یک ظاهر طراحی شده مد - ترم بهار

IED – Istituto Europeo di Design Florence

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک ظاهر طراحی شده مد - ترم بهار

IED – Istituto Europeo di Design Florence

این البته مد یک ظاهر طراحی شده دانش آموزان را با مهارت و ابزار برای تفسیر روندها و ارزش ها در زنجیره تامین مد تولید می کند. این برنامه بر روی توسعه استراتژی های سبک مد و ارتباط مد فعالیت می کند تا ارزش های نامشهود این مصنوعات را به بازار جهانی معاصر انتقال دهد. Fashion Stylist باید قادر به انتقاد از تجزیه و تحلیل و توسعه محتوای کلیدی که بتواند به آن اطلاع یابد، شامل انتخاب رسانه های مناسب و ایجاد هر دو کمپین تبلیغاتی و دیجیتال است.

برنامه فلسفی مدرن فلسفه تعلیم و تربیت حرفه ای و صنعت، با برنامه LUISAVIAROMA.com همکاری می کند. LUISAVIAROMA از فلورانس، تجارت الکترونیکی لباس های لوکس خرده فروش برتر از طراحان مهم ترین در جهان است.

مشخصات حرفه ای - Fashion Stylist نقش مهمی در نشریات مد برای هر دو فرمت چاپ و دیجیتال و همچنین در بازاریابی و مطبوعات در زمینه صنعت دارد. این حرفه شامل مواردی مانند: Merchandiser ویژوال، پیشگام روند، برنامه ریز رویداد مد، Fashion Blogger و Media Media Manager در صنایع مرتبط با مد و مد است.

برنامه - درسها از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت.

هدف - این دوره برای دانشجویان و متخصصان جوان با مدارک تحصیلی از دبیرستان است که علاقمند به حرفه حرفه ای چندگانه در صنعت مد هستند.

روش و ساختار - هدف اصلی مد مد استیلیست این است که به دانش آموزان آموزش دهد تا تفسیر خلاقانه از روند مد را با شیوه زندگی فعلی توسعه دهند.

دانش آموزان یاد خواهند گرفت که چگونه ارزش های محصول و تعالی تولید را بیاموزند، ارزش کالاهای کلیدی و محتوای مد را انتخاب و تعریف کنند، مهارت های ارتباطی را توسعه دهند و توانایی ارائه یک طرح مد یک ظاهر طراحی مد و استراتژی تجارتی معاصر را فراهم کنند.

این دوره تاریخچه مد را به منظور شناسایی روند و درک فرآیندهای ارتباطی پوشش می دهد. این برنامه تمرکز خاصی را در زمینه هنر و صنعت، به ویژه در زمینه زنجیره تامین و روش طراحی ساخته شده در ایتالیا ارائه می دهد. تحول روند و سبک ها از طریق یک رابطه تاریخی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به منظور ارائه پایه ای برای توسعه مهارت لازم برای درک و تحلیل سیستم مد مدرن ارائه شده است.

در طول دوره دانش آموزان نحوه استفاده از نرم افزار ساخت ویدیو و همچنین تکنیک های عکاسی و ویرایش ویدئو را یاد خواهند گرفت. علاوه بر این، دانش آموزان نحوه تجزیه و تحلیل "زبان های ویدئویی" مختلف و تاثیر و نقش رسانه های جدید را در سیستم مد آموزش می دهند. این دوره دانش آموزان را با مهارت های تحلیلی انتقادی در مورد روند معاصر مربوط به تولید ویدئو، درک مطالب کلیدی و تکنیک های طراحی ارائه می دهد. علاوه بر این، این برنامه مهارت های فنی و متدولوژیکی را در طراحی بصری، به ویژه نحوه استفاده از نرم افزارهای طراحی گرافیکی برای ایجاد انتشارات سفارشی و پروژه های چندرسانه ای ارائه می دهد.

بر اساس تجزیه و تحلیل مطبوعات تجارت، دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه یک روایت نوشته و بصری و ارتباطی ایجاد کنند، با توجه به سبک های مناسب و هویت نام تجاری.

به عنوان بخشی از پروژه در کلاس، دانش آموزان فرصت دیدن نمایشگاه ها را دارند و به طور مستقیم با متخصصان صنعت ارتباط برقرار می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی August 22, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
15 
تمام وقت
Price
قیمت
7,000 EUR
Locations
ایتالیا - Florence, Tuscany
تاریخ شروع: فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
ایتالیا - Florence, Tuscany
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات