توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی دوره

گواهی IV در شبکه فناوری اطلاعات شبکه برنامه برای هر کسی که به دنبال شروع یا پیشرفت حرفه ای در مدیریت سیستم های فناوری اطلاعات و شبکه. این برنامه مهارت های لازم برای پشتیبانی شبکه و سرور و مهارت های مدیریت پروژه مورد نیاز برای اجرای این فن آوری را آموزش می دهد. دانش آموزان باید نحوه ساخت و نگهداری سرورهای کامپیوتری و شبکه ها را یاد بگیرند. این دوره برای دانش آموزان در بریزبن، ساحل طلا و آنلاین در دسترس است.

این برنامه به فارغ التحصیلان اجازه می دهد که مدارک بین المللی را با ارائه آموزش برای این در برنامه درسی به دست آورند. گواهینامه های صنعت آموزش داده شده است مایکروسافت Certified Solutions Associate (MCSA)، ویندوز 8 مشتری و سرور 2012، و سیسکو همکاران شبکه های خبره (CCNA). این آموزش دانشجویان را برای امتحانات صدور گواهینامه آماده می کند.

این آموزش از طریق آموزش در کلاس درس و آموزش الكترونيكی آنلاین به دست می آید. دانش آموزان تعدادی از محیط های آموزش آنلاین با کیفیت بالا از جمله ویدیو و محیط های صوتی و تصویری تعاملی دسترسی خواهند داشت. دانش آموزان در مورد موفقیت موفقیت آمیز تمامی فعالیت های ارزیابی در این دوره، مدرک دریافت خواهند کرد.

تعدادی از موضوعات موجود در این دوره، الزامات آموزش برای برنامه های صدور گواهینامه صنعت خاص را پوشش می دهد. اتمام موفقیت آمیز چنین موضوعی به خودی خود دانش آموز را به صدور گواهینامه مرتبط نمی دهد. برای دریافت گواهی مربوطه باید صدور گواهینامه خارجی صادر شود. هزینه ها توسط مقامات صدور گواهینامه پرداخت می شود. اطلاعات در مورد چگونگی به دست آوردن این گواهینامه ها توسط مربیان دوره ارائه خواهد شد. در حالی که دانش آموزان تشویق می شوند که گواهینامه های مرتبط را بدست آورند، لازم نیست که این درس را با موفقیت کامل و جایزه آکادمی مربوطه به آنها داده شود.

برنامه تحصیلی

بخش 1: مبانی فناوری اطلاعات

  • ایمنی و پایدار فناوری اطلاعات 6 هفته
  • مبانی شبکه 3 هفته

بخش 2: اصول شبکه سازی

  • CCNA Certification Training 6 هفته
  • نصب
  • نصب
  • مدیریت پروژه 3 هفته
  • پروژه 6 هفته

شرایط ورود

دانش آموزان بین المللی:

زبان: زبان بومی انگلیسی یا IELTS 5.5

زمینه علمی:

  • سال 12 استرالیا یا معادل آن
  • دیپلم و دوره های دیپلم پیشرفته نیاز به پیش نیاز دوره گواهینامه IV دارند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television »

آخرین به روز رسانی April 18, 2018
این دوره Online, Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
36 
پاره وقت
تمام وقت
Price
7,500 AUD
هزینه های داخلی 7500 دلار؛ هزینه های بین المللی 8700 دلار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020