همه را دوست اقامت در هتل. آنها فرار از روزمره است. آنها مطمئن شوید که به ارضای هر نیاز مشتری خود را. انجام این کار نیاز به استخدام افراد قادر هستند که می توانند این سرویس، کلید در میان آنها، تجارب ناهار خوری لوکس را تسهیل میکند.

آشپزی شاگرد دانشکده هنر ارائه می دهد یک برنامه آموزشی است که سرآشپزها برای ضیافت، پذیرایی، کنفرانس ها و تمام حوادث رایج دیگر آماده کند.

آشپزی شاگرد مدرسه از برنامه درسی هنر سفارشی برای رفع نیازهای فردی هر دانش آموز آموزشی و منافع و همچنین سیاست های هتل جایی که آنها در آن قرار دارند.

ما در مدرسه که شما در مکان در داخل یک آشپزخانه هتل، در یک محل در نزدیکی شما، به عنوان یک شاگرد (در خارج) هستید، کار تحت یک آشپز استاد.

آشپزی شاگرد مدرسه از مزیت هنر: - 6 ماه یک در یک آموزش - یادگیری در داخل یک رستوران واقعی - 100 درصد بر روی کار آموزش - $ 10،500 کمک درسی با استفاده از کارآموزی سعی و آزمایش ما (externship) روش، ما به شما مطابقت با یک آشپز حرفه ای که شما را از طریق برنامه درسی دوره ساختار ما را و شما همه چیز شما نیاز دارید که برای یک شغل با ارزش در هنر آشپزی دانستن آموزش. از یادگیری آنچه را که لازم برای تهیه غذاهای هیجان انگیز برای چگونه به درخواست تجدید نظر به کام مردم، آشپزی شاگرد دانشکده هنر نشان می دهد که ایجاد یک تجربه ناهار خوری به یاد ماندنی روح یک آموزش آشپزی موفق است.

آشپزی شاگرد مدرسه از مکان های هنر شما درست در گرما از عمل، در آشپزخانه هتل و یا پذیرایی از شرکت های مجلل، که در آن شما دستور العمل، تکنیک ها و آماده سازی از افرادی که در واقع ساخت یک زندگی امروز از یک رستوران واقعی یاد بگیرند. آنها بر این باورند که یکی از بهترین راه برای یادگیری هنر آشپزی است بر روی کار و به دلیل اتصالات رستوران گسترده ما، آنها حاضر به اجازه دهید دانش آموزان شاگرد ما (در خارج) در نمونه آماده چاپ خود هستند. بهترین راه استخدام شدن است در حال حاضر در داخل باشد. این دقیقا همان جایی است که ما شما محل از یک روز.

ما ارائه می دهیم یک برنامه فراگیر کارآموزی (externship)، است که دقیقا طراحی شده برای کمک به دانش آموز در گسترش صنایع غذایی پایگاه دانش و مهارت های آشپزی خود را. در حالی که همچنین آنها را قادر به ایجاد ارتباط حرفه ای با کیفیت بالا است که می تواند به قرار دادن و فرصت های حرفه ای بهتر منجر شود. آشپزی شاگرد مدرسه از برنامه درسی هنر طراحی شده است به تولید سرآشپزها کیفیت که به خوبی واقع برای رفتن به مشاغل آشپزی پر رونق.

صرف نظر از سطح مهارت های اولیه خود را، آشپزی شاگرد دانشکده هنر شما را در به دنبال یک حرفه در هنر آشپزی کمک کند. این که آیا شما یک صنعت در حال حاضر شاغل مواد غذایی خدمات حرفه ای، یک آشپز وطنی یا تازه کار ما راه کمک به شما در دستیابی به اهداف خود.

آشپزی شاگرد دانشکده هنر به اجرا در یک رویکرد مربی / شاگرد ساده است. ما شما را با یک آشپز حرفه ای که شما را در داخل آشپزخانه خود و به شما می آموزد که چگونه صنایع غذایی دنیای واقعی کار می کند جفت. هیچ کلاس های درس، نه، درس قدیمی از مد افتاده بی فایده است. در عوض، شما در حال یادگیری هنر و صنعت خود را مستقیما از افراد هستند که قابل توجه غذاهای کلاس اول برای یک زندگی.

بر خلاف دیگر موسسات سنتی آشپزی، شما نه تنها به یادگیری هنر آشپزی و راه های آشپزخانه حرفه ای، شما نیز این فرصت را از نشان دادن آنچه شما می توانید به همان مردمی که می تواند کمک به شما کار خود را پیش انجام دهید. توسط apprenticing، شما به طور مداوم خواهد بود تاکید دوباره شور و شوق خود را برای غذا و درایو خود را به خوبی انجام. ارتباطات شما در طول کارآموزی خود را (externship) را همان چیزی است که می توانید به کار در یک زمینه که در آن دانستن حق مردم به شما می شود در بهتر از هر درجه گران همیشه می توانید منجر شود.

آشپزی شاگرد دانشکده هنر ارائه می دهد یک برنامه آموزشی منحصر به فرد است که نه تنها به شما کمک در دست انداز-شروع کار خود را به شما می آموزد اما از درون محیط منحصر به فرد از یک آشپزخانه حرفه ای است.

مکان

آیا شما با توجه جابجایی بنابراین شما می توانید یک مدرسه آشپزی و یا برنامه هنر آشپزی کالج حضور؟ آیا شما پیدا کردن شهریه گران است؟ شما لازم نیست که به در بدهی غرق به هدف خود را از که یک آشپز و یا کار در صنعت رستوران یک واقعیت است.

صنعت رستوران مهارت و تجربه استوار است. حقیقت این است که درجه گران در این خط از کسب و کار هستند چه می شود شما کار نمی کند. آنها چه می خواهند بدانند این است که: آیا می توانید طبخ؟ آیا شما این کارو کردی؟ آیا شما خلاق؟

این صنعت بسیاری بیشتر شبیه به هالیوود از شما ممکن است فکر می کنم. این همه در مورد که شما می دانید و از آن مهمتر، که شما را می داند. این ضروری است برای شما برای ایجاد ارتباط و همیشه ادب به همه شما را ملاقات و به کار بسیار سخت است. شما رو به نشان می دهد تا آماده و حاضر به انجام بهترین و هر روز خود را. از آنجا که آنچه در آن طول می کشد تا موفق شوند و شما هیچ وقت نمی دانید که در حال تماشای. وارد شدن به یک حرفه ای آشپزخانه با آشپزی شاگرد دانشکده هنر شما می شود چه شما بیشتر نیاز: دسترسی. با این برنامه هنر آشپزی کاملا شدید شما را در درب در یک روز، که در آن شما می توانید اتصالات، مهارت در دنیای واقعی و دانش فنی آن طول می کشد به آن را. ساخت بسیاری از این بسیار منحصر به فرد، فرصت بسیار واقعی است تا به شما.

در این نقطه، شما ممکن است از خود بپرسید که در آن مدرسه ما واقع شده است. به لطف همهجانبه، ساختار دست در ما آشپزی شاگرد دانشکده هنر است همه جا با مربیان تقریبا در هر شهرستان در سراسر ایالات متحده است.

ما شما را در یک آشپزخانه حرفه ای در یک روز برای شش ماه آموزش برنامه درسی حمایت تحت آموزش یک آشپز حرفه ای را دریافت کنید. این کار خود را به بسیار بیشتر از آن است. می تواند گرما شما ایستاده است؟

آشپزی شاگرد دانشکده هنر به تازگی بر روی این برنامه لری کینگ دعوت شد تا در مورد چگونگی برنامه کارآموزی (externship) ما است که تفاوت را با اتصال دانش آموزان ما و گرفتن آنها را استخدام صحبت کنید.

مقایسه شهریه ما:

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط CASA Schools »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
10,500 USD
10،500 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date