گواه مد مد وگ

Conde Nast College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواه مد مد وگ

Conde Nast College

این دوره فشرده ده هفته ای طراحی شده است تا دانش آموزان بینش منحصر به فردی در صنعت مد داشته باشند. این دوره به سه حوزه اصلی مطالعه تقسیم می شود: رسانه مد، بازاریابی مد و ارتباط بصری برای مد.


درباره دوره


واحد ارتباطات بصری در سراسر دوره اجرا می شود، که آموزش های مد مد و بازاریابی را با مهارت های عملی فرا می خواند. هدف اصلی این است که دانش آموزان را در اختیار دانش آموزان قرار دهیم تا بتوانند تجربه عملی خود را افزایش دهند، مثلا ارائه یک فرصت برای برنامه ریزی و سبک کردن مد لباس در استودیوی عکاسی کالج. از ابتدا، دانش آموزان تشویق می شوند و در تولید نتایج با کیفیت بالا که پایه و اساس نمونه های قوی را فراهم می کنند. دانش آموزان اصول اولیه مهارت های موجود خود را در نرم افزار های مربوطه مانند InDesign و Photoshop آموزش خواهند داد.
در مد واحد مد، که در نیمه اول دوره اجرا می شود، دانش آموزان تحولات اخیر در رسانه های دیجیتال را تحلیل می کند و تاثیر این تاثیر را بر صنعت مجله می گذارد. هدف همچنین افزایش درک نقش های مختلف در مجله و همچنین ایجاد یک موضوع جدید از عنوان Condé Nast است. پروژه برای این موضوع شامل کار در یک تیم و ایجاد طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال، از جمله تولید ایده ها، مدیریت پروژه و ارتباطات کلامی و بین فردی است.
واحد مدرن بازاریابی تمرکز نیمه دوم دوره است و دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه ای از منافع شخصی در صنعت مد تمرکز کنند. پروژه واحد، توسعه یک استراتژی بازاریابی است که در قالب های بصری، کلامی و نوشته شده است. این می تواند یک استراتژی برای نام تجاری مد و یا طرح کسب و کار برای راه اندازی جدید است. موضوعات اصلی شامل اصول بازاریابی، روابط عمومی، خرید و فروش، و نام تجاری است.


ساختار برنامه


در طول دوره، دانش آموزان تشویق به تمرکز بر روی پیشرفت حرفه ای خود خواهند شد و یک برنامه پر مشغله از مذاکرات صنعتی و بازدید از موزه ها و گالری ها دارند. علاوه بر کاوش در صنعت مد، دانش آموزان نیز فرهنگ و زمینه مد را در نظر می گیرند و تحولات آن را مورد بررسی قرار می دهند.
این یک دوره تمام وقت است برنامه اجازه می دهد تا زمان مطالعه شخصی برای ارائه دانش آموزان به فرصتی برای تولید بالاترین استاندارد ممکن از کار پروژه. دانش آموزان ملزم به ارائه حداقل پانزده ساعت سخنرانی، سمینارها و کارگاه های آموزشی در هر هفته می باشند.
معرفی مد رسانه


تاریخ دوره

مصرف در هر ماه ژانویه، آوریل و اکتبر آغاز می شود

9 اکتبر - 14 دسامبر 2018

15 ژانویه - 22 مارس 2019

30 آوریل - 5 جولای 2019


هزینه دوره

2019: 8328 پوند شامل مالیات بر ارزش افزوده


شرایط ورود

انتظار میرود متقاضیان فرآیند درخواست سه مرحله را تکمیل کنند (به نحوه درخواست مراجعه کنید) و سطح خوبی از زبان انگلیسی (به بخش الزامات زبان انگلیسی مراجعه کنید).

متقاضیان باید از ابتدای دوره باید 18 سال یا بیشتر داشته باشند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 28, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
10 
تمام وقت
Price
قیمت
8,832 GBP
8،832 پوند شامل مالیات بر ارزش افزوده
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Inside the Condé Nast College of Fashion and Design