Read the Official Description

این مدرک مهارت و دانش مورد نیاز برای اشتغال را به عنوان یک معامله گر مهندسین عالی یا یک معاون مهندس صنایع کلاس دوم - در سطح فلز، مهندسی، صنایع تولید و صنایع مرتبط می کند. شما از تکنیک های پیوستن یاد می گیرید و مهارت ها در طراحی، ساخت و ساز ساختارها را به دست خواهید آورد. این دوره همچنین مهارت های ارزشمندی را در کار گروهی و ارتباطات به شما می دهد. فارغ التحصیلان می توانند در استخراج مواد معدنی، حفاری نفت و گاز، یا کار در تولید ماشین آلات سنگین و ساخت محصولات ساختمانی، کار کنند.

دورنمای شغل

کارگران مهندسی مکانیک

شرایط ورود

  • مهارت زبان انگلیسی: IELTS 5.5 (هیچ گروه فردی کمتر از 5.0) یا ISLPR 2 در تمام مهارت ها و یا دیگر - برای لیستی از تمام آزمون زبان انگلیسی پذیرفته شده توسط TAFE Queensland International
  • الزامات علمی: تکمیل سال 12 (یا معادل آن). دانش آموزانی که دارای مدرسه نیستند، باید تجربه کاری یا مدارک مربوطه را نشان دهند که نشان دهنده موفقیت موفقیت در پایان دوره است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سطوح پیشرفت تحصیلی بین المللی معادل سال های 10 و 12.

دانش آموزان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. متقاضیان ویزای دانشجویی زیر 18 ساله پذیرفته خواهند شد در صورتی که نشان دهند که آنها توسط والدین، نگهبان حقوقی یا یک نسل مناسب که 21 ساله یا بالاتر هستند همراه خواهد بود. این تنظیم نیاز به تصویب وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی دارد. برای اطلاعات بیشتر، به اداره مهاجرت و حفاظت مرزی مراجعه کنید - شرایط رفاهی برای متقاضیان ویزای دانشجویی زیر 18 سال.

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by TAFE Queensland International »

Last updated June 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
17,995 USD
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

ژانویه 2020