Keystone logo

251 گواهی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

  • گواهی
  • گواهی
  • مطالعات کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (251)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

گواهی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار

برای افرادی که به دنبال به دست آوردن مهارت های کسب و کار عمومی، یک گواهی در کسب و کار، اقتصاد، و دولت می تواند بسیار سودمند باشد. چنین برنامه ای مردم را با مبانی مورد نیاز برای پیشبرد حرفه خود و موفقیت امن فراهم می کند. اطلاعاتی که آنها یاد بگیرند می توان به طیف گسترده ای از رشته های حرفه ای، استفاده از مطالعات بین المللی برای مهندسی.

گواهی در کسب و کار، اقتصاد، و دولت چیست؟ به طور معمول، چنین برنامه ای است برای دانش آموزان غیر کسب و کار طراحی شده، اجازه می دهد آنها را به سادگی غلظت است که می تواند به تمرکز خود را از مطالعه استفاده شود. پس از تکمیل این برنامه، مردم قادر به ارزیابی اصول اقتصاد، استخدام روش های کمی از تجزیه و تحلیل، و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی خواهد بود. هر کسی که مایل به روز رسانی و یا دانش کسب و کار خود را و توانایی باید در این برنامه گواهی ثبت نام.

آن را به مهارت های کسب و کار عمومی اگر افراد انتظار برای موفقیت در زمینه شغلی خود را ضروری است. برنامه گواهی می تواند دانش آموزان با دانش مورد نیاز برای عملکرد در یک محیط حرفه ای فراهم می کند. افرادی که کسب گواهی به احتمال زیاد خواهد شد که فرصت های شغلی بیشتری در دسترس به آنها در زمینه های مختلف کسب و کار.

برنامه معمولی شامل پنج تا شش دوره است که در اختیار خود دانش آموز گرفته شده است. هزینه شرکت در کلاس ها با نوع برنامه متفاوت است. اگر کسی می خواهد به ثبت نام در موسسه خاص، او باید به مدرسه تماس بگیرید و پرس و جو در مورد هیچ هزینه مورد نیاز است.

دانش آموزانی که دارای مدرک کسب و کار، اقتصاد، و دولت ها برای بسیاری از موقعیت های ورود به سطح واجد شرایط است. برخی از مشاغل که مردم پی پس از فارغ التحصیلی شامل تبلیغات، منابع انسانی، و توسعه کسب و کار و یا مدیریت.

یک طیف گسترده ای از برنامه های موجود برای دانشجویان آینده نگر وجود دارد، و دوره های آنلاین را می توان با استفاده از بانک اطلاعاتی ما یافت می شود. بسیار از گواهی کسب و کار به دست آورد وجود دارد، و دانش آموزان آینده نگر هرگز نباید اثر است که چنین برنامه ای می تواند در حرفه خود دارند دست کم نگیرید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.