات لنز، چشم انداز لنز و کنترل بر عمق تمرکز. بنابراین دانشجویان باید آناتومی لنز دوربین درک و باید قادر به شناسایی انحرافات لنز باشد. دانش آموزان همچنین باید مهارت در کنترل عملی دیدگاه لنز و عمق از فوکوس از طریق اجرای یک سری از تکالیف عملی نمایش می گذارد.

استودیو پرتره
در طول این ماژول، دانش آموزان به روند گرفتن پرتره در محیط استودیو معرفی شده است. این فرایند شامل تسلط بر جنبه های فنی مانند کار با کنترل روشنایی تنظیم یو پی اس و کنترل قرار گرفتن در معرض محیط استودیو. دانش آموز باید درک و استفاده از فرشتگان دوربین بهینه، و محل نگهدار در یک ترکیب پویا. جنبه های خلاق مانند توسعه یک مفهوم و یک ظاهر طراحی شده برای برقراری ارتباط شخصیت پرستار با موفقیت به ساحت.

عکاسی معماری
این ماژول دانش آموز به اسناد و مدارک موضوع ماده معماری با تمرکز بر هر دو داخلی و همچنین ساختارهای معماری نمای خارجی معرفی می کند. تاکید بر استفاده از نور قرار می گیرد، استفاده مناسب از ترکیب و کنترل عملی دیدگاه لنز برای رسیدن به اثر مورد نظر.

در عکاسی
این ماژول به معرفی دانش آموز را به هنوز هم زندگی و عکاسی دسکتاپ با محوریت برنامه های تجاری، عکس با استفاده از هر دو نور محیط طبیعی و همچنین با استفاده از نور روز و متعادل روشنایی فلش از طریق استفاده از فلاش های (فلاش). طیف وسیعی از شفاف، شفاف و مات موضوع انتخاب شده است و دانش آموزان می توان دستور داد چگونه به مناسب ارائه راه حل های روشنایی و عکس به شیوه ای که contextualises موضوع ماده به اندازه کافی.

مقام
در طول این ماژول، کار در سراسر گواهی FET در عکاسی به اتمام است در یک سبد ارائه شده است، تحت هدایت کارشناس موضوع. این نمونه کارها زمانی که نمایش بدن خود را از کار به کارفرمایان بالقوه بسیار مهم است. جزء نمونه کارها تحکیم مهارت به دست آورد در طول برنامه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
49,920 ZAR
Locations
آفریقای جنوبی - Pretoria
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Pretoria
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات