close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید برنامه های گواهینامه را طراحی لوازم جانبی 2021‏ سیدنی - آفریقای جنوبی

دانشجویان می توانند گواهینامه اخذ نمایند تا همزمان به ادامه تحصیل در مقاطع عالی بپردازند و به حرفه ای در ارتباط با رشته تحصیلی خود مشغول شوند. این مدرک نشان می دهد که فرد الزامات تحصیلی خاصی را گذرانده است که می تواند درآن… اطلاعات بیشتر

دانشجویان می توانند گواهینامه اخذ نمایند تا همزمان به ادامه تحصیل در مقاطع عالی بپردازند و به حرفه ای در ارتباط با رشته تحصیلی خود مشغول شوند. این مدرک نشان می دهد که فرد الزامات تحصیلی خاصی را گذرانده است که می تواند درآن مجموعه مهارتی از دیگران پیشی گیرد.

نشیمن، تاریخ هنر، خیاطی و تئوری رنگ چند از موضوعاتی که ممکن است در یک برنامه طراحی لوازم جانبی تحت پوشش هستند. این برنامه ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان توسعه مهارت های مورد نیاز به کار در طاقچه و لوازم جانبی طراحی مد.

آفریقای جنوبی، رسما به جمهوری آفریقای جنوبی، کشوری است واقع در نوک جنوبی آفریقا است. این است که به نه استان تقسیم شده است. آفریقای جنوبی است که نه تنها یک نقطه پریدن، آن خود را یک قسمت فوق العاده غنی از فرهنگ، جانوران و گیاهان و تاریخ است.

شهرستان نلسپرویت مرکز استان پومالانگا در سمت باد شمال خاوری از آفریقای جنوبی است. آب و هوا و خاک حاصلخیز آن جای کشاورزی خوبی برای میوه های گرمسیری را. نلسپرویت است بنابراین قطب کشاورزی آفریقای جنوبی مهم است.

‏ همین امروز اقدام کنید - برنامه های گواهینامه را طراحی لوازم جانبی سیدنی - آفریقای جنوبی 2021‏

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
Xela Design College & Fashion Studio
Nelspruit, آفریقای جنوبی

این یک دوره مبتنی بر مهارت است که هدف آن تجهیز دانشجو به مهارت های مورد نیاز برای حرفه طراحی مد است. ... +

این یک دوره مبتنی بر مهارت است که هدف آن تجهیز دانشجو به مهارت های مورد نیاز برای حرفه طراحی مد است. -
گواهی
انگلیسی
فوریه 2022
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید