توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - حالت مطالعه

 • گزینه 1: آموزش عمومی 3 روزه
 • گزینه 2: آموزش در خانه

صدور گواهینامه زنجیره تامین (SCProTM) - چه چیزی است؟

صدور گواهینامه SCPro یک برنامه سهبعدی است که توسط کارشناسان صنعت در مشارکت با CSCMP (شورای کارکنان مدیریت زنجیره تامین) که دانش و مهارت پیشرو در فعالیت های زنجیره تامین را ارزیابی می کند، ارزیابی می کند.

این فرایند توانایی شما را برای استراتژیک ارزیابی چالش های کسب و کار و به طور موثر تحقق بخشیدن به زنجیره تامین را از طریق تجزیه و تحلیل مطالعات موردی در جهان واقعی را تایید می کند. همچنین توانایی شما برای ایجاد یک طرح جامع پروژه برای دستیابی به نتایج مانند ROI مثبت را تایید می کند. در این دوره 3 روزه، شما برای صدور گواهینامه سطح اول حرفه ای (SCPro) تامین می شوید.

درباره CSCMP (شورای مدیریت حرفه ای مدیریت زنجیره تامین)

از سال 1963، CSCMP (شورای مدیریت حرفه ای مدیریت زنجیره تامین)، شبکه، توسعه حرفه ای و فرصت های آموزشی را برای مدیریت جامعه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین (SCM) فراهم کرده است. بیانیه ماموریت CSCMP این است که حرفه های زنجیره تامین را با اتصال، توسعه و آموزش متخصصان لجستیک و مدیریت زنجیره تامین (SCM) در سراسر حرفه ای خود هدایت کند. CSCMP یک سازمان غیر انتفاعی است.

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - چه چیزی را یاد خواهید گرفت؟

سرمایه گذاری در حرفه و آینده خود را با صدور گواهینامه حرفه ای زنجیره تامین SCPro. مزیت بیش از رقبای خود را به دست آورید، پتانسیل خود را افزایش دهید و:

 • دانش زنجیره تامین و مهارت های حرفه ای خود را گسترش دهید
 • توانایی شما را برای تجزیه و تحلیل، طراحی و اجرای تغییرات قابل اندازه گیری در طیف کاملی از توابع زنجیره تامین جهانی به پایان برسانید
 • از طريق وسعت دانش و مهارت هاي عملياتي که مي تواند بر سازمان شما تاثير بگذارد، خود را از ديگران به عنوان متخصص تعريف کنيد
 • تعهد خود را به پیشرفت حرفه ای در حال انجام و دانش و مهارت های زنجیره تامین نشان می دهد با نگه داشتن صدور گواهینامه خود را در حال حاضر
 • تبدیل شدن به بخشی از گروه نخبگان حرفه ای که گواهینامه SCPro را کسب کرده اند

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - محتوای آموزشی

این آموزش حرفه ای زنجیره تامین (SCPro) در اطراف 8 پایه مدیریت زنجیره تامین (SCM) ایجاد شده است تا شما را برای امتحان گواهینامه مربوطه آماده کند. 8 سنگ بنای اصلی عبارتند از:

 • اصول مدیریت زنجیره تامین (SCM)
 • عملیات خدمات مشتری
 • عملیات حمل و نقل
 • عملیات انبارداری
 • برنامه ریزی تقاضا
 • مدیریت موجودی
 • مدیریت عرضه
 • ساخت

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - سطح صدور گواهینامه

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) یک گواهینامه سه مرحله ای است:

1. سطح اول / زاویه مدیریت زنجیره تامین
در سطح اول شما دانش 8 عنصر مدیریت زنجیره تامین را به دست می آورید. امتحان سطح 1 امتحان چند گزینه ای است که در آن دانش شما ارزیابی خواهد شد.

2. سطح دوم / تحلیل و کاربرد چالش های زنجیره تامین
در سطح دوم توانایی شما برای اعمال دانش زنجیره تامین افزایش خواهد یافت. این آزمون بر اساس مطالعه موردی است.

3. سه سطح / آغاز ترانسفورماتور زنجیره تامین
بر خلاف برنامه صدور گواهینامه های دیگر، اتمام موفقیت آمیز این پروژه "دنیای واقعی" توانایی شما را در تأثیر مثبت بر سازمان شما با مجموعه ای از مهارت های مدیریت زنجیره تامین نشان می دهد.

در این دوره 3 روزه، شما برای صدور گواهینامه سطح اول حرفه ای (SCPro) تامین می شوید.

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - الزامات واجد شرایط بودن

برای واجد شرایط بودن برای برنامه صدور گواهینامه سطح اول حرفه ای (SCPro)، شما باید به طور کامل یکی از الزامات زیر را رعایت کنید:

 • مدرک لیسانس یا بالاتر از یک کالج یا دانشگاه معتبر 4 ساله؛ یا
 • 4 سال مدیریت مرتبط با مدیریت زنجیره تامین (SCM) تجربه

نمونه هایی از مدیریت مرتبط با مدیریت زنجیره تامین (SCM) شامل تهیه، برنامه ریزی است

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - امتحان

امتحان SCPro Level One امتحان چند گزینه ای آنلاین است که 4،5 ساعت طول می کشد. این شامل 160 سوال چند گزینه ای است 20 سوال در مورد هر کدام از 8 سنگ بنای با تمرکز بر موضوعاتی نظیر مفاهیم، ​​فرآیندها، استراتژی ها، فن آوری، جهانی و ارزیابی. هزینه امتحان 650 دلار برای اعضای CSCMP و 975 دلار برای غیر عضو است. این هزینه اجازه می دهد تا برای یک تلاش در امتحان. امتحان باید بیش از یک سال از تاریخ اولیه انجام شود که هزینه برای آزمون امتحان آزمایش انتخاب شده از طریق Pearson Vue ارائه شده است.

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - الزامات تجدید ساختار

برای حفظ وضعیت گواهینامه خود و نشان دادن تعهد مداوم در جهت حفظ مدیریت زنجیره تامین (SCM)، شما مجبور هستید گواهینامه خود را هر سه سال یکبار تمدید کنید و در این دوره باید 60 واحد آموزش مداوم (CEU) کسب کنید.

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - اسناد و مدارک

هنگام شرکت در این دوره 3 روزه حرفه ای (SCPro) سطح 1، شما مواد مرجع را برای آمادگی شما برای امتحان آماده می کنید، از جمله راهنمای SCPro Level One Study، مواد مطالعه آنلاین و آزمون یادگیری تعاملی (ILE).

زنجیره تامین حرفه ای (SCPro) - تعداد شرکت کنندگان

تعدادی از شرکت کنندگان در این دوره آموزشی محدود هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط International Management Forum Academy »

این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
2,950 EUR
(بدون مالیات بر ارزش افزوده). هزینه شامل اسناد کامل و قهوه / چای است. هزینه امتحان سطح یک امتحان زنجیره تامین (SCPro) گنجانده نشده است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است