AVEDA برنامه موسسه مو - ونکوور

عمومی

شرح برنامه

wt10

برنامه آودا موسسه مو

بند باز کردن خلاقیت و استعداد خود را. برنامه مو موسسه ما شامل دست در یادگیری شما را با تجربه سالن واقعی با تمرکز بر زیبایی و سلامتی فراهم می کند. با تمرکز قوی بر زیبایی و سلامتی، آودا به شما می آموزد جنبه کسب و کار صنعت و چگونه به خودتان در بازار. به شما خواهد آموخت برای ساخت خود را مهمان از پایگاه خود را از طریق همکاری با مهمان های واقعی در سراسر برنامه خود را. به عنوان یک فارغ التحصیل آودا، به شما خواهد شد یک حرفه ای سالن واقعی با فرصت های شغلی بی حد و حصر.

  • تحصیلات تکمیلی در: 9-12 ماه (1200-1500 ساعت)
  • سطح: مبتدی
  • پیش نیاز: کمی به هیچ تجربه
  • صدور گواهینامه برنده جایزه: دیپلم مو
wt8

معرفی واحد / آلفا

شما با یادگیری اصول آغاز خواهد شد. سخنرانی ها، تظاهرات و کارگاه های آموزشی در مهارت، دقت و تقویت دانش کلاس درس تمرکز کنید. شما به خرده فروشی، خدمات مهمان، و الزامات ایمنی بهداشت معرفی شده است.

واحد بتا

باز کردن خلاقیت خود را به عنوان اکتشاف به شما آخرین روند و تکنیک در برش، رنگ و سبک. شما اعتماد به نفس خود را در کف کلینیک افزایش می دهد و شروع به یادگیری مهارت های حرفه ای-پیشبرد حیاتی مانند مصاحبه و نوشتن رزومه کاری.

واحد گاما

آماده برای راه اندازی حرفه ای خود را با آموزش در عمق در خدمات مهمان، مدیریت زمان، خود ارتقاء، تعیین هدف و کارآفرینی است. سرعت خود را، دقت و تمرکز در حال حاضر آماده برای سالن. شما نشان شایستگی در تمام وظایف مورد نیاز برای معاینه گواهینامه مهارت و دارای دانش نظری مورد نیاز به تصویب آزمون کتبی. از آن زمان به تحقق بخشیدن به رویاهای خود را به عنوان یک حرفه ای سالن است.

WT2

مشتریان

"من آودا موسسه تورنتو به خاطر جو باور نکردنی است که من در حالی که در تور من تجربه را انتخاب کرد." - جقه رز

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our mission at Aveda is to care for the world we live in, from the products we make to the ways in which we give back to society. At Aveda, we strive to set an example for environmental leadership and ... اطلاعات بیشتر

Our mission at Aveda is to care for the world we live in, from the products we make to the ways in which we give back to society. At Aveda, we strive to set an example for environmental leadership and responsibility, not just in the world of beauty, but around the world. اطلاعات محدود
کلگری , وینیپگ , تورنتو , ونکوور + 3 بیشتر کمتر