توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این برنامه ATPL شما اجازه می دهد برای به دست آوردن یک گام مجوز ATPL به گام، در یک رویکرد مدولار از طریق یک سری از دوره های فردی و مجوز که شما می توانید با توجه به برنامه و نیازهای خود را است. از آنجا که شما می توانید اعتبار برای تجربه حمل و نقل هوایی قبلی که ممکن است شما را دریافت کنید، این برنامه اجازه می دهد شما را به خیاط آموزش ATPL خود را به وضعیت واقعی خود را، با استفاده از هر گونه مجوز شما در حال حاضر ممکن است نگه دارید.

از آنجا که هر ماژول و یا البته مستقل از دیگران است، و شما را با مجوز های فردی و یا مدرک تحصیلی ارائه، شما لازم نیست که به همه آنها را در یک بار. در عوض، شما می توانید سرعت که در آن شما خواهد شد هر یک از ماژول انجام و به دست آوردن تمام دانش و تجربه مورد نیاز به واجد شرایط برای مجوز ATPL خود را، که شما به دست آوردن هنگامی که شما تمام ماژول را تکمیل کرده اند تنظیم شده است. در طول راه، شما همچنین می خواهد همه مدارک فردی مانند PPL، CPL، ME-IR و MCC، پس از اتمام هر ماژول به دست آورد. مدرسه پرواز بارسلونا یک مرکز مجاز توسط شرکت Agencia Estatal د Seguridad Aérea تحت EASA قسمت-FCL با تعداد ATO E-ATO-037 به ارائه آموزش پرواز، با بیش از 60 سال تجربه است.

خلبان خصوصی مجوز (PPL)

برای شروع آموزش ATPL مدولار خود را به آن یک پیش نیاز برای برگزاری یک گواهینامه خلبانی است، که آیا یک PPL یا CPL، بنابراین، در مورد شما از صفر شروع اولین گام خود را خواهد شد به دست آوردن یک خلبان مجوز خصوصی. هنگامی که شما از مردم در کمربند خود را، شما مجاز به پیشرفت به مرحله اول در برنامه های آموزشی ATPL خود را.

نگران نباشید، اگر شما در حال حاضر یک PPL یا CPL، شما می توانید این مرحله دور زدن و حتی گرفتن اعتبار برای دانش و تجربه واقعی خود را.

دوره ATPL نظری

هنگامی که PPL خود شما به دست آمده، شما مجاز به با آموزش های مدولار ATPL خود را آغاز خواهد شد. اولین گام شما خواهد بود به تصویب امتحانات تئوری ATPL تا نشان دهد که شما تمام اهداف یادگیری نظری مورد نیاز را به دست آورد.

این دوره به شما کمک خواهد به استاد تمام موضوعات با کمک مربیان دانش نظری ما، و بهتر آماده برای انجام آزمون های EASA.

با این حال، شما امکان پذیر نیست به پیشرفت با هر آموزش پرواز تا زمانی که شما 14 امتحانات تئوری را گذرانده اند و حرکت به ماژول بعد، بنابراین عجله و مطالعه سخت!

Multiengine رتبه (ME)

به طور معمول، هنگامی که شما تمام امتحانات تئوری ATPL گذشته است و شما مجاز به شروع ماژول آموزش پرواز خود را، قدم بعدی شما خواهد شد به دست آوردن امتیاز Multiengine.

این دوره یک VFR، امتیاز کلاس multiengine به PPL خود را اضافه کنید و شما آماده برای ماژول امتیاز ابزار های آینده، به دلیل حال حاضر با داشتن ME خواهد وظیفه اضافه کردن مورد نیاز کامل ME امتیاز / IR به مسیر خود را ساده کنید.

ابزار رتبه (IR)

مسلح خود را با Multiengine PPL و امتحانات ATPL تایید، شما را در حرکت می کند به انجام یکی از ماژول های مهم در زندگی حرفه ای حمل و نقل هوایی خود را، ابزار رتبه (IR).

این ماژول به شما یاد بگیرند که چگونه به پرواز در زیر IFR و ساقه هر نوع رویکرد ابزار در هواپیما خود را. به یاد داشته باشید که، از شما در حال حاضر تصویب امتحانات ATPL، شما لازم نیست که به هر نظریه در اینجا، فقط آموزش پرواز مورد نیاز برای نشان دادن توانایی های خود را در هوا.

اگر شما در حال حاضر امتیاز ME خود را، شما فقط 5 ساعت از زمان IR چند موتور اضافه برای به دست آوردن یک مدرک multiengine IR، برای تکمیل مجوز PPL خود را با استفاده از امتیاز ME / IR نامحدود.

تجاری خلبان مجوز (CPL)

بعدی، زمان خود را برای تبدیل PPL خود را با من / رتبه بندی IR، به یک خلبان هواپیمای تجاری کامل مجوز با تمام اسناد از یک خلبان حرفه ای (CPL).

این دوره به شما اجازه ثابت کند که پرواز استانداردهای خود را تا صلاحیت مورد نیاز برای یک خلبان حرفه ای هستند، و مهارت های خود را به یک سطح شما حتی نمی توانست از قبل رویا تیز. نگرش های غیر طبیعی و آموزش های پایه آکروباتیک شما کمک خواهد کرد آزمون تجاری خود را با تصویب با رنگ پرواز است.

باز هم، هیچ تئوری مورد نیاز است از شما در حال حاضر دانش خود را با عبور از امتحانات ATPL، که شامل تمام موضوعات CPL مورد نیاز را نشان داد.

در این نقطه، شما یک مدرک ATPL منجمد، که به طور خودکار خود را به یک مجوز کامل ATPL تبدیل هنگامی که شما به دست آوردن تجربه پرواز الزامی 1.500 ساعت پرواز کل درآمد.

چند خدمه همکاری (MCC)

که در حال حاضر یک خلبان هواپیمای تجاری طور کامل واجد شرایط، با مجوز خود را CPL، منجمد ATPL، و ME / رتبه بندی IR خود را زیر کمربند خود را، شما می توانید برای بسیاری از مشاغل در صنعت حمل و نقل هوایی، پرواز تک خلبان هواپیما گواهی را انتخاب کنید.

اما، اگر شما برنامه ریزی می شود، امتیاز نوع و پرواز در محیط های چند خدمه (مانند در هر هواپیمای MODER) شما نیاز به نشان دادن نیز توانایی خود را به همکاری و کار به عنوان یک تیم در کابین خلبان.

این دوره، مورد نیاز به منظور به دست آوردن یک امتیاز نوع در هر چند خلبان هواپیما گواهی، خواهد شد در یک A320 و یا شبیه ساز Beechcraft شاه هوا انجام می شود، و شما را با خلبان شده دیگر به یاد بگیرند که چگونه به تعامل در کابین خلبان برای رسیدن به کار خواهد کرد سطح هماهنگی مورد نیاز برای یک شرکت هواپیمایی.

مربی پرواز (FI)

اگر چه این یک دوره مورد نیاز نیست، ترین خلبانان این نقطه نیاز به ساخت تجربه پرواز مورد نیاز برای تبدیل مجوز ATPL منجمد خود را به یک کامل، بدون محدودیت ATPL. گرفتن یک امتیاز مربی پرواز و آموزش دانش آموزان دیگر پرواز یکی از بهترین گزینه ها برای انجام آن است.

رتبه بندی FI اجازه خواهد داد که شما را به ارائه آموزش پرواز در هر مدرسه پرواز، ساعت پرواز ورود به سیستم، و اولین کار خود را در حمل و نقل هوایی در حالی که ماندن به بازار هواپیمایی، که معمولا به نظر می رسد برای مدرسان با تجربه به پیوستن به صفوف خود متصل است.

اگر شما می خواهید برای رسیدن به تجربه پرواز مورد نیاز به موقع تر، ما می توانیم نیز شما را با بسته های ساعت سازی جذاب ارائه، فقط به ما اطلاع دهید.

الزامات

متقاضیان باید با در بر داشت زیر باشند:

  • بیش از اینکه 18 سال
  • در حال قادر به عبور از یک کلاس آزمون 1 خلبان پزشکی
  • برگزاری یک مدرک لیسانس و یا قادر بودن به تصویب ریاضی مقدماتی، فیزیک و امتحانات زبان انگلیسی در ATO
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Barcelona Flight School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
18 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019