توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اهداف آموزش.

  • با هدف کمک به مبتدیان دستیابی به اهداف زیر است:
  • پی ریزی شالوده جامد در دانش پایه از زبان چینی و به دست آوردن توانایی جامع متوسط ​​در گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن.
  • رسیدن به شرایط ورود زبان برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد چینی دستور در دانشگاه DONGHUA (HSK 4 بالا 210 نمرات، و یا HSK 5 بالاتر از 180 نمره).

ویژگی های برنامه.

روش تدریس متنوع: حداقل اندازه هر یک از کلاس 8 دانش آموزان است و به طور متوسط ​​در حدود 15. کلاس های صبح بر روی آموزش از گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن تمرکز می کنند. شیوه های زبان های رنگارنگ خواهد شد در بعد از ظهر مانند آموزش سفارشی، گوش دادن و صحبت کردن تمرین در آزمایشگاه زبان، گشت و گذار زبان و تجربه فرهنگی برگزار شد.

بررسی دوره: آزمون های دوره ای خواهد شد هر دو تا چهار هفته برگزار شد، به تقویت دانش آموخته است. دانش آموزانی که موفق به تصویب آزمون دو بار به طور مداوم را از برنامه فشرده چینی خارج و به صورت تمام وقت برنامه به زبان چینی منتقل شده!.

HSK آموزش: آموزش HSK، تمرکز بر بهبود روش های معاینه HSK دانش آموزان، در جلسه سوم باز خواهد شد.

جوایز: دانش آموزانی که به خوبی انجام هم از نظر علمی و روزانه این شانس را برای به دست آوردن "جایزه دانش آموز ممتاز" و یا "جایزه پیشرفت" و برنده جایزه مربوطه را داشته باشند. دانشجویان ممتاز همچنین می توانید هنگامی که تقاضا برای تحصیل بیشتر و یا کمک هزینه تحصیلی توصیه می شود.

مزایای به مطالعه مداوم: دانشآموزانی که با موفقیت کامل برنامه های فشرده چینی و پیوستن به برنامه های تحصیلی خود تامین مالی چینی دستور در دانشگاه DONGHUA پس از آن می توانید یک CNY 2000 شهریه چشم پوشی یکی کردن در ترم اول لذت ببرید. اگر دانش آموزان همچنان به یادگیری دیگر برنامه های زبان چینی، آنها می توانند هزینه درخواست و چشم پوشی شهریه برای دانش آموزان در حال حاضر ثبت نام لذت ببرید. مزایا و جوایز بالا به طور همزمان قابل اجرا هستند.

سه جلسات مختلف وجود دارد.

  • جلسه یک (سال 2015، سپتامبر 8 ~ 18 دسامبر، 15 هفته)
  • جلسه دو (سال 2016، ژانویه 5 ~ 29 ژانویه، 4 هفته)
  • جلسه سوم (سال 2016، مارس 8 ~ ژوئن 17، 15 هفته)
برنامه آموزش در:
چینی ها

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Donghua University »

این دوره واقع در پردیس
Duration
15 - 42 
تمام وقت
Price
Free
Deadline
درخواست اطلاعات
online application form; application materials submission, application fee payment
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
online application form; application materials submission, application fee payment
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
online application form; application materials submission, application fee payment
End Date