2 سال تمام وقت آموزش و پرورش خلبان بین المللی در آکادمی پرواز خلبان

Pilot Flight Academy

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

2 سال تمام وقت آموزش و پرورش خلبان بین المللی در آکادمی پرواز خلبان

Pilot Flight Academy

بین المللی آموزش خلبان در خلبان پرواز آکادمی 2 سال آموزش تمام وقت و با مطالعات نظری موازی و پرواز است.

کل برنامه است که در مدرسه مدرن ما در تورپ فرودگاه Sandefjord انجام شده است. پس از فارغ التحصیلی، شما برای یک کار به عنوان یک خلبان خطوط هوایی با واجد شرایط خواهد بود. درس تئوری در کلاس های درس مدرن با SmartBoards جدید انجام شده است. این هواپیما جدید و بسیار مدرن و با ابزار دقیق پیشرفته می باشد. ما شبیه سازی دولت از هنر، پرواز، که یکی از آنها یک شبیه ساز بوئینگ 737NG است. مدرسه برای دانش آموزان ما 24/7 باز است، و دانش آموزان با استفاده از هر دو مدرسه در روزهای هفته و تعطیلات آخر هفته. ما یک محیط پر جنب و جوش دانش آموزان و فعال است. اتاق جلسه توجیهی ما یک محل ملاقات برای دانش آموزان و مدرسان است، و نیز "مقر" برای برنامه ریزی پروازهای داخلی و خارجی و برای تبادل تجربه و دانش.

طرح درس

در خلبان پرواز آکادمی، آموزش به دو تقسیم می شود: هفته متناوب تئوری و پرواز. هفته تئوری آموزش شش ساعت تشکیل شده و در طول هفته از پرواز، پرواز هواپیما دانش آموزان مدرسه. آموزش پرواز برای دانش آموزان آغاز می شود در برنامه های اولیه، و دانش آموزان معمولا دانش به اندازه کافی قادر به پرواز انفرادی در حال حاضر نسبت به پایان ترم اول! یک برنامه آموزش پرواز بین المللی در مدرسه پرواز خلبان متشکل از 915 ساعت آموزش کلاسی با کیفیت بالا در ATPL (A) سطح، گواهی پیشرفته ترین برای خلبانان خطوط هوایی. در کنار آموزش تئوری، دانش آموزان پیشرفت ویژوال بیسیک و ابزار پرواز در اول، و بعد از آن به ابزار پیشرفته پرواز در هواپیما دو موتوره مدرسه را یاد بگیرند. در اواخر دانشجو دوره را از طریق آموزش شبیه ساز که در آن آنها وظیفه خواستار همکاری خدمه در شرایط اضطراب بدانید برو.

ترم بهار شروع می شود اولین هفته از ماه ژانویه و در ماه ژوئن ادامه دارد. ترم پاییز شروع می شود اولین هفته ماه اوت و به برنامه همچنان ادامه دارد. دسامبر 20. تعطیلات عید پاک است، چهار هفته از تعطیلات تابستان و دو هفته از تعطیلات کریسمس در طول سال تحصیلی وجود دارد.

آموزش و یادگیری

در خلبان پرواز آکادمی خواهیم به انجام آموزش به عنوان نزدیک به واقعیت برای حرفه خلبان که ممکن است. برنامه ما شامل همه انواع کار یک خلبان، به آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای خود را در بهترین ماده ممکن است.

150112 presentasjon حرفه ای مطالعات

آموزش شبیه ساز

این مدرسه دارای شبیه سازهای مدرن است که دانش آموزان به عنوان بخشی از آموزش خود استفاده کنید. یکی از شبیه سازی سسنا 172، شبیه به هواپیمای آموزشی عمومی مدرسه استفاده می کند. در اواخر برنامه های آموزشی، دانش آموزان شبیه ساز بوئینگ 737NG، مورد استفاده برای چند خدمه و آموزش جهت جت پرواز.

حرفه ای

مردم سفر بیشتر از همیشه، و تقاضای رو به رشد برای خلبانان وجود دارد. فارغ التحصیلی از خلبان پرواز آکادمی شما باید همه گواهینامه های لازم را به عنوان افسر اول اعمال می شود در خطوط هوایی.

تقاضا برای خلبانان انتظار می رود افزایش در سال های بعد. هر دو کسب و کار و سفر خصوصی توسط هوا افزایش می یابد. ترافیک هواپیمایی را افزایش می دهد در هر ماه، و شرکت های هواپیمایی بزرگ به طور مداوم راه اندازی مسیرهای جدید. این، همراه با بازنشستگی انتظار به خاطر سن در میان خلبانان، یک تقاضای زیادی برای خلبانان جدید در طول سال های آینده ایجاد، به ویژه در اسکاندیناوی. پیش آگهی از بوئینگ و ایرباس دولت که تقاضا برای خلبانان جدید جهان خواهد شد بیش از 500 000 در سال 2033، و ما در حال حاضر شروع به دیدن کمبود خلبان در ایالات متحده و آسیا است. بنابراین، در حال حاضر زمان برای شما شروع به آموزش خلبان خود را است.

یک خلبان

یک خلبان خواستار و هیجان انگیز، و بسیاری از تصمیم گیری باید به هر دو قبل و در طول یک پرواز ساخته شده است. خلبانان بنابراین باید به خوبی تحصیل کرده و آماده برای انجام وظایف در انتظار آنها.

ما ناوگان

DIAMOND DA42 NG - LN-FTL

الماس DA42 NG ترین موتور دوقلو مدرن هواپیما پیستون در بازار است. این هواپیما برای پرواز IFR تایید شده است. از آن است گارمین 1000، درست مثل 172`s سسنا ما فراهم می کند و برای انتقال خوب از تک به آموزش multiengine. DA42 ما NG است خلبان اتوماتیک، flightdirector، TKS (مایع) سیستم یخ زدایی، سیستم ترافیک هشدار (TAS) و stormscope.

CESSNA 172SP

LN-FTE، FTF، FTG، FTH، FTI، FTJ و FTK ER جدید سسنا 172SP با glasscockpit، خلبان اتوماتیک و مدیر پرواز گارمین G1000. همه هواپیما ها IFR گواهی و هر دو برای آموزش PPL و ابزار پرواز استفاده می شود. سسنا 172 یک هواپیمای آموزشی شناخته شده است. هواپیما بسیار خوبی برای آموزش های پایه، در حالی که ابزار دقیق پیشرفته بنابراین هواپیما نیز برای پروازهای ابزار استفاده می شود. GARMIN 1000 ابزار دقیق شبیه به ابزار در هواپیماهای مدرن است. سیستم گارمین 1000 نمایش ابزار هواپیما در دو صفحه ال سی دی. رادیو، دستگاه های ناوبری و GPS به صورت مجتمع هستند. موقعیت GPS در یک نقشه بر روی یک صفحه نمایش ال سی دی نمایش داده شود.

پذیرش

شرایط پذیرش برای مطالعات مقدماتی در خلبان پرواز آکادمی:

متقاضی باید - به بین 18 و 33 سال - رمز عبور Aeromedical آزمون کلاس 1 - رفتن به آزمون پذیرش برای ریاضیات، منطق و انگلیسی برای اعمال برای مطالعات مقدماتی در خلبان پرواز آکادمی این معیارهای باید رعایت شود و آزمون پذیرش نیاز به در نظر گرفته شود و تایید شده است. نامزدهای بین المللی نیز باید روادید پژوهش معتبر برای تحصیل در نروژ را نگه دارید، و یا قادر به ارائه این.

ازمایش پزشکی

ما می خواهیم متقاضیان ما برای تماس با یک مرکز Aeromedical به یک قرار ملاقات برای گرفتن Aeromedical کلاس 1 گواهی در زمان شروع مطالعه کنند. لطفا توجه داشته باشید که متقاضیان، که یک گواهی پزشکی Aeromedical کلاس 1 عطا کردنی نیست، به بازپرداخت از تمام پرداخت شده به مدرسه مورد این نرم افزار دریافت کنید. لازم به ذکر است که صدور یک گواهی پزشکی Aeromedical کلاس 1 می توانید، در نروژ، تنها با "seksjon Luftfartstilsynets Flymedisinske" در اسلو انجام شود، اما از هر مورد تایید مرکز پزشکی Aero را در کشورهای اروپایی و همچنین. لطفا به مدرسه برای بیشتر اطلاعات تماس مراکز Aeromedical تماس

عبور نمی خواهد و سؤال aeromedical البته منجر به بازپرداخت کامل از هزینه ثبت نام از NOK 30 000، -.

مسکن

خلبان پرواز آکادمی همه دانش آموزان در آینده پیدا کردن مسکن کمک می کند. ما راه حل های مختلف اتاق خوابگاه در محل فرودگاه / مدرسه واقعی است، و همه دانش آموزان ثبت نام به آپارتمان، بیشتر از این و یا سایر گزینه مسکن رو به جلو.

قیمت با اندازه، راه حل حمام خصوصی و غیره متفاوت خواهد بود، اما از برنامه شروع می شود. NOK 4700 در هر ماه، برق و شبکه Wi Fi گنجانده شده است.

اتاق خوابگاه ارائه می دهد یک اتاق مبله با تخت خواب، میز و گنجه، اما آشپزخانه و اتاق نشیمن مناطق نیز به اشتراک گذاشته. برخی از اتاق های خوابگاه یک حمام خصوصی، در حالی که دیگران به اشتراک بگذارید.

تمام امکانات اتاق خوابگاه به تازگی تزئین شده و به دنبال تازه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
890,000 NOK
از که به شما پرداخت NOK 30 000 پس از ورود.
Locations
نروژ - Sandefjord, Vestfold
تاریخ شروع : ژانویه 2019, آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019, آگوست 2019
نروژ - Sandefjord, Vestfold
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات