Read the Official Description

6 ماه تمام وقت. دوره های پاره وقت نیز در دسترس

این برنامه فارغ التحصیلان با طیف وسیعی از مهارت های کسب و کار لازم آماده می شود در تعدادی از محیط کسب و کار موفق. این خدمات عبارتند از خدمات به مشتریان، فعالیت های بازاریابی، ارتباطات کسب و کار و بهداشت و ایمنی شغلی.

گواهی IV در کسب و کار است برای کسانی که کمی به هیچ تجربه کسب و کار و به دنبال یک حرفه ای در کسب و کار و یا کسانی که قصد تحصیل در سطح دیپلم یا مدرک در آینده طراحی شده است.

یک جزء کلیدی از ASBM است که همه دانش آموزان 12 صنعت شیفت دادن کار در یک شرکت کسب و کار به عنوان بخشی از این دوره به عهده بگیرد.

مسیرهای به یک درجه بالاتر

اتمام موفقیت آمیز از چهار موضوع در گواهی IV در کسب و کار در یک اعتباری چهار واحد برای کارشناسی کسب و کار در مدرسه استرالیایی مدیریت اگر در رابطه با دیپلم کسب و کار تکمیل شود.

دروس BSB40215

CIV0030: کسب و کار ارتباطات جلسات BSBADM405 سازماندهی کسب و کار مسافرت BSBADM406 سازماندهی

CIV0031: خدمات مدیریت BSBCUS401 پیاده سازی استراتژی های خدمات به مشتریان مختصات BSBCUS402 نیازهای آدرس مشتری BSBCUS403 پیاده سازی استانداردهای خدمات به مشتریان

CIV0032: اصول بازاریابی BSBMKG413 محصولات و خدمات تبلیغ BSBMKG414 انجام فعالیت های بازاریابی

CIV0033: سیستم های مدیریت اطلاعات BSBEBU401 نقد و بررسی و حفظ یک وب سایت BSBITS401 حفظ فناوری کسب و کار BSBWHS401 پیاده سازی و نظارت بر WHS سیاست ها، روش ها و برنامه برای دیدار با الزامات قانونی

قوانین جایزه

جایزه مورد نیاز برای اینکه واجد شرایط برای IV گواهی در کسب و کار، نامزد باید تمام از چهار (4) دروس ذکر شده در بالا را پر کنید.

انتقال اعتبار دانش آموزانی که مایل به صلاحیت AQF و / یا بیانیه ای از تهیه به رسمیت شناخته شده باید شواهد مستند قبل از ثبت نام به وزارت پذیرش ارسال کنید. هنگامی که ثبت نام پذیرفته شده است، هیچ معافیت بیشتر اعطا خواهد شد. اطلاعات بیشتر در دسترس از وزارت پذیرش می باشد.

ارزیابی دوره این مهم است که توجه داشته باشید که ACAE تصویب تعدادی از آیتم ها و یا ابزار ارزیابی طراحی شده اند که به بهترین متناسب با دوره خود و دانش و مهارت های مورد نیاز برای توسط هر شرکت نشان داده شود. تمام ارزیابی های به وضوح در راهنمای موضوعی که ما بر ثبت نام به دانش آموزان ارائه شناسایی می شوند. راهنمای سوژه یک مقدار زیادی از جزئیات در مورد زمان و سبک ارزیابی فراهم می کند. این مهم است که توجه داشته باشید که شرکت کنندگان نیاز به نشان دادن مهارت از طریق هر یک از موارد ارزیابی تجویز طول زمان خود را در این دوره ثبت نام. به طور کلی موارد زیر را برای ارزیابی این دوره اعمال می شود.

  • پروژه
  • تظاهرات عملی
  • آزمون دانش بر اساس
  • مطالعات موردی
  • میزبانی وب کاریابی صنایع
  • نقاط چک

مصرف

فوریه و ژوئیه (جدول هزینه سالانه برای تاریخ را ببینید)

شرایط ورود همه دانش آموزان ملزم به معادل استرالیا مدرسه سال 11 را تکمیل کرده اند. اطلاعات بیشتر در پذیرش مورد نیاز برای دانش آموزان محلی و پذیرش مورد نیاز برای دانشجویان بین المللی در دسترس است.

یادداشت

  1. افراد باید در سفارش گرفته شده که آنها ارائه می شوند و در اختیار کمیته مدیریت.
  2. اطلاعات فوق درست در زمان چاپ و نشر است. با این حال، تمام برنامه ممکن است موضوع به بررسی در حال انجام توسط کمیته مدیریت.
Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
ژانویه 2019
Duration
Part-time
Full-time
Price
6,100 AUD
شهروندان؛ دانشجویان بین المللی 6200 $
Deadline
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2019
End Date
Application deadline

ژانویه 2019

Location
Application deadline
End Date