Filter
گواهی
روسیه نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی تحصیلات دوره ای را مهندسی مکانیک در روسیه 2020‏

گواهینامه مبین تسلط بر مجموعه ای از مهارت های خاص است یا اینکه فردی یک حوزه درسی معین را به پایان رسانده است یا آزمونی را در یک موضوع خاص پشت سر گذارده است. تنوع قابل توجهی از لحاظ محتوا، طول زمان و هزینه میان دوره های گواهینامه وجود دارد.

مهندسی مکانیک یک موضوع بسیار وسیع است که ساخت و تولید همه چیز را در بر می گبرد. این علم لازمه تولید قطعات جداگانه ماشین ها و سیستم هاست و دانش مورد نیاز برای ساخت این قطعات در سایه هم کوشی و همکاری در رشته مهندسی مکانیک مستتر است.

روسیه یا، همچنین رسما به عنوان فدراسیون روسیه شناخته شده است، یک کشور در شمال اوراسیا است. آموزش و پرورش در روسیه عمدتا توسط دولت ارائه شده است و توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم تنظیم می شود. در روسیه، که طول می کشد حدود 70 درصد از زمان آموزش برای درس با یک معلم، بقیه 30٪ از حجم کار اختصاص داده شده به مطالعه مستقل از مواد هستند.

‏ دوره های تحصیلی بیشترین مرور بر را مهندسی مکانیک در روسیه 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهندسی مکانیک, روسیه

Siberian State Aerospace University SibSAU

دانشگاه ایروبیک در سیبری یک برنامه منحصر به فرد برای دانشجویان خارجی و روسی در زمینه ایجاد و کارکردن وسایل نقلیه فضایی ارائه می دهد. ... [+]

پشتیبانی از زندگی سیستم های فضایی

دانشگاه ایروبیک در سیبری یک برنامه منحصر به فرد برای دانشجویان خارجی و روسی در زمینه ایجاد و کارکردن وسایل نقلیه فضایی ارائه می دهد. این اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه اصول ایجاد و مدیریت سیستم های فضای بسته و با قلب سیبری، کراسنویارسکی کرا، و زیبایی آن را مشاهده کنید. دوره: 29 ژوئیه - 11 اوت 2012

محتوا این برنامه بر دانش آموزان و دانشجویان پویا با سطح پایه در فیزیک و علوم رایانه تمرکز دارد.... [-]

روسیه کراسنویارسک
درخواست اطلاعات
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی