Read the Official Description

دوره تدریسی ماری 4 هفته ضروری یکی از دوره های پیشرو در آشپزی در این نوع است.

در طول دوره، دانش آموزان طیف وسیعی از مهارت های ضروری، آشپزی در زمینه های مختلف آشپزی را یاد خواهند گرفت. دانش آموزان با توانایی آشپزی غذای خوب، برای همه موارد و در هر محیط، ترک خواهند کرد.

جایزه 2 سطح در ایمنی مواد غذایی در غذا نیز در این دوره همراه با CTH سطح 2 جایزه در مهارت مهارت های آشپزی است.

tcma

آنچه شما یاد خواهید گرفت

البته شما شروع به معرفی کار در یک محیط حرفه ای آشپزخانه، شامل توسعه مهارت های عملی مانند مهارت چاقو، قبل از رفتن به پایه های آشپزی اولیه.

درسها طراحی شده اند که شامل دستورالعمل ها و تکنیک هایی باشند که درک شما را از نحوه تغذیه غذاها در هنگام طبخ ایجاد می کنند. این کار به شما امکان می دهد تنظیمات و اشتباهات را درست انجام دهید تا بتوانید دستورات و منوهای خود را تولید کنید.

شما در گروه کوچکی از دانشجویان علاقمند به تحصیل خواهید آموختید و اکثر وقت شما در آکادمی در دولت آشپزخانه های هنری صرف خواهد شد. شما درک جامع از زمینه ها مانند سس ها، سوپ ها، گوشت، ماهی، کاپا، شیرینی، نان ... و بسیاری دیگر، به دست خواهید آورد!

امتحانات

هیچ ارزشیابی یا امتحان در این دوره وجود ندارد.

واجد شرایط بودن

  • جایزه سطح 2 در ایمنی مواد غذایی
  • گواهی حضور

tcma

چشم انداز شغلی

دانش آموزانی که چهار هفته مهارت های اساسی در آشپزی را کامل می کنند، برای انجام کار در محیط آشپزخانه های متعدد، مناسب هستند. بسیاری از فارغ التحصیلان می خواهند مهارت های جدید خود را در حالی که یک سال شکاف کار می کنند، انتخاب کنند، در حالی که دیگران در طول یک فصل اسکی تمرین می کنند. مهارت های اساسی نیز پیشروی خوبی برای دوره های طولانی تر ما، مانند دیپلم مدرن Bleu شدید، برای دانش آموزانی است که مایل به کسب مدرک رسمی هستند.

فارغ التحصیلان Tante Marie به خاطر استانداردهای بی نظیرشان و رشته های حرفه ای شناخته شده است، که آنها را به تقاضای بالا از کارفرمایان کلبه اسکی می پردازد. ما با یک شبکه گسترده از شرکت ها کار می کنیم که به طور منظم مشاوره صنعت و مصاحبه با دانش آموزان خود را ارائه می دهند.

Program taught in:
انگلیسی

See 4 more programs offered by Tante Marie Culinary Academy »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
2,750 GBP
هزینه £ 2،450 - £ 2،750.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline

سپتامبر 2019

ژانویه 2020