‏ گواهینامه را زبان اسپانیایی

‏ بهترین برنامه های گواهینامه را زبان اسپانیایی

سود گواهی یک راه ساده برای نشان دادن تسلط یک مهارت و یا نظم و انضباط است. بسیاری از برنامه های گواهی زمان کمتر از اخذ مدرک لیسانس است. طول برنامه و تعداد دوره درگیر تا حد زیادی در مورد آنچه شما را انتخاب کنید به مطالعه بستگی دارد.

یک گواهی اسپانیایی چیست؟ یک گواهی در اسپانیایی در مهارت های زبانی لازم برای صحبت به زبان اسپانیایی، تمرکز دارد. درسها ممکن است در محیط کلاس درس گاه به گاه است. دوره های فشرده ممکن است دانش آموزان نیاز به صرف زمان در کشوری که در آن اسپانیایی زبان اصلی است. اگرچه دوره های آنلاین ممکن است از طریق برخی از برنامه های در دسترس باشد، بسیاری ممکن است دانش آموزان نیاز به شرکت در کلاس در یک محوطه به منظور تعامل با همکلاسی ها و مربیان. دوره های آموزشی می تواند بسته به هدف زبان برای ساکنان یا کسب و کار اسپانیایی برای مدیران کسب و کار متفاوت است، مانند مکالمه اسپانیایی.

علاوه بر اینکه قادر به با بخش بزرگی از جمعیت جهان صحبت می کنند، افرادی که کسب گواهی اسپانیایی ممکن است دریابید که آنها یک لبه هنگام درخواست کار بیش از افرادی که که مهارت ندارد. از جمله مهارت های همچنین می توانید دارندگان گواهی نامه برای حقوق بالاتر واجد شرایط.

از آنجا که بسیاری از عوامل مختلف درگیر با هزینه درآمد یک گواهی وجود دارد، دانش آموزان را تشویق به تماس برنامه های خود را به طور مستقیم به مورد جزئیات مربوط به شهریه و هزینه یاد بگیرند. مسکن هزینه اضافی به دانش آموزان نیاز به در نظر اگر آنها در مطالعه زبان اسپانیایی در یک کشور خارجی برنامه ریزی است.

بسیاری از مشاغل مختلف که از یک دانش آموز درآمد یک گواهی اسپانیایی سود ببرند. در کشورهایی که جمعیت بالایی از افراد اسپانیایی زبان وجود دارد، هر کسی که در صنعت خدمات می تواند از درک و اسپانیایی صحبت کردن بهره مند شوند.افرادی که در به کسب لیسانس یا کارشناسی ارشد اسپانیایی ممکن است قادر به پیدا کردن کار به عنوان مترجم، زبان شناسان، معلمان زبان، و یا مترجمان. در تنظیمات کسب و کار، پرسنل کسب و کار ممکن است قادر به عنوان رابط همکاری با شرکای اسپانیایی زبان و یا حتی به مناطق اسپانیایی زبان در سفر کسب و کار.

اسپانیایی تنها یکی از بسیاری از زبان های مفید برای یادگیری است. برای پیدا کردن برنامه مناسب برای نیازهای شما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

گواهی نامه زبانهای آفریقایی، آسیایی و اروپایی

WITS Language School
Campus تمام وقت پاره وقت 10  October 2019 آفریقای جنوبی Johannesburg + {تعداد} بیشتر

WITS Language School ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از دوره های کوتاه مدت در زبان های آفریقایی، آسیایی و اروپایی را ارائه می دهد. دوره های ما برای بزرگسالان طراحی شده و بر زبان مورد استفاده در مکالمه روزمره تمرکز دارند. [+]

خود را در یک زبان جدید بیان کنید!

WITS Language School ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از دوره های کوتاه مدت در زبان های آفریقایی، آسیایی و اروپایی را ارائه می دهد. دوره های ما برای بزرگسالان طراحی شده و بر زبان مورد استفاده در مکالمه روزمره تمرکز دارند.

انتخاب زبان پیشنهاد شده شامل:

توجه: * دوره های ارائه شده از طریق تحصیلات خصوصی تنها و یا به تقاضا.

1. دوره های عمومی

دوره های عمومی ما به سطوح تقسیم می شوند و هر سطح دارای دو ماژول است (A... [-]


گواهی Siele & dele

Native Language College
Campus تمام وقت 1 - 52  زمان ثبت نام باز است اسپانیا Madrid

SIELE سرویس بین المللی د Evaluación زبان اسپانیایی، که گواهی الکترونیکی فرمان تسلط به زبان اسپانیایی برای دانش آموزان و حرفه ای است. این آزمون رسمی اسپانیایی بین المللی است. [+]

SIELE چیست؟

-SIELE خدماتی است که به صورت الکترونیکی توسط مدرک زبان اسپانیایی برای دانشجویان و متخصصان صدور گواهی شده است. این آزمون رسمی اسپانیایی بین المللی است.

- توسط موسسه سروانتس، Universidad Autónoma de México، Universidad de Salamanca و Universidad de Buenos Aires ترویج شده است. این نهادها تضمین استانداردهای کیفیت و شیوه های خوب در ایجاد آزمون ها و استفاده از ارقام متنوع زبانی در جهان اسپانیایی زبان.

SIELE درجه مهارت برای زبان اسپانیایی با چهار آزمون گواهینامه: خواندن و گوش دادن درک، بیان و تعامل و بیان و تعامل گفتاری؛ امتحان همچنین به عنوان مرجع مقادیر تعیین شده توسط چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان (CEFR)... [-]