گواهی professional® خزانه - دوره بررسی

Leoron Professional Development Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی professional® خزانه - دوره بررسی

Leoron Professional Development Institute

CTP

نقش خزانه داری شرکت های بزرگ همچنان به تکامل از صرفا عملیاتی به تبدیل شدن به یک منبع استراتژیک مورد اعتماد به رهبران شرکت در سراسر شرکت. (به CTP) صدور گواهینامه گواهی وزارت خزانه داری حرفه ای به عنوان یک معیار شایستگی در این حرفه امور مالی شرکت می کند، و به عنوان اعتبار پیشرو در خزانه شرکت در سراسر جهان شناخته شده است. درآمد صدور گواهینامه CTP کمک می کند تا حرفه ای کسب یک کرسی در جدول استراتژیک، منجر به جبران خسارت بالاتر، و به عنوان یک مزیت رقابتی نسبت به همسالان در بازار کار پویا عمل می کند.

این سمینار جامع 5 روز شامل یک نمایش مجدد تمام موضوعات کلیدی که در هر 19 فصل از ملزومات خبرگزاری فرانسه از وزارت خزانه داری Management®، چاپ چهارم، که بدن کامل از دانش تست شده بر روی آزمون CTP، و ارائه مشاوره خاص در مورد چگونه به ترجمه آنچه که در متن را به دنیای واقعی بهترین شیوه در شرکت های تمام اندازه پوشیده شده است.

شرکت کنندگان درک درستی از موضوعات به دست آوردن حصول compassing مدیریت مالی شرکت، مدیریت سرمایه در گردش، پول نقد و مدیریت نقدینگی، بازار سرمایه، عملیات خزانه داری، فن آوری خزانه داری و کنترل های داخلی.

5 نذری TAKE KEY

1 به دست آوردن درک درستی از تمام موضوعات کلیدی تحت پوشش در آزمون CTP، و به موفقیت شغلی از خزانه و یا امور مالی شرکت حرفه ای حیاتی است.

2 شناسایی فرصت های خاص برای افزایش ارزش استراتژیک توسط تابع وزارت خزانه داری در شرکت شما ارائه شده است.

3 اقدامات برای بهبود روابط خود را با بانک ها، فن آوری های خزانه داری و سرویس دهنده، همکاران و هم تعریف کنیم.

4 نفر چین، پردازش و در اندازه درست از تکنولوژی برای ارائه خدمات خزانه که شرکت شما نیاز به پشتیبانی از انعطاف پذیری استراتژیک و رشد شرکت.

5 شناسایی و تعامل همکاران و هم است که می تواند به موفقیت شغلی خود را ضربه.

WHO باید بروند؟

حرفه ای خزانه داری، اما شما لازم نیست که به یک حرفه ای وزارت خزانه داری برای تحقق بازدهی سرمایه بزرگ و حرفه ای از بررسی CTP ما و برنامه تعالی خزانه داری. این برنامه برای هر کسی که به دنبال یک، دانش عمیق تر گسترده تر از مدیریت خزانه داری شرکت ها، و می خواهد به یاد بگیرند که چگونه به منظور توسعه و توانمند سازی بهترین عملکرد کلاس خزانه در هر اندازه سازمان. در اینجا برخی از حرفه ای است که می تواند از برنامه های ما بهره مند شوند:

 • »حرفه ای آماده شدن برای CTP (خبره وزارت خزانه داری حرفه ای) آزمون.
 • »پزشکان اجرای و یا توابع مالی شرکت و / یا خزانه داری.
 • »کارکنان فنی و اداری حمایت از عملکرد مالی شرکت.
 • »بازاریابی حرفه ای، در حال توسعه و / یا اجرای محصولات و خدمات برای استفاده توسط سازمان خزانه داری و امور مالی.
 • »بانکداران و دیگر ارائه دهندگان خدمات مالی توسعه و اجرای محصولات و خدمات برای استفاده توسط سازمان امور مالی شرکت.
 • »مشاوران متخصص در امور مالی و خزانه داری عرصه.
 • »امور مالی و مدرسان خزانه تدریس در موسسات آموزشی.
 • »دانش آموزان با علاقه در زمینه های مرتبط با کسب و کار / امور مالی.

مزایای حضور در

(به CTP) صدور گواهینامه گواهی وزارت خزانه داری حرفه ای به عنوان یک معیار شایستگی در حرفه امور مالی عمل می کند و به عنوان اعتبار پیشرو در خزانه شرکت در سراسر جهان شناخته شده است. آیا شرکت کنندگان به دنبال حفاظت از حرفه خود و یا به دنبال یک ارتقاء، مدرک CTP می تواند انواع درب را باز کنید.

 • حقوق بالاتر. کسب درآمد تا 13 درصد بیشتر از همسالان خود noncertified
 • افزایش امنیت شغلی. تایید صلاحیت خود را در نقدینگی، سرمایه و ریسک توابع مدیریت
 • انعطاف پذیری بهتر کار. شما آماده برای بیشتر مسئولیت های بر روی کار
 • بهبود بازار. ایستادگی کردن در برابر سایر متقاضیان در بازار کار سختی
 • افزایش ربط. اقامت فعلی در این حرفه با الزامات آموزش مداوم

خبره وزارت خزانه داری Professional® (CTP) صدور گواهینامه مجموعه استاندارد در زمینه امور مالی و خزانه. با حمایت مالی انجمن برای Professionals® مالی (AFP)، اعتبار CTP® معنی است که شما دانش و مهارت های مورد نیاز را به طور موثر اجرا توابع حیاتی مربوط به نقدینگی شرکت ها، سرمایه و مدیریت ریسک نشان داده اند. در محیط امروز، شرکت ها به دنبال حرفه ای ثابت کرده که می تواند منجر به تغییر و کاهش exposures.years خطر در تجربه عملی در خزانه داری، که کارگاه های آموزشی در همه افراد خزانه داری می آموزد و گواهینامه سوالات برای خبرگزاری فرانسه نوشته است.

درباره خبرگزاری فرانسه

منابع جهانی و حمایت از حرفه ای امور مالی

انجمن حرفه ای مالی (خبرگزاری فرانسه) در خدمت شبکه ای از بیش از 16،000 خزانه داری و حرفه ای تامین مالی. مقر اصلی آن در بتسدا، MD، خبرگزاری فرانسه فراهم می کند کاربران با اخبار، تحقیقات اقتصادی و داده ها در جهان در حال تحول خزانه داری و امور مالی، و همچنین برنامه های صدور گواهینامه در سطح جهانی خزانه داری، رویدادهای شبکه، ابزارهای تحلیلی مالی، آموزش، و نمایندگی سیاست های عمومی به قانونگذاران و تنظیم کننده. خبرگزاری فرانسه منابع روزانه برای خزانه داری و امور مالی حرفه ای است.

دسترسی جهانی خبرگزاری فرانسه گسترش به بیش از 150،000 خزانه داری و مالی حرفه ای در سراسر جهان، از جمله خبرگزاری فرانسه کانادا، gtnews مستقر در لندن، یک منبع در خط برای خزانه داری و امور مالی جامعه، و راهنمای باب، یک راه حل های شبکه IT مالی.

کمیته سرمایه گذاری از مجموعه کارکنان مزایای فرض (CIEBA)، وابسته خبرگزاری فرانسه، نشان دهنده بیش از 110 از بزرگترین صندوق های بازنشستگی شرکت های بزرگ در ایالات متحده با بیش از 1.5 تریلیون $ در دارایی های طرح بازنشستگی

نتایج یادگیری

 • »به دست آوردن درک درستی از تمام موضوعات کلیدی تحت پوشش در آزمون CTP، و به موفقیت شغلی از خزانه و یا امور مالی شرکت حرفه ای حیاتی است.
 • »شناسایی فرصت های خاص برای افزایش ارزش استراتژیک توسط تابع وزارت خزانه داری در شرکت شما ارائه شده است.
 • »اقدامات در جهت بهبود روابط خود را با بانک ها، فن آوری های خزانه داری و سرویس دهنده، همکاران و هم تعریف کنیم.
 • »انجام یک تجزیه و تحلیل شکاف مهارت فعلی خود را در مقابل مجموعه ای از مهارت یک خزانه در سطح جهانی حرفه ای و شناسایی منابع خاص است که می تواند کمک به پل هر شکاف.
 • »شناسایی و تعامل همکاران و هم است که می تواند به موفقیت شغلی خود را ضربه.
 • مردم »چین، فرایند و فناوری اندازه مناسب برای ارائه خدمات خزانه که شرکت شما نیاز به پشتیبانی از انعطاف پذیری استراتژیک و رشد شرکت.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
3,990 EUR
3990EUR تخفیف / اقساط در دسترس
Locations
سوئد - Stockholm, Stockholm County
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژوئن 2019
سوئد - Stockholm, Stockholm County
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات