یک دوره زبان ژاپنی با ویزای دانشجویی

Genki Japanese & Culture School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دوره زبان ژاپنی با ویزای دانشجویی

Genki Japanese & Culture School

بررسی اجمالی

درخواست ویزای دانشجویی ژاپنی بسیار پیچیده و دشوار است. با این حال، GenkiJACS می تواند بسیاری از فرآیند را برای شما انجام دهد و برای هر بخش که باید انجام شود، به زبان انگلیسی پشتیبانی می کند. ما اینجا هستیم تا برای شما آسان باشد از سال 2017، 100 درصد از درخواست های ویزا ما تایید شده است.

لطفا توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت های دولت در ویزای دانشجویی، این دوره دارای شرایط خاصی است، بنابراین لطفا این صفحه را با دقت مطالعه کنید. ویزای دانشجویی دارای چندین الزام دولتی است، از جمله آکادمیک (شما باید آزمون های معمول را برای رفتن به واحد بعدی تحصیلی) و حضور (بیش از 80٪ از کلاس ها یا ویزای خود را لغو کنید). ما درخواست پناهندگی دانشجویی برای دانش آموزانی که جدی در مورد یادگیری زبان ژاپنی هستند توصیه می کنیم.

دوره

دوره استاندارد ژاپنی ما برای یک سال رزرو شده و پرداخت شده است. شما 20 ساعت کلاس را در هفته مطالعه خواهید کرد - دو کلاس تمرکز بر دستور زبان است و دو کلاس تمرکز خود را بر مهارت های خود در موقعیت های واقعی تمرکز می کنند. کلاسها حداکثر 8 دانش آموز را تشکیل می دهند و به مهارت های ارتباطی برای زندگی روزمره، به جای ژاپنی، تمرکز می کنند. اکثر مدارس حداقل 38 هفته کلاس در هر سال ارائه می دهند، اما با جنکی، شما 40 هفته کامل کلاس خواهید داشت! در حالیکه دوره ویزای دانشجویی کمی گرانتر از مدارس دیگر است، این ارائه می دهد بسیار بیشتر:

وقتی شروع می شود؟

برنامه برای دانش آموزان از آوریل 2019 *:

* برنامه در معرض تغییر در اختیار مدرسه است

چه کسی واجد شرایط است؟

دوره ویزای دانشجویی ژاپن تنها سه مورد خاص دارد:

  1. هنگام شروع با ما، باید در سطح مبتدی 2 یا پایین تر باشید. اگر سطح ژاپنی شما در حال حاضر بیش از حد بالا باشد، قادر نخواهید بود دوره ی یک ساله خود را بگذرانید، اما یک دوره 6 ماهه ممکن است .
  2. شما یا یکی از اعضای خانواده باید قادر به نشان دادن بودجه برای پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی باشد (حداقل حدود 1،900،000 ین)
  3. شما باید قبل از مهلت ثبت نام کنید.

تاریخ شروع ترجیحی

1 آوریل 2019

مهلت درخواست

20 نوامبر 2018

این به این معنی است که درخواست ویزای تحصیل شده شما به همراه مدارک مورد نیاز شما باید در ژاپن با این تاریخ دریافت شود. بنابراین اگر میخواهید درخواست یک ویزای دانشجویی را در نظر بگیرید، توصیه میکنیم زودتر اقدام کنید!

مدارک مورد نیاز

اسناد خاصی که شما نیاز دارید، بستگی به وضعیت شما دارد، اما به طور کلی، شما نیاز دارید:

  • گواهی هویت
  • مدرک فارغ التحصیلی از مدرسه (مدرک بالا یا بالاتر)
  • اثبات اشتغال (در صورت کار)
  • اثبات توازن و درآمد بانک (یا مال شما و یا مالکان مالی شما)

هنگامی که درخواست تایید شما را دریافت می کنیم، ما فرم درخواست ویزا دانشجویی و یک لیست از مدارک مورد نیاز را همراه با دستورالعمل های دقیق به شما ارسال می کنیم.

قیمت آن چند است؟

990،000 ین

این قیمت شامل تمام هزینه های مدرسه، هزینه های کتاب درسی، اتهامات ارسال نامه ویزا، چک صحت و سایر هزینه های مورد نیاز برای تحصیل با ما، به غیر از مسکن. شما ملزم به پرداخت هزینه های دیگر برای تحصیل با ما نخواهید بود.

ما همچنین یک جایزه بورس تحصیلی برای دانش آموزانی که این دوره را در اختیار دارند، ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

فرآیند برنامه

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • ژاپنی


آخرین به روز رسانی June 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آپریل 1, 2019
Duration
مدت زمان
Price
قیمت
990,000 JPY
Information
Deadline
نوامبر 20, 2018
Locations
ژاپن - Fukuoka, Fukuoka Prefecture
تاریخ شروع : آپریل 1, 2019
آخرین مهلت تقاضا نوامبر 20, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آپریل 1, 2019
ژاپن - Fukuoka, Fukuoka Prefecture
آخرین مهلت تقاضا نوامبر 20, 2018
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

GenkiJACS Fukuoka introduction video