یکپارچه برنامه ATPL - برزیل

CAE

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یکپارچه برنامه ATPL - برزیل

CAE

CAE Brussels یک سازمان آموزش پروازی (FAO) با بیش از 50 سال تجربه در زمینه آموزش خلبان حرفه ای است. CAE بروکسل ارائه یک دوره آزمایشی حمل و نقل هوایی (ATP)، که برای تکمیل حدود 20 ماه طول می کشد. آموزش زمینی در حدود 9 ماه در فرودگاه بروکسل، بلژیک انجام می شود و سپس به مدت 9 ماه، آموزش پرواز در CAE Oxford Aviation Academy Phoenix در مسا، آریزونا، ایالات متحده آمریکا انجام می شود. آخرین قسمت در آکادمی کالج آکسفورد آکسفورد در آکسفورد (یا یکی دیگر از مکان های آموزش اروپا مناسب) برای مدت 2 ماه انجام می شود

نمای کلی دوره

برنامه آموزشی ATPL ما شامل چهار مرحله است: - مرحله اول - آموزش نظری - بروکسل - 9 ماه. - مرحله دوم - آموزش پرواز ایالات متحده - 9 ماه. - فاز III - آموزش پرواز JAA آکسفورد (یا یکی دیگر از مکان های آموزشی مناسب اروپا) - 1 ماه. - مرحله چهارم - MCC آموزش آکسفورد - 1 ماه.

فرآیند برنامه

تمام متقاضیانی که حداقل شرایط ورود را دارند، برای شرکت در یک دوره ارزیابی مهارت های یک روزه دعوت می شوند. شما باید با موفقیت به ارزیابی مهارت های ما برای ثبت نام در دوره های مجتمع ATPL خود تکمیل کنید. ارزیابی مهارتها ما اطمینان می دهیم افرادی را که احتمالا در آموزش خلبانان هواپیمایی موفق هستند و سپس به یک حرفه حرفه ای پرواز می پردازند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 18, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
20 
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Oxford, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - Oxford, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات