توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه جورج تاون (GU) - HCS آکادمی (HCS)

جستجوی پیشرفته و حرفه صلاحیت (APQ) در رهبری کسب و کار جهانی و روابط بین الملل

دانشگاه جورج تاون (GU) توسعه داده است به خصوص طراحی برنامه مدیریت پیشرفته، منجر به پیشرفته و حرفه ای صلاحیت (APQ) در روابط جهانی و بین المللی کسب و کار رهبری. این برنامه ناشی از ابتکار عمل قبلی را که توسط HCS در برنامه غوطه وری جهانی است که توسط Heng Swee کیات وزیر در نوامبر 2013 راه اندازی شد. این APQ با هدف حمایت از دستور کار SkillsFuture سنگاپور و پیشرفت اقتصادی سنگاپور حرکت می کند به مرحله بعدی توسعه به سمت یک اقتصاد پیشرفته و جامعه فراگیر.

برنامه APQ اولین از نوع خود به ویژه برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​در سنگاپور و بین المللی توسعه است. HCS آکادمی است که در واقع ممتاز به GU به عنوان یک شریک ارزش دارد. در خط با محوری SkillsFuture است، APQ نشان دهنده یک برنامه مرزی که به شرح زیر در تعقیب قابلیت توسعه و رشد بهره وری در شرکت شامل:

 • فرایند تفکر انعکاسی.
 • گرایش طرز فکر فعال؛
 • کسب مجموعه و دانش در جهانی شدن کسب و کار مهارت های.
 • طراحی مجدد و تحول کسب و کار و فرهنگ؛
 • نوآوری محصول؛ و
 • گسترش بازارهای بین المللی از طریق.

APQ به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان به چینی توسط مترجمین حرفه ای انجام شده است. مواد آموزشی به زبان انگلیسی و چینی می باشد. شرکت کنندگان خواهد شد بر اساس پروژه CAPSTONE تیم مربوطه خود را ارزیابی شده است.

چرا APQ در رهبری کسب و کار جهانی و روابط بین الملل؟

چه نوع شغلی می کند این برنامه به شما در آماده APQ؟

این APQ شرکت کنندگان را قادر می سازد برای به دست آوردن دانش و بینش در رشته های کسب و کار و مهارت های مدیریت مورد نیاز برای ارزیابی، سرمایه گذاری و پیشرفت در کسب و کار فرصت های منطقه ای و جهانی است. مناسب برای شرکت کنندگانی که در حال حاضر در یا مشتاق برای پیوستن به در محیط کسب و کار جهانی و چالش است.

چه کسی از این برنامه بهره مند شوند؟

برنامه APQ PMEs، رهبران شرکت های بزرگ و کسب و کار، و همچنین صاحبان کسب و کار کمک خواهد کرد که شناسایی فرصت ها و چالش انجام کسب و کار در کشورهای دیگر به منظور در اقتصاد جهانی امروز به رقابت بهتر است. تخصص و شبکه دانشگاه جورج تاون، همراه با قدرت خود را در استراتژی بین المللی کسب و کار، مدیریت، سیاست گذاری، روابط بین الملل، و رهبری، برنامه را واقعا استثنایی است. دانشگاه جورج تاون توسعه داده است یک برنامه آموزشی که بر مفاهیم، ​​تکنیک ها، ابزارها، و افراد بیشتر مربوط به مدیران ارشد که منافع ویژه در کسب و کار جهانی متمرکز است. چه نوع شغلی می کند برنامه APQ شما در آماده شدن؟

این APQ شرکت کنندگان را قادر می سازد برای به دست آوردن دانش و بینش در رشته های کسب و کار و مهارت های مدیریت مورد نیاز برای ارزیابی، سرمایه گذاری و پیشرفت در کسب و کار فرصت های منطقه ای و جهانی است. مناسب برای شرکت کنندگانی که در حال حاضر در یا مشتاق برای پیوستن به در محیط کسب و کار جهانی و چالش است.

اعتباربخشی

می توانید به من بگویید بیشتر در مورد دانشگاه جورج تاون و مدرسه مک دونا خود از کسب و کار؟ تاسیس در سال 1789، جورج تاون و قدیمی ترین دانشگاه کاتولیک و یسوعیون کشور است. جورج تاون بر اساس اصول یسوعیون از برابری، احترام، و personalis CURA، و یا آموزش و پرورش از همه افراد تاسیس شد، و آن ارزش ها همان امروز تعریف مدرسه.

رویکرد میان رشته ای جورج تاون به کسب و کار جهانی و سیاست های بین المللی با برنامه های مطالعات تجارت و دیپلماسی توسط دانشکده سرویس خارجی در اوایل قرن بیستم پیشگام بوده است. در زمانی که مدارس کسب و کار تقریبا به طور انحصاری در تجارت داخلی متمرکز شده است، جورج تاون متوجه شدم که دنیای کسب و کار تبدیل شدن به طور فزاینده ای جهانی است. از آغاز آن، دانشکده مک دونا دانشگاه جورج تاون کسب و کار به طور مستمر رویکرد نوآورانه خود را به آموزش و پرورش اجرایی تقویت شده است. بیش از یک دهه پیش، مدرسه معرفی رزیدنتی بین المللی و دوره های یکپارچه به عنوان مولفه های کلیدی از برنامه های MBA اجرایی آن است.

امروز، این مدرسه مک دونا از کسب و کار در سراسر جهان برای نقاط قوت خود را در استراتژی، کسب و کار بین المللی، تدارکات جهانی شناخته شده است، و امور مالی مدرسه مک دونا از کسب و کار است رتبه بندی شده است شماره 3 در ایالات متحده و شماره 17 در سراسر جهان برای آموزش و پرورش اجرایی برنامه های ننستندرد آن توسط بار مالی در سال 2014. آموزش و پرورش اجرایی جورج تاون مک دونا همچنین به نام بود شماره 1 در ایالات متحده برای برنامه های بین المللی آن است. گفت، کلوج، و MIT: مطالعات بین المللی مدرسه کسب و کار دانشگاه پیش از چند رقبای محترم از جمله دانشگاه هاروارد، INSEAD، وارتون، دانشگاه آکسفورد رتبه بندی کرده اند.

ملی و اعتبار بین المللی:

میانه ایالات کمیسیون آموزش عالی و AACSB (انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار)

رتبه بندی ملی یا بین المللی در خود کشور:

 • دانشگاه جورج تاون # 20 (اخبار آمریکا و گزارش جهانی)
 • مدرسه کسب و کار مک دونا
 • MBA اجرایی جهانی # 12 (اکونومیست - رتبه بندی جهانی)
 • MBA اجرایی # 14 (اکونومیست - رتبه بندی US)
 • تمام وقت MBA # 23 (اخبار آمریکا و گزارش جهانی)
 • پاره وقت MBA # 11 (اخبار آمریکا و گزارش جهانی)

معیارهای پذیرش و تاریخ مدت

شرایط ورود به طور کلی چیست؟

این الزامات عمومی برای ورود ورود به برنامه APQ عبارتند از: - مدرک لیسانس خوب یا مدرک معادل (نامزدها با HR WSQ حرفه ای دیپلم / دیپلم متخصص واجد شرایط هستند. شرایط دیگر خواهد شد در یک صورت مورد به مورد، موضوع را به HCS آکادمی هیئت علمی و تصویب دانشگاه جورج تاون) در نظر گرفته.

 • تجربه کاری مرتبط - شایستگی در زبان انگلیسی یا چینی

دانشکده تدریس / روش آموزش / آموزش و پرورش

چه فرم آموزش را؟

تاکید بر مهارت های عملی و دانش کسب ('Pracademic')

این برنامه بر روی تسلط مهارت های تمرکز و در حال توسعه یک طرز فکر به طور مستمر به سمت دستیابی به تعالی بیشتر از طریق استفاده از دانش، نرم افزار و تجربه تلاش. استفاده از مهارت خواهد شد تحت پروژه های گروهی، و مطالعات موردی مبتنی بر چالش های کسب و کار در زندگی واقعی پوشیده شده است.

چارچوب برنامه و برنامه های درسی شرکت کنندگان را قادر می سازد: الف) کاوش چالش های کسب و کار و تحول ب) "بهترین شیوه" بررسی و اعمال آنها در چارچوب جهانی. ج) صلاحیت ساخت به شناسایی موقعیت حساس و رقابتی است. د) ارزیابی و پیاده سازی استراتژی توسعه جهانی.

چه کسی خواهد بود آموزش برنامه؟

این برنامه شامل 200 ساعت آموزش دوره و کار پروژه توسط اعضای هیئت علمی برجسته از دانشگاه جورج تاون مدرسه مک دونا کسب و کار و مدرسه خدمات خارجی شده است. مدیر علمی از برنامه APQ پرفسور مارک L. بوش است.

برنامه چگونه است؟

دوره خواهد شد بیش از 4 نظر در 3 مکان انجام شده به عنوان زیر نشان داده شده:

محل سکونت عنوان مثال مدت

1 مصرف 2015

 • سنگاپور مدت 1، 13-18 آوریل
 • سنگاپور ترم 2، 1-6 ژوئن
 • چین مدت 3، 24-26 اوت
 • واشنگتن دی سی مدت 4، 16-24 نوامبر

مصرف 2 2016

 • سنگاپور مدت 1، 7 - 2016 مارس 12
 • سنگاپور ترم 2، 20 - 2016 ژوئن 25
 • چین مدت 3، 22 - 2016 اوت 24
 • واشنگتن دی سی، ایالات متحده آمریکا مدت 4، 14 - 2016 نوامبر 20

چه اتفاقی می افتد اگر یک شرکت کننده می تواند برنامه کامل نیست؟

به طور کلی، همه شرکت کنندگان باید کوهورت مصرف را دنبال کنید. HCS آکادمی هیئت علمی و دانشگاه جورج تاون مدرسه مک دونا از کسب و کار خواهد موارد خاص از تاخیر بر اساس مورد به مورد در نظر بگیرید.

آیا می شود یک مراسم فارغ التحصیلی وجود دارد؟

بله. وجود خواهد داشت یک مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه جورج تاون، واشنگتن دی سی، ایالات متحده آمریکا

برنامه آموزش در:
انگلیسی
چینی ها
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
مارس 2020
Duration
تمام وقت
Price
60,000 SGD
بدون GST
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

مارس 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date