یک ماه تمرین آشپزی آشپزی

Edinburgh New Town Cookery School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک ماه تمرین آشپزی آشپزی

Edinburgh New Town Cookery School

بررسی اجمالی

این دوره به شما مهارت های پایه ای از آشپزی را آموزش می دهد و به آشپزخانه های مشتاق آشپزخانه و یا دانش آموزان سالن شکایت می پردازد. این دوره مناسب کسانی است که فقط مدرسه یا دانشگاه را ترک کرده اند و همچنین کسانی که مایل به درک مهارت ها و تکنیک های آشپزی اولیه هستند. دانش و مهارت های آموخته شده در این دوره شما را قادر می سازد تا برای شغل ها، به ویژه در کلبه های اسکی، تیراندازی، غرفه های تابستانی و یا قایق های لوکس درخواست کنید.

این دوره عمدتا در آشپزخانه عملی متمرکز است، اما همچنین تظاهرات و مذاکرات وجود خواهد داشت.

مباحث تحت پوشش عبارتند از:

 • مهارت چاقو
 • آماده سازی سبزیجات
 • گوشت
 • آماده سازی و پخت و پز ماهی و تهیه انواع صدف
 • سهام و سس ها
 • تولید نان و نان
 • پختن
 • meringues
 • بستنی
 • puddings
 • سس شیرین و
 • استفاده از ژلاتین

همچنین پوشش داده شده است: REHIS گواهی بهداشت عمومی مواد غذایی، تغذیه، انتخاب و ذخیره سازی تولید، برنامه ریزی منو، بودجه بندی و هزینه و مشاوره در پیدا کردن کار.

در طول دوره، پخت و پز و ارائه مواد غذایی شما ارزیابی خواهد شد تا بتوانیم پیشرفت شما را پیگیری کنیم. در پایان ماه، یک تست عملی 3 ساعته و یک آزمون نظری کوتاه وجود خواهد داشت.

دانش آموزان باید در لباس آشپزخانه لباس های مناسب و کفش های خود را بپوشند و شما باید یک مجموعه چاقو را با هزینه ای حدود 70 پوند خریداری کنید.

این دیدگاه یک دانش آموز، هاتیه است که در این دوره شرکت کردند.

"من در ماه آگوست گذشته برای یک ماه حضور داشتم. این دوره بسیار سرگرم کننده بود و من آن را برای هر کسی توصیه می کنم. این گروه در اوایل پیوست و ما کار کردیم و سخت کار کردیم!

من تعجب کردم که چطور درس خوابیده بود و چقدر یادگیری بود - آسان نیست! اما معلمان سرگرم کننده و با ما صبور بودند.

در پایان دوره ، ENTCS ما را به بعضی از نمایندگی های استخدام آشپزی معرفی کرد و من از طریق آنها توانستم شغل های تعطیلات را دریافت کنم. این دوره به من اعتماد کرد تا برای شغل درخواست کند، می دانم که می توانم وظایف خوبی را انجام دهم و از مردم مراقبت کنم. توده های بیشتری برای یادگیری وجود دارد و من فکر می کنم پخت و پز چیزی است که شما باید تمرین را ادامه دهید، اما دوره های یک ماهه مبتدیان من به من پایه های خوبی برای ساختن من داد.

برای من بهترین قطعه ای بود که قطعا یادگیری دو سوپ فوری پنیر پخته شد! حداقل قسمت مورد علاقه ی من در این دوره یادآوری بود که روزی روزگار من را برگردانم و آن را در ماشین لباسشویی قرار دهم! "

"در یک دوره تعطیلات دانشگاهی یک دوره آشپزی یک ماهه در Edinburgh New Town Cookery School انجام دادم و اصول اولیه پخت و پز را آموختم؛ یعنی اکنون می توانم در مورد هر دستور غذا از جمله پیشرفته ها با سهولت پیگیری کنم و مهارت های خود را با دیگران سازگار کنم انواع پخت و پز مهارت های اساسی مانند مهارت چاقو و چگونگی کار کردن در آشپزخانه تمیز و مرتب را یاد گرفتم! وقتی به تحصیل ادامه دادم، به عنوان سرپرست آشپزی برای یک شرکت پذیرایی در لندن کار کردم که درب ها را به برخی از فرصت های شگفت انگیز، مانند پخت و پز برای خانواده سلطنتی، سپس من در نهایت شرکت پذیرایی خود را باز کرد. پس از چند سال من یک فرصت شگفت انگیز برای سرپرست سرآشپز / غذا و نوشیدنی در یک اقامتگاه صفری 5 ستاره در زامبیا ارائه شد (فرصتی بود که برای تصدیق کردن خیلی خوب بود)، و اینجا هم اکنون هستم "- Pippa D

مصرف ماه ژوئن

دوره: یک ماه گواهینامه

تاریخ: دوشنبه، 18 ژوئن 2018 تا جمعه، 13 جولای 2018

زمان: 9:30 صبح تا 4 بعد از ظهر

قیمت: 2،600.00 پوند

مصرف جولای

دوره: یک ماه گواهینامه

تاریخ: دوشنبه، 23 جولای 2018 تا جمعه، 17 اوت 2018

زمان: 9:30 صبح تا 4 بعد از ظهر

قیمت: 2،600.00 پوند

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی March 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2018
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,600 GBP
Locations
بریتانیا - Edinburgh, Scotland
تاریخ شروع : جولای 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 17, 2018
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2018
بریتانیا - Edinburgh, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 17, 2018
ژوئن 2019
بریتانیا - Edinburgh, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات