جهت هنر (جهت خلاقیت) برنامه خلاقانه با عملکرد بالا

Barcelona School of Creativity

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جهت هنر (جهت خلاقیت) برنامه خلاقانه با عملکرد بالا

Barcelona School of Creativity

CREATIVO03

تبلیغات از طریق چشم باز می شود تصاویر، علامت های تجاری یا پوستر اولین حمله به مصرف کننده هستند تا توجه خود را جلب کنند و حتی از قبل پیام خود را جذب کنند. و آنها در دست مدیر هنری هستند.

Bernbach گفت که تبلیغات علمی نیست بلکه هنر است. و شما قصد دارید مدیر باشید.

توصیف برنامه

مدیر هنری مسئول خلاقیت به عنوان کپی است. بنابراین، علاوه بر خلاقیت یادگیری، شما زیبایی شناسی، طراحی گرافیک، طراحی سرمقاله، تصویر، جهان چاپ، عکاسی، سینما، مد، گرایش های خلاقانه، فن آوری های جدید خواهید آموخت ... و شما یک کتاب خواهید کرد که نشان می دهد که آن را آموخته اید.

مدت زمان برنامه یک سال تحصیلی است: سه چهارم و چهار ساعت در روز از دوشنبه تا پنج شنبه، هرچند، در تمام ایمنی، آموزش شما، کتاب و آینده شما، ساعت ها بیشتر خواهد شد.

برنامه برنامه

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در مبانی هنر است. خط، شکل، رنگ، تعادل، ریتم، تایپوگرافی و خوشنویسی، تصویر، نام تجاری ... پایه ای است که هر گونه فعالیت ارتباطی ساخته می شود. آماده شدن برای کار بر روی طراحی سرمقاله، علامت گذاری، نام تجاری، هویت شرکت یا بسته بندی تا زمانی که بتوانید آنها را به کار ببرید ... و از آنها لذت ببرید.

برخی از مطالب:

عناصر طراحی - مراحل یک پروژه گرافیکی - نام تجاری - پیوند بین تصویر و متن - طراحی تایپوگرافی - بسته بندی - نظریه رنگ - علامت ها و نمایشگاه ها - طراحی فرمت های بزرگ - ترکیب و طرح بندی بروشور - نحوه انتخاب بهترین سیستم چاپ - یادگیری از کارشناسی ارشد طراحی گرافیک - درباره سلیقه ها بسیار نوشته شده است - ...

رویکرد هنر

وظایف مدیر هنری هنگام ایجاد و تولید یک مبارزات انتخاباتی در رسانه های صوتی تصویری، گرافیکی و دیجیتال بسیار پیچیده و متنوع است و این موضوع وعده داده است که یک ماراتن معتبر است Sprint. رسانه های سنتی، بازاریابی مستقیم، رسانه های دیجیتال ... از نقطه دیدنی ترین و پر مخاطب ترین مطالب، مداخله مدیر هنری اساسی است.

برخی از مطالب:

کارگردان هنری در فیلمبرداری - یاد بگیرید چگونه برای ساخت یک هیئت عکسبرداری - هنر برای نرم افزار - فرمت های ویژه در مطبوعات - Argument دفاع از کار شما - Buzoneo - نشانه های خارج از منزل - بنر یک تبلیغات کوچک نیست - تبلیغات در نقطه فروش - تصمیم گیری در ریخته گری - انطباق با فرمت های مختلف و پشتیبانی - تبلیغات و حمل و نقل مستقیم - ...

NETWORK NO

در صورتی که هنوز مشخص نیستید، کار اصلی خلاق انجام دادن نیست: تفکر است. و به ایده های خود بگویید که به کامپیوتر نیاز ندارید. کامپیوتر فقط یک ابزار است و یک ابزار نمی تواند آنها را تهیه کند. بنابراین، آماده باشید تا یک گام در خلاقیت خود بیرون بیایید. قرعه کشی، دستکاری، برش و چسباندن، فتوکپی، جستجو، مدل، ظروف سرباز یا مسافر ... فقط برخی از مواردی است که باید انجام دهید تا آن را دریافت کنید.

برخی از مطالب:

مداد

عکس، اجرای و تولید

ابزار و رشته هایی که مدیر هنری باید هر روز بداند و کار کند، رشد می کند. شما باید بدانید که چگونه از انواع برنامه ها استفاده می کنید، دانش عکاسی، تولید پست، فیلم، تکنیک های چاپ، ... و به طور فزاینده ای، فناوری های جدید، سیستم عامل ها و حتی برنامه نویسی وجود دارد. دانش نمی کند، اما طول می کشد.

برخی از مطالب:

ویدئو و عکس: از مدیر هنری به مدیر عکاسی - Ruédalo tú - تولید گرافیک - ساخت و چک کردن مبانی - تولید دیجیتال: از قاب به محصول نهایی - فرآیند تولید یک نقطه: آژانس، تهیه کننده و تولید کننده - فیلم های موبایل - پروژه های فناوری و کارگردان هنری در همه این کارها چیست؟ -

کارگاه کمپین ها و تهیه کتاب

کتاب، نمونه کارها، کویل، پوشه، رول، نسخه ی نمایشی ... هر آنچه که شما آن را می نامید، مهم ترین چیزی است که شما باید انجام دهید اگر شما می خواهید در یک آژانس تبلیغاتی پیدا کنید. زمان شروع به کار با شریک خود در ایده ها، اطلاعیه ها و کمپین ها است. محصولات واقعی و جلسات شما در انتظار شما، خواسته های حرفه ای و، مهم تر از همه، ساعت ها کار دست و دست با مدیر هنری است.

برخی از مطالب:

بهترین فرمت - انتخاب قطعات - کمپین های یکپارچه - چگونگی ارائه ایده های پیچیده - ایجاد فیلم های ویدئویی - خطاهای معمول - نمودار های توضیحی - مصاحبه - نحوه تماس با - رسانه ها توصیه شده و پشتیبانی - کتاب dupla ...

کارگاه نوآوری خلاقانه

فناوری زندگی ما را برای همیشه با تأثیرگذاری بر فرهنگ، اقتصاد، روابط یا ارتباطات تغییر داده است. و، البته، در تبلیغات. در این کارگاه شما رسانه ها، فن آوری ها و فرمت های جدید را درک خواهید کرد. شما کمپین ها را عملا با استفاده از فن آوری هایی مانند Arduino، واقعیت مجازی، چاپ 3D یا بازی های ویدئویی انجام می دهید. هیچ مانعی برای خلاقیت جدید وجود ندارد. و شما، همراه با شریک زندگی خلاقیتان، جلسات متعددی را برای اثبات آن آماده کرده اید.

برخی از مطالب:

طراحی فکر و نوآوری محصول - کارگاه آردوینو و فن آوری های خلاق - آزمایش با واقعیت مجازی - کمپین های موبایل: تولید برنامه های مفید و خلاقانه برای مارک ها - ویروسی بودن و "snacking" محتوا - چاپ 3D: شکل دادن ایده های خود را - ایجاد بازی های ویدئویی که مارک ها می خواهند تولید کنند و مردم می خواهند بازی کنند - کمپین های Transmedia - تاسیسات خلاقانه: بازاریابی چریکی با اثر "wow" - آیا می توان یک برنامه ایده ای برای کمپین بود؟

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
10,500 EUR
تخفیف و تامین مالی
Locations
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات