توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی Paralegal Studies

یک دارایی ارزشمند با آموزش والدین باشید

Paralegals، هر چند که آنها به طور کامل، بخشی از زمان و یا قرارداد مشغول به کار هستند، به طور فزاینده ای توسط شرکت های بزرگ، سازمان های دولتی، شرکت های حقوقی و سازمان های دیگر به دلیل مهارت های حقوقی و دانش خاص آنها، آنها را به وکلا ضروری است و سیستم حقوقی.

گواهینامه American National University در برنامه مطالعات Paralegal - که توسط انجمن باربری آمریکا تایید شده است، به طور انحصاری برای دانش آموزان و متخصصانی که قبلا مدرک لیسانس یا مددکار را کسب کرده اند طراحی شده است:

 • فارغ التحصیلان کالج های اخیر به دنبال یک حرفه حقوقی یا پله سنگ به مدرسه حقوقی
 • حرفه ای های حرفه ای به دنبال تغییر حرفه ای به صنعت قانونی است

گواهی نامه محتوا در برنامه های مطالعات Paralegal با توجه دقیق به رضایت از توصیه های انجمن آمریکایی برای آموزش مداوم در زمینه حقوق و دستمزد های حقوقی و آمادگی آن برای امتحان Paralegal Certified National Assistants (NALA) صورت گرفت.

تجربه یادگیری شما

برنامه مطالعاتی Paralegal American National University of the American National University of American National University با دشواری های تحصیلی با مهارت های حقوقی، فنی و رهبری همراه است تا حرفه ای های متشکل از متخصصان پاراللاگ را توسعه دهد. فارغ التحصیلان ما آماده هستند که به عنوان دستیارهای حقوقی و حقوقی برای انجام وظایف در سازمان های حقوقی، شرکت های بزرگ، غیرانتفاعی و دولتی به دنبال کار باشند.

 • از یک برنامه درسی که از ورود کارشناسان حرفه ای در صنعت قانونی طراحی شده است یاد بگیرید.
 • تجربه یادگیری شما بر مهارت ها، فرم ها، اسناد و روش ها، و همچنین اصول قانونی و نظریاتی که مربوط به عملکرد شما به عنوان یک قاعده کلی است، تاکید می کند.
 • درک چگونگی استفاده از ابزارهای تحقیقاتی آنلاین در زمینه صنعت، را درک کنید.
 • به دست آوردن درک از چگونگی حرکت به سیستم های دادگاه.

دوره های آموزشی و مدرسان شما را به آمادگی شما برای گرفتن امتحان ملی حقوقی قانونی (CLA / CP Exam) پس از فارغ التحصیلی برای بهبود اعتبار حرفه ای خود را آماده خواهد کرد.

American National University عمل غیر مجاز قانون حمایت نمی کند. اعمال غیر مجاز قانون، باعث آسیب رساندن به حرفه حقوقی و عمومی می شود. یک متقاضی ممکن است خدمات حقوقی را به طور مستقیم به عموم مردم ارائه نکند و یا خود را به عنوان یک فرد واجد شرایط برای ارائه خدمات قانونی مستقل به دیگری ارائه دهد. یک متقاضی باید با اقتدار قانونی قابل اجرا در رابطه با اجرای غیر قانونی قانون در حوزه قضایی که در آن کارمند یا مهاجرین در آن زندگی می کند، مطابقت داشته باشد.

چرا American National University ؟

 • راحتی و انعطاف پذیری - با روزهای شب و کلاس ¹ شما انعطاف پذیری برای کار به عنوان درجه خود را کسب کنید.
 • توجه شخصی - شما فقط یک چهره در جمعیت نیستید، اندازه های کلاس کوچک ما اجازه می دهد برای توجه شخصی از مدرسان.
 • حرفه ای های حرفه ای به عنوان مدرس - با برنامه های جاری و مرتبط، شما را از معلمان با تجربه در زمینه های دنیای واقعی یاد می گیرند که شما را هدایت و راهنمایی خواهند کرد.
 • خدمات شغلی - تیم خدمات حرفه ای ما شروع به کمک شما می کند قبل از فارغ التحصیلی با رزومه خود، نامه های پوشش، تکنیک های مصاحبه و چگونگی جستجوی فرصت های شغلی عالی.
 • مزایای فارغ التحصیلان - پشتیبانی ما به فارغ التحصیلی پایان نمی دهد، به عنوان یک دوره پایه ای که به خدمات حرفه ای و دوره های آموزشی تان در سراسر حرفه ای خود دسترسی پیدا خواهید کرد.

¹ در حالی که به طور گسترده ای در دسترس است، همه دوره ها در همه دوره های کلاس در دسترس نیست و یا در هر دوره ارائه شده است. با نماینده خدمات دانشجویی دانشگاه بررسی کنید

² تربیت بدنی برای دانشجویان واجد شرایط است. هزینه های اضافی مانند هزینه های آزمایشگاه، کتاب ها و منابع مسئولیت های دانش آموز است. بازآموزی به برنامه محدود شده است که از آن دانش آموز فارغ التحصیل شده و در معرض فضای موجود است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط American National University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
30 
تمام وقت
Price
13,229 USD
13،229 دلار برای هزینه تحصیل و تحصیل
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date