Filter
گواهی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بهترین گواهینامه های را Professional Cooking

دانش آموزانی که گواهینامه ای در زمینه یا رشته خاص کسب می کنند، می توانند مهارت های خود و دانش خود را به روش قابل توجهی ارتقا دهند. برنامه های گواهی معمولا نیاز به اتمام مجموعه ای از دوره های طراحی شده به طور خاص به منظور درک دانش آموز از صنعت انتخاب شده خود را.

گواهینامه آشپزی حرفه ای چیست؟ وقتی افراد تصمیم به پیگیری گواهینامه در آشپزی حرفه ای می کنند، اغلب به دنبال یک فروشگاه خلاق در زمینه آشپزی می گردند. در یک برنامه گواهی از این نوع، دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه اشتیاق خود را به حرفه ای به عنوان یک آشپز حرفه ای ترغیب کنند. دوره های ممکن می تواند بر برنامه ریزی منو و تغذیه، تهیه غذا، بهترین روش های بهداشتی و طراحی خلاقانه تمرکز کنند.

گواهی در دانش آموزان پخت و پز حرفه ای می تواند مجموعه مهارت هایی را کسب کند که از آشپزخانه مفید است. علاوه بر مهارت های فنی شامل تکنیک های آشپزی واقعی، دانش آموزان می توانند برای تقویت مهارت های کلیدی که به عنوان آشپزان حرفه ای نیاز دارند، مانند مدیریت وقت، انگیزه کارکنان و توجه ویژه به جزئیات، یاد بگیرند.

هزینه تکمیل یک برنامه گواهی متفاوت است با توجه به مدرسه خاص. به طور معمول این نوع برنامه گواهی حدود یک سال طول می کشد. از آنجا که برخی از برنامه ها برای تکمیل و یا نیاز به هزینه های اضافی طول می کشد، هزینه های تحصیل نیز تغییر خواهد کرد.

تکمیل گواهی در پخت و پز حرفه ای می تواند فارغ التحصیلان را برای کار در موقعیت های آشپزی که ورود به جهان پخت و پز حرفه ای را فراهم می کنند آماده کند. بعضی از نمونه هایی از مسیرهای حرفه ای که توسط فارغ التحصیلان حرفه ای آشپزی انتخاب می شوند عبارتند از کیک تجاری، مدیر رستوران، غذاخوری، دستیار آشپز و سر آشپز. علاوه بر این، فارغ التحصیلان می توانند گزینه های حرفه ای را در طیف وسیعی از تنظیمات مانند رستوران های هتل، شرکت های پذیرایی، پارک های تفریحی و استراحت مورد بررسی قرار دهند.

دانش آموزانی که علاقه مند به گواهی در آشپزی حرفه ای هستند ممکن است از انواع تنظیمات سازمانی انتخاب شوند. اینها از برنامه هایی هستند که کاملا به طور آنلاین به دوره های در امکانات شخصی مانند مکاتب تجاری، مدارس فنی، دانشکده ها و دانشگاه ها تکمیل می شوند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درProfessional Cooking

Ad Astra Institute

این واجد شرایط نشان دهنده نقش آشپزی تجاری است که از طیف گسترده ای از مهارت های آشپزی به خوبی توسعه یافته و دانش صحیح از عملیات آشپزخانه برای تهیه غذا و اقلام منو استفاده ... [+]

این واجد شرایط نشان دهنده نقش آشپزی های تجاری است که از طیف گسترده ای از مهارت های آشپزی به خوبی توسعه یافته و دانش صحیح از عملیات آشپزخانه برای تهیه غذا و اقلام منو استفاده می کنند.

با استفاده از اختیار و قضاوت، آنها با استقلال و تحت نظارت محدود با استفاده از برنامه ها، سیاست ها و روش هایی برای هدایت فعالیت های کاری کار می کنند.

مقررات ورود (دانشجویان بین المللی)

متقاضیان باید نشان دهند که آنها یکی از معیارهای ورود زیر را برآورده می کنند:... [-]

استرالیا Melbourne
Ad Astra Institute

این واجد شرایط نشان دهنده نقش آشپزی های تجاری است که دارای نقش نظارتی یا تیمی در آشپزخانه هستند. آنها به طور مستقل یا با راهنمایی های محدود از دیگران کار می کنند و از اخت ... [+]

این واجد شرایط نشان دهنده نقش آشپزی های تجاری است که دارای نقش نظارتی یا تیمی در آشپزخانه هستند.

آنها به طور مستقل یا با راهنمایی های محدود از دیگران کار می کنند و از اختیار برای حل مشکلات غیر معمول استفاده می کنند.

مقررات ورود (دانشجویان بین المللی)

متقاضیان باید نشان دهند که آنها یکی از معیارهای ورود زیر را برآورده می کنند:

مهارت زبان انگلیسی معادل IELTS 5.5؛18 سال یا بیشتر؛رعایت معیارهای مهاجرت واقعی مهاجرت استرالیا (DIBP) برای ویزای دانشجویی (زیر مجموعه 500)؛تکمیل تحصیلات تحصیلات عالی در استرالیا سال 11 یا معادل آن در خارج از کشور؛ یامهارت های نشان داده شده از طریق تجربه کاری؛ یاکار در موقعیت مناسب با فرصت برای به دست آوردن مهارت؛ یااز طریق یک مصاحبه پذیرفته شده، به صورت شخصی یا تلفنی، نشان می دهد که آنها مهارت و توانایی موفقیت در این دوره را دارند.... [-]
استرالیا Melbourne
Culinary Institute Kul IN

Culinary Institute Kul IN و مدرسه ی شریک زندگی ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana یک برنامه مشترک بین المللی برای دانش آموزانی که علاقه مند به تخصص حرفه ای ... [+]

Culinary Institute Kul IN و مدرسه شریک ALMA la Scuola Internazionale di Cucina Italiana در حال ارائه یک برنامه مشترک بین المللی جدید برای دانش آموزان علاقه مند به تخصص حرفه ای در غذاهای ایتالیایی است. این برنامه 10 ماهه با هدف تولید آشپزان حرفه ای به طور کامل آموزش دیده است که در هنر آشپزی ایتالیایی تخصص دارند. برنامه آموزشی منحصر به فرد دانش آموزان را قادر به تمرین مهارت های تازه به دست آورده خود، که آنها را از طریق دوره های شدید در Kul IN و ALMA ، با کار کردن در رستوران ها و هتل های ایتالیایی نخبه ایتالیایی، به دست آورد. بین المللی در خارج از کشور دانش آموزان فرصتی ارزشمند برای شبکه در سطح بین المللی را فراهم می کند و با بعضی از بهترین آشپزان در ایتالیا و جهان ارتباط برقرار می کند. اطلاعات برنامه برای غذای حرفه ای غذاهای ایتالیایی... [-]

کرواسی Sisak