Filter
گواهی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بهترین تحصیلات دوره ای را علوم مدیریت

طول می کشد تا یک فرد با اراده به دنبال یک گواهی. به دست آوردن یک معنی است که یک فرد در دانشگاهی خاص مورد نیاز رسیده است و در این زمینه خود را از مطالعه صالح در نظر گرفته. اغلب، این گواهینامه به دست آمده است برای تبدیل شدن به یک دارایی بیشتری در چشم انداز کار.

یک گواهی در علم مدیریت چیست؟ دارای گواهی علم مدیریت است، به طور کلی، به فرآیندهای تصمیم گیری و حل مشکلات در سازمان مورد مطالعه قرار داده اند. یک رشته میان رشته در طبیعت است، نیاز به مطالعه در زمینه های خاص مانند مهندسی، بازرگانی و اقتصاد است. همچنین به دست دانش از روش های مختلف تحقیقات ریاضی و علمی مانند الگوریتم های عددی، مدل سازی و آمار ریاضی است.

مردم را انتخاب کنید به دنبال یک گواهی در علم مدیریت برای یک میزبان از دلایل. عمدتا به دلیل آن را در بسیاری از جنبه های جهان کار موثر است.ترم در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا یک به یادگیری به مدیریت کارگران به طور موثر و به دست آوردن دانش قوی ریاضی.

هزینه به دست آوردن یک گواهی محدوده به طور گسترده ای بین موسسات دانشگاهی با توجه به عوامل مانند شهرت برنامه و مکان است. بهترین راه برای تعیین اطلاعات مالی است که در تماس با دفتر پذیرش مدرسه را دریافت و از آنها بخواهید تا به روز اطلاعات مربوط به شهریه، هزینه ها و فرصت های بورس تحصیلی.

اگر یک دانش آموز است که به سرمایه گذاری در وقت و پول برای دریافت گواهی، او باید برنامه های کاربردی حرفه ای گواهی می دانم. صنایع که سنگین ترین استفاده از علم مدیریت در حال ساخت شرکت، خطوط هوایی، شاخه نظامی، سازمان های خدمات و دولت است. مسئولیت اغلب شامل هر چیزی از برنامه ریزی مرکز و برنامه ریزی به تحقیق.

تا زمانی که مردم در کسب و کار درگیر هستند، وجود خواهد داشت نیاز برای کسانی که گواهی شده در علم مدیریت است.برنامه های در دسترس گواهی نامه در دانشگاه های پراکنده در سراسر جهان و حتی آنلاین هستند. برای دریافت بر روی مسیر خود را آغاز، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

4نتایج درعلوم مدیریت

ADEN Tegucigalpa

یکپارچه سازی دیدگاه سازمان و کسب و کار آن ... [+]

چشم انداز یکپارچه سازی سازمان و کسب و کار شما

اهداف

ایجاد یک دیدگاه جامع و استراتژیک از سازمان، که به شما این امکان را می دهد که محیط رقابتی را تفسیر کنید، راهبردها را انتخاب کنید، اهداف را تعریف کرده و ارتباطات شرکتی را مدیریت کنید.شامل دانش و ابزارهای مختلف از نقاط عملکردی یک شرکت (سرمایه انسانی، عملیات، پروژه ها) است که اجازه می دهد تجزیه و تحلیل و مدیریت عوامل متعدد که بر تصمیم گیری های تجاری تاثیر می گذارد.بدست آوردن ابزارهای دانش و بازاریابی و فروش به منظور درک متغیرهای مربوط به یک طرح بازاریابی یکپارچه، رفتار مصرف کنندگان و نحوه شکل دادن تیم های کارآمد تجاری.ابزارهای اقتصادی و مالی را برای مدیریت شاخص های مدیریت، اطلاعات حسابداری و تفسیر متغیرهای اقتصادی برای تصمیم گیری اعمال کنید.از طریق استفاده از شبیه سازهای مدیریت کسب و کار، اهمیت مدیریت یکپارچه و مقیاس سازمان را شناسایی و تجربه کنید.... [-]
هندوراس Tegucigalpa
سپتامبر 2019
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
130 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IMF Business School

IMF Business School برنامه مدیریت توسعه (PDD) خود را در حالت آنلاین راه اندازی می کند که هدف آن ارائه دانش آموزان خود به دانش و مهارت های شخصی و حرفه ای است که برای موفقی ... [+]

قیمت: 3500 یورو. 40٪ بورس تحصیلی - 2100 یوروبدون پرداخت بهره و تخفیف برای پرداخت نقدی.مدت زمان: 36 ECTSروش: آنلاینصلاحیت به دست آمده: عنوان توسط دانشگاه Nebrija و عنوان توسط IMF Business Schoolشغل و بورس تحصیلیمقررات

مدرک دانشگاهی یا تجربه حرفه ای معادل

ارائه

IMF Business School برنامه مدیریت توسعه (PDD) خود را در حالت آنلاین راه اندازی می کند که هدف آن ارائه دانش آموزان خود به دانش و مهارت های شخصی و حرفه ای است که برای موفقیت در بازار رقابتی رقابتی ضروری است. IMF عضو انجمن های پیشرفته دانشکده های انسانی (AACSB) و انجمن های MBA می باشد.... [-]

اسپانیا Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی