برنامه های دوره های آموزشی

امکانات تحصیلی فراوانی در تعداد بسیاری از مدارس و دانشگاهها در سرتاسر جهان ارائه می شود: از درجه کاردانی تا گواهینامه ها، از دوره های آموزشیتا دانشنامه ها، و بسیاری دیگر. دانشجویان مختلف با اخذ یک درجه تحصیلی اهداف متعددی را دنبال می کنند: گاهی می خواهند فاصله میان بخش های مختلف آموزشی در سطح آکادمیک را پر کنند، و گاهی نیز به دنبال کسب آموزش هاو صلاحیت های بیشتر حرفه ای هستند. اخذ یک درجه تحصیلی که در طیف وسیعی از موضوعات ارائه می شود، به دانشجویان کمک می کند مهارت های شخصی و حرفه ای باارزشی را کسب نمایند. تنوع درجه های تحصیلی گوناگون می تواند بسیار گسترده باشد - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین برنامه های تحصیلی که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

دوره های تازه اضافه شده

The University Center

برنامه آمادگی دانشگاه

سپتامبر 19, 2018
The University Center یک مدرسه جامع دانشگاهی است. ما به دانشجویان بین المللی کمک می کنیم تا برای موفقیت دانشگاهی در دانشگاه های بزرگ آمریکایی آماده شوند.

School of Sustainability

SOS Course: معماری ادغام

سپتامبر 18, 2018
یک برنامه جامع 10 ماهه با یک رویکرد مبتنی بر تمرین در زمینه حرفه ای معماران MC با پشتیبانی از بازدیدکنندگان سایت صنعتی، سفرهای تحقیقاتی پروژه، جلسات مشتری و جلسات انجمن.

New College Group

مدرسه تابستانی آینده

سپتامبر 18, 2018
تجربه تابستانی شگفت انگیز از فعالیت ها - و یادگیری زبان انگلیسی! دانش آموزان می توانند یک برنامه کامل روزانه از مطالعه انگلیسی، فعالیت های اجتماعی و گشت و گذار و کارکنان سرگرم کننده و دوستانه انتظار داشته باشند - با امکانات فراوان برای ایجاد دوستان جدید از سراسر جهان. در حال حاضر با مکان های هیجان انگیز جدید در دسترس است.… [+] [-]

دوره های علمی فرصت مطالعه