یک برنامه خلبان حرفه ای دوره یکپارچه (IPPP)

عمومی

شرح برنامه

برنامه خلبان حرفه ای مجتمع (PPP)

برنامه خلبان حرفه ای مجتمع در Keilir Aviation Academy برای دانش آموزانی که دارای تجربه قبلی یا محدود نیستند طراحی شده است. این یک برنامه بسیار سازمان یافته و جامع است که با هدف شما برای تبدیل شدن به یک افسر اولیه با یک شرکت هواپیمایی مانند Icelandair، Airlines Scandinavian، Norwegian یا Ryanair تمرکز دارد.

مدت زمان برنامه حدود 20 ماه است و به سطح بالایی از رشته و انگیزه نیاز دارد. پس از اتمام، می توانید مطمئن باشید که مهارت و نگرش مورد نیاز برای موفقیت در خلبان هواپیمایی آینده را به دست آورید.

برنامه حرفه ای خلبان حرفه ای متشکل از هر دو آموزش نظری و عملی است، طراحی شده برای کمک به شما در رسیدن به حرفه رویایی خود را در کوتاه ترین مدت زمان. آموزش پرواز شامل پنج مرحله با آموزش نظری است که به طور همزمان و بین دوره های آموزش پرواز انجام می شود.

فارغ التحصیلان یک برنامه خلبان حرفه ای حرفه ای در Keilir Aviation Academy تجربه ای ارزشمندی از عملکرد هواپیما مدرن را در فرودگاه ها و خارج از فرودگاه ها تحت شرایط سخت آب و هوایی به دست خواهند آورد. آخرین بخش آموزش شما در یک شبیه ساز کامل حرکت بوئینگ 757 تکمیل خواهد شد. تمرکز این است که شما را برای عملیات روزانه در یک شرکت هواپیمایی تهیه کنید و انتقال آن به محیط خلبان چندین خدمه آسانتر شود.

Keilir Aviation Academy با هدف استفاده از آخرین فن آوری های یادگیری، از جمله پلت فرم نظری توسعه یافته توسط ارائه دهنده آموزش پیشرو در بازار، CAE آکسفورد آژانس آکادمی است.

اکثر آموزشها در ستاد Keilir Aviation Academy در فرودگاه بین المللی Keilir Aviation Academy برگزار می شود. در اینجا شما می توانید کلاس های تدریس در کلاس اول را همراه با یک دانشگاه کالج متنوع و پرطرفدار پیدا کنید. در کلاس درس، دانش آموزان تحت آموزش مربیان با تجربه در محیط محرک مطالعه می کنند.120039_IMG_20190220_165442_461.jpgcopy.jpg

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Keilir consists of four different schools: Aviation Academy, Health Academy, Secondary School and a Preliminary University Studies Department. Each School has its own aims, in accordance with Keilir's ... اطلاعات بیشتر

Keilir consists of four different schools: Aviation Academy, Health Academy, Secondary School and a Preliminary University Studies Department. Each School has its own aims, in accordance with Keilir's objectives, and builds on the importance of an International Airport and environmentally friendly resources besides collecting and using existing knowledge in the surrounding area. اطلاعات محدود