توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنگامی که شما در برنامه A / C تبرید تکنسین در کالج CBT ثبت نام، شما می توانید از آموزش های لازم برای شروع کار در موقعیت ورود به سطح دریافت خواهید کرد. شما لازم نیست که به صرف سال ها و سال آموزش به دریافت تجربه در صنعت لازم است که برای شروع پیدا کردن شغل است. در عوض، شما هشت ماه در این برنامه، که در دسترس در هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی است صرف. دست در آموزش و دوره های که شما را در حالی که در یک برنامه / C و تبرید تکنسین در زمانی Flagler یا هیالیا دانشگاه های ما ثبت نام شما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که چگونه به درک، توسعه، تعمیر و نگهداری انواع تجهیزات. دوره هایی که شما را خواهد زمینه های مختلف پوشش، از جمله:

  • طراحی عمومی
  • مرمت و بازسازی تجهیزات مسکونی و تجاری
  • تعمیر تهویه مطبوع
  • تجهیزات گرمایش تعمیر
  • نصب
  • تعمیر و نگهداری سردخانه
  • و بیشتر…

یک برنامه / C و تبرید تکنسین شما یاد می دهد که چگونه به دنبال نقشه های صنعتی نیز هست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه / C و تبرید تکنسین موجود در کالج CBT، ما امروز تماس بگیرید!

برای اطلاعات در مورد منفعت استخدام مربوط به این برنامه علمی، اینجا کلیک کنید. برای کسب اطلاعات دقیق از شرایط و آشکار، مراجعه کنید: www.cbt.edu/academics/disclosure

هدف

هنگامی که شما با موفقیت به اتمام برنامه دیپلم / C و تبرید تکنسین در Hialeah و یا زمانی Flagler دانشگاه های ما، شما قادر خواهید بود برای نصب، نگهداری، تعمیر و تبرید، حرارت، و تهویه مطبوع از همه نوع. هنگامی که شما در برنامه دیپلم A / C و تبرید تکنسین به پایان رسید، شما می توانید از اعتبارات خود را به فوق دیپلم تهویه مطبوع و تبرید برنامه های موجود در کالج CBT انتقال. شما نیاز به گواهی هنگامی که شما این برنامه دیپلم را تکمیل کرده اند.

عواقب

متوسط ​​حقوق برای A / C و تبرید تکنسین 40630 $ بود. حقوق و دستمزد خود را به عوامل مختلف، از جمله گواهی نامه، محل، و سطح تجربه است که شما باید بستگی دارد.

چشم انداز

در دهه آینده، این صنعت انتظار می رود تا 9 درصد رشد، با توجه به اداره آمار نیروی کار. اکثر خانه ها و ساختمان های امروز ساخته خواهد سرمایش و گرمایش سیستم های متمرکز، که نیاز به A / C و تبرید تکنسین در تقاضا را حفظ خواهد شد.

eytAER
برنامه آموزش در:
انگلیسی
اسپانیایی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط CBT College - Miami »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date