توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی برنامه

اگر شما به دنبال یک برنامه هستید که به شما کمک می کند تا اصطلاحات قانونی، زبان و مهارت های نوشتاری که در مطالعات تحصیلی حقوقی یا حرفه حرفه ای قانونی خود در کانادا به دست آورده اید، برنامه فشرده ای در موسسه زبان انگلیس دانشگاه طراحی شده با شما در ذهن دارید از طریق این برنامه، شما:

  • IELTS یا نمره زبان معادل 6.5 یا 7.0 خود را ارتقا دهید و زبان قانون را در یک گروه کوچک، محیط متمرکز بر قانون تمرین کنید
  • دستور زبان کامل و ساختار در نوشتن شما
  • کار با اصطلاحات قانونی و اسناد لازم برای مطالعه LLM موفق
  • مهارت های حرفهای و ارائه حرفه ای خود را تمرین کنید

برای این برنامه چه کسی است؟

اگر شما یک فارغ التحصیل قانونی در سطح بین المللی هستید و علاقه مند هستید که مهارت های زبان خود را با قصد ادامه تحصیلات حقوقی فارغ التحصیل، انجام فرایند اعتباربخشی برای انجام کار یا جستجوی اشتغال قانونی در کانادا، این برنامه به شما کمک کند هدف توسعه حرفه ای.

ساختار برنامه

این برنامه تمام وقت از اواخر اوت تا اواسط دسامبر هر سال اجرا می شود. شما هر روز 4 بار در کلاس، پنج روز در هفته شرکت می کنید. اندازه کلاس به طور کلی بین 15 تا 20 دانش آموز است و توسط یکی یا دو مربی YUELI هدایت می شود. شما بازخورد منظمی از یک مربی قانون دریافت خواهید کرد و از سخنرانان مهمان در مورد موضوعات مختلف حقوقی را میشنوید.

الزامات واجد شرایط بودن

این برنامه برای فارغ التحصیلان برنامه های حقوق دانشگاه خارج از کانادا است که نمره تست مهارت زبان انگلیسی حداقل 6.5 آیلتس یا معادل آن است. به عنوان بخشی از برنامه شما، شما ملزم به ارائه موارد زیر هستید:

اسناد برنامه

  • کپی از نتایج آزمون مهارت زبان
  • کپی رونویسی درجه حقوق و رونویسی در رشته حقوق پست
  • رزومه فعلی
  • بیانیه شخصی توضیح دهید که چرا شما مایل به پیوستن به برنامه ما و چگونگی آن به نفع شما (حداکثر 500 کلمه)

هزینه ها

$ 8500 CDN

علاوه بر مالیات قابل اجرا هزینه ها شامل کتاب های درسی و مواد مورد نیاز است. هزینه ها قبل از ثبت نام در کلاس به طور کامل پرداخت می شود. هزینه ها ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
OsgoodePD - Osgoode Hall Law School - York University
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
Price
8,500 CAD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date