یک دوره فرهنگی Street Street و برند Drop

عمومی

شرح برنامه

این دوره فشرده یک هفته ای فرصتی هیجان انگیز را برای به دست آوردن بینش و دانش در مورد چگونگی دستیابی به لباس های مهم در خیابان در صنعت خرده فروشی مد فراهم می کند.

این بازار در سالهای اخیر با سرعتی سریع گسترش یافته است و لباس های خیابانی نیز به فضای لوکس می روند. Bain & Company اخیراً تخمین زده است كه تا سال 2025 بازار جهانی 425 میلیارد دلار ارزش جهانی داشته باشد ، بنابراین فرصتهایی در این بازار وجود دارد كه بتواند از این بازار استفاده كند. اما چگونه می توانید به آن فرصتها برسید؟ و پس از گرفتن آنها ، چه می کنید؟ درک کنید که چگونه مشتری خود را شناسایی کنید ، چگونه آنها خرید می کنید و چگونه می توانید مجموعه ای را ایجاد کنید که باعث ایجاد اعتیاد و جلب اعتماد می شود.

این برنامه شامل سخنرانی ها ، سمینارها ، کارگاه های حل مسئله و مطالعات موردی با موضوعات زیر می باشد:

 • مروری بر تاریخچه لباس های خیابانی؛
 • تکامل لباس های خیابانی به بازار لوکس؛
 • یک ظاهر طراحی شده در خیابان
 • آشنایی با برنامه ریزی خلاق کسب و کار؛
 • رفتار مصرف کننده و مشتری لباس خیابانی؛
 • برندسازی و توسعه برند برای لباس های خیابانی؛
 • ایجاد مجموعه ای از لباس های خیابانی مجزا؛
 • استفاده از رسانه های اجتماعی برای راه اندازی و ساختن یک برند؛
 • همکاری های تجاری و فرهنگ رها کردن.

با جلساتی که توسط متخصصان صنعت ، سخنرانان مهمان و کارشناسان دانشگاهی برگزار می شود.

این که آیا شما مایل به راه اندازی نام تجاری خود هستید ، می خواهید برای یک مارک کار کنید ، یا به یک ظاهر طراحی یا طراحی علاقه دارید یا فقط یک عاشق بزرگ لباس های خیابانی هستید ، این دوره برای شما مناسب است.

در یک نگاه

 • مدت زمان: 1 هفته
 • محل سکونت: سوهو ، لندن
 • هزینه کل دوره: 894 پوند (شامل مالیات بر ارزش افزوده)
 • تاریخ دوره: 14 - 18 سپتامبر 2020

After a day of flying drones and exploring outside of the city, my friends told me about this awesome bridge that I’ve never been to. Tunnels are one of my favorite locations to shoot in so we headed there immediately. My friend Sanjeev told me that he used to do parkour back in the day so I knew that I had to incorporate some movement into this scene.

اطلاعات بیشتر

در هر دوره 24 مکان وجود دارد و هر مکان به صورت نوآوری و درجه اول ارائه می شود. لطفاً توجه داشته باشید كه تا زمانی كه شهریه كامل شهریه را دریافت نكرده باشید ، محل شما تأیید نشده است.

قبل از رزرو ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که شرایط و ضوابط ما ، از جمله سیاست لغو و بازپرداخت ما را خوانده اید.

دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند از ساعت دو صبح تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 5 عصر در کلاس شرکت کنند.

دانشگاه شما

کالج Condé Nast در یک ساختمان مدرن در قلب Soho ، مرکز تفریحی و فرهنگی لندن واقع شده است. این منطقه دارای خانه های متعدد فیلم ، مد و رسانه است که فرصت های بی نظیری برای شبکه های حرفه ای و تجربیات فرهنگی فراهم می کند. این کالج 10 دقیقه پیاده تا از دفتر مرکزی Condé Nast International و همچنین خانه Vogue است که دانشجویان ما به عنوان بخشی از قرار گرفتن در معرض دید آنها در دنیای حرفه ای از آن دیدن می کنند.

چه کسی در کالج مد و طراحی Condé Nast تدریس می کند؟

در طول دوره شما توسط تعدادی از کارکنان دانشگاهی و همچنین مهمانان صنعت و سخنرانان بازدید می شود.

رهبر دوره - لیزا مان

لیزا یک دانشگاه علمی برتر است که دارای 14 سال تجربه تدریس در دوره های مدرک BA و MA در تعدادی از دانشگاه های انگلیس است. وی دارای مدرک لیسانس درجه یک در ارتقاء مد و فوق لیسانس در تمرین خلاق است. موضوعات تخصصی لیزا شامل مشاغل مد ، مدیریت / بازاریابی ، برندینگ ، نوآوری در خرده فروشی ، کارآفرینی و شرکت خلاق است.

لیزا بنیانگذار Re: بنابراین ، اولین شرکت خرده فروشی دائمی دانشجویی است که در انگلیس افتتاح شد. به وی جوایز آموزش دهندگان سازمان آموزش عالی انگلیس و جایزه BCSC Purple Pip Award برای همکاری در جامعه تعلق گرفت و امروز نیز باز و تجارت می شود.

لیزا در حال حاضر مشغول تحقیق دروس دکترا در مورد تجارب طراحان نوظهور در صنعت مد است.

پذیرش و معیارهای ورود

شرایط ورود

شرایط ورود رسمی وجود ندارد اما متقاضیان باید با شروع دوره 18 سال یا بالاتر داشته باشند و از سطح انگلیسی خوبی برخوردار باشند.

الزامات زبان انگلیسی

هیچ الزام رسمی زبان انگلیسی برای این دوره وجود ندارد. با این وجود ، اگر دانشجوی خارج از کشور انگلستان هستید و انگلیسی زبان اول شما نیست ، توصیه می کنیم که نمره IELTS آکادمیک 5.5 داشته باشید یا قبل از شروع تحصیل بتوانید از زبان انگلیسی در این سطح استفاده کنید. این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که می توانید کاملاً در یک مدرک تحصیلی و ارزیابی شده به زبان انگلیسی شرکت کنید.

نحوه درخواست

می توانید از طریق فرم درخواست در وب سایت ما ثبت نام کنید.

با این وجود هیچ مهلت برنامه وجود ندارد ، اما مکان ها به صورت نوبت اول و اول به همه اختصاص می یابد.


در صورت قبول شدن در دوره ، از شما خواسته می شود برای تأمین امنیت محل خود ، پیش پرداخت كل هزینه را بپردازید.

حرفه ای در مد

اشتغالزایی و آمادگی برای صنعت در قلب همه دوره های ما است. هدف ما آماده سازی مؤثر دانش آموختگان خود برای مشاغل موفق در مد ، رسانه ها و صنایع گسترده تر خلاقیت است.

کالج مد و طراحی Condé Nast پیوندهای بی نظیری در صنعت و مشارکت برندها ارائه می دهد تا دانشجویان بتوانند قبل از فارغ التحصیلی ، با دنیای حرفه ای ارتباط گسترده ای برقرار کنند. تجربه کار و فرصت های کارآموزی به صورت رقابتی به دانشجویان ما ارائه می شود.

دانشکده پشتیبانی شغلی گسترده ای را ارائه می دهد و در جلسات یک به یک و از طریق سری بلندگوهای صنعت ما - برای دانشجویان ما مقدمه ها و توصیه های مناسبی را ارائه می دهد - سخنرانان گذشته ویکتوریا بکهام و ادوارد Enninful را شامل می شوند.

تیم شغلی ما قادر است دانش آموزان را در زمینه تحصیل بیشتر ، فرصت های شغلی ، کارورزی ، کارآموزی ، مکان و پروژه های مربوطه راهنمایی کند ، و ارائه خدمات حرفه ای متناسب با استعدادها ، مهارتها ، آرزوها و نیازها را ارائه می دهد.

مشاوران شغلی ما کارگاه هایی را در زمینه نوشتن CV ، ارائه نمونه کارها ، مهارت های جستجوی شغل و تکنیک های مصاحبه برگزار می کنند و ما فارغ التحصیلان ما را نیز فراتر از فارغ التحصیلی پشتیبانی می کنیم.

لطفا توجه داشته باشید که راهنمایی های شغلی یک به یک و پشتیبانی از فارغ التحصیلان برای دوره های تابستان ، یک هفته یا آخر هفته ما در دسترس نیست ، با این حال ، ما کارگاه های شغلی و مشاوره عمومی را ارائه می دهیم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... اطلاعات بیشتر

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. اطلاعات محدود