ترکیب خلاقیت با جهان دست ساخت ساختمان

ساختمان های آینده نیاز به معماران مجرب و الهام بخش امروز دارند. فن آوری معماری Fanshawe با ترکیب خلاقیت با دنیای ساخت و ساز، شما را به دنیای طراحی پویا، هیجان انگیز و همیشه مورد تقاضا معرفی می کند.

پتانسیل رشد و رضایت شغلی در زمینه معماری بالا است. با دیپلم پیشرفته شما، شما اصول طراحی را یاد خواهید گرفت، ایده های خود را با تمرکز بر پروژه هایی که توانایی موفقیت دارند. همچنین در مورد روش های ساختمانی معاصر و مهندسی ساخت و محیط زیست در دوره های فن آوری معماری ما یاد خواهید گرفت. با رشد قابل ملاحظه ای از ساختمان های پایدار محیط زیست، برنامه تمرکز فن آوری ما به شما می آموزد از آخرین روند و تکنیک های معماری. از طریق دوره های بازرسان ساختمان ما، شما قادر خواهید بود از احساسات خود پیروی کنید و مهارت هایی را که شما را تحریک می کند، ترسیم کنید.

دستيابی به یادگیری در دوره های فن آوری معماری ما

شما همچنین می توانید بدانید که چگونه ساختمان ها از ابتدای تا تکمیل و بازرسی آنها با کار بر روی پروژه های مسکونی، صنعتی، تجاری و سازمانی واقع بینانه ایجاد می شوند. همه اینها با چهار شرایط پرداخت کارآفرینی همکاری می شود.

هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، می توانید به عنوان یک مهندس برنامه، بازرس، طراح، مدیر امکانات، و یا حتی یک نماینده فروش فنی کار کنید. احساسات و قوت های شما مسیر حرفه ای خود را در این زمینه متنوع تعیین می کند.

این برنامه توسط آموزش کارآفرینی و کار مجتمع آموزش کانادا تایید شده است. این اعتباربخشی بالاترین سطح دستاورد برای برنامه های آموزش تعاونی در کانادا را نشان می دهد و تعهد Fanshawe به برتری را به رسمیت می شناسد.

شرایط پذیرش

OSSD با دوره های کالج (C)، دانشگاه (U)،
دانشگاه / کالج (M)، یا Open (O) جریان با:
- هر درجه 12 انگلیسی (C) یا (U)
- ریاضیات یکی از:
- درجه 12 ریاضیات برای کالج فناوری (C) (ترجیح داده شده)
- درجه 12 توابع پیشرفته (U)
- درجه 12 محاسبات و بردارها (U)
- درجه 12 ریاضی مدیریت داده ها (U)
- درجه 12 پایه های کالج ریاضیات * (C) (توجه داشته باشید: حداقل نمره نهایی مورد نیاز 60)
یا
گواهینامه پذیرش تحصیلی و حرفه ای (ACE)
یا
گواهینامه کالج پیش مدارسی انتاریو
یا
انتصاب مدرک انضباط دبیرستانی انتاریو (GED) و:
- ریاضیات یکی از:
- درجه 12 ریاضیات برای کالج فناوری (C) (ترجیح داده شده)
- درجه 12 توابع پیشرفته (U)
- درجه 12 محاسبات و بردارها (U)
- درجه 12 ریاضی مدیریت داده ها (U)
- درجه 12 پایه های کالج ریاضیات * (C) (توجه داشته باشید: حداقل نمره نهایی مورد نیاز 60)
یا
متقاضی بالغ با ایستادن در دوره ها و نمرات مورد نیاز در بالا ذکر شده است

توجه داشته باشید:

 • متقاضیانی که دوره های لازم را ندارند می توانند به برنامه در صورت تمایل به ارتقاء مناسب مناسب مراجعه کنند.
 • * دانش آموزانی که با مقطع کارشناسی ارشد 12 پایه ریزی کالج ریاضی (C) مورد نیاز خواهند بود تا ریاضیات آماده سازی اضافی را به عنوان بخشی از برنامه تحصیلی خود بگیرند.

الزامات زبان انگلیسی

متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند، باید از یکی از روشهای زیر استفاده کنند:

 • یک رتبه 12 کالج جریان یا دانشگاه جریان اعتبار انگلیسی از مدرسه متوسطه انتاریو، و یا معادل آن، بسته به شرایط پذیرش برنامه
 • تست انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) با حداقل نمره 550 برای آزمون مبتنی بر کاغذ (PBT) یا 79 برای آزمون اینترنتی (iBT) با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) آزمون علمی با نمره کلی 6.0 با نمره کمتر از 5.5 در هر یک از چهار گروه با نتایج آزمون در دو سال گذشته. الزامات برنامه SDS
 • آزمون کانال آکادمیک انگلیسی (CAEL) با نمره کل 60 با نمره کمتر از 50 در هر یک از چهار گروه با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • آزمون Pearson Academic English (PTE) با نمره حداقل 53 با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • تست انگلیسی انگلیس کمبریج (FCE / CAE / CPE) با نمره کلی در مقیاس انگلیسی کمبریج از 169 با مهارت زبان کمتر از 162 با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • ارزیابی زبان انگلیسی (ELE) در Fanshawe College با حداقل نمره 70٪ در تمام بخش های آزمون با نتایج آزمون در دو سال گذشته
 • دانش آموزان Fanshawe College ESL4 / GAP5: حداقل امتیاز 80٪ در ESL4 / GAP5 سطح 8، 75٪ در ESL4 / GAP5 سطح 9، و یا 70٪ در ESL4 / GAP5 سطح 10

آماده سازی آکادمیک توصیه شده

 • کلاس 11 توابع و برنامه های کاربردی (M)
 • درجه 11 یا درجه 12 مهندسی ساخت و ساز (C)
 • درجه 11 یا درجه 12 فیزیک (C) یا (U)
 • درجه 11 یا درجه 12 شیمی (C) یا (U)
 • دوره های سطح دبیرستان (U) متقاضی را برای آموزش برنامه آماده می کند
 • پردازش ورد و مهارت های کاربردی کامپیوتر
 • توصیه می شود دانشجویانی که در برنامه گواهینامه تحصیلی و حرفه ای (ACE) دوره ی ریاضیات فنی یا کارآموزی را در برنامه ACE در نظر بگیرند.

ایستاده پیشرفته

 • اعتبار برای هر دوره در برنامه به دانش آموزان می دهد که می توانند نشان دهند که مهارت های لازم را برای رسیدن به اهداف دوره دارند.

معیار انتخاب برای متقاضیکسر تعداد متقاضیان واجد شرایط از فضاهای موجود در برنامه فراتر می رود، معیارهای انتخاب کننده درخواست خواهد شد:

 1. اولویت برای اقامت دائم انتاریو
 2. دریافت درخواست تا 1 فوریه (پس از این تاریخ، Fanshawe College متقاضیان را به صورت اول در اولویت قرار می دهد تا زمانی که برنامه کامل باشد)
 3. دستاورد در شرایط پذیرشتوجه داشته باشید:
 • پذیرش در برنامه پیش دانشگاهی Fanshawe College در سال بعد به برنامه فن آوری معماری اجازه نمی دهد. با این وجود، تکمیل موفقیت آمیز برنامه پیش دانشگاهی Fanshawe College ، دانشجویان را قادر می سازد هنگام درخواست به برنامه تکنولوژی معماری، توجه بیشتری به آنها داده شود. برنامه پیش تکنولوژی برنامه انتخابی ترجیحی انتخاب شده برای پذیرش در برنامه تکنولوژی معماری است.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیل می تواند فرصت های حرفه ای را با حرفه ای های معماری و مهندسی، شرکت های ساختمانی، شرکت های صنعتی و تجاری و سازمان های دولتی پیدا کند. پس از تجربه مناسب، فارغ التحصیلان برای موقعیت هایی مانند؛ دستیار معماری / تکنسین، کاپیتان کار، طراح ارشد، هماهنگ کننده / مدیر پروژه، سرپرست، نویسنده، نویسنده، کارگزار کار، بازرس، نماینده فنی و خود اشتغالی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 36 برنامه دیگر ارائه شده توسط Fanshawe College »

آخرین به روز رسانی July 9, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
7,023 CAD
هزینه تحصیل کانادایی: 1،360.26 دلار کانادا هزینه تحصیلی بین المللی: 7،023.00 دلار آمریکا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date