توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مجوز مجتمع هواپیمایی حمل و نقل خلبان (ATPL (A)) آموزش برنامه های آموزشی فشرده، با هدف کمک به دانش آموزان با کم و یا هیچ تجربه پرواز قبلی را به حرکت به کاکپیت از خطوط هوایی تجاری دیر است. این دوره با هدف کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن 'منجمد ATPL ' مجوز در کوتاه ترین زمان ممکن. مجوز دست آمده پس از اتمام دوره: CPL (A) / IR، ME (ATPL منجمد). در پایان از دانش آموزان دوره به دست آوردن مهارت های حرفه ای به کار به عنوان شرکت خلبانان در چند خلبان و چند موتور هواپیما در حمل و نقل هوایی تجاری.

"جالب است که در تماس با دیگر فرهنگ ها و زبان دریافت به عنوان گروه ما متشکل از افراد از ملیت های مختلف. مدرسان بسیار بیمار و مایل به شما کمک کند با مشکلات مختلف که زمانی که درک مواد رخ می دهد.من قطعا BAA به دیگران توصیه می کنند. با توجه به تجربه من در اینجا من عمیقا معتقدم که آن را به بهترین ارزش سرمایه گذاری خود را "هستم، ATPL یکپارچه دانش آموز استفان ون لیون از هلند.

شرایط ورود دانشجو:


آماده سازی نظری
دانش ریاضیات، انگلیسی و فیزیک از اهمیت کلیدی است. در طی ارزیابی مدرسه و امتحان نمرات رشته ها علاوه بر بررسی قرار گرفت. ارزیابی مهارت های خاص را می توان توسط آکادمی برای کسانی که داشتن نمرات کم و یا هیچ از مدرسه متوسطه خود را سازماندهی شده است.

صلاحیت عاطفی و اجتماعی
همه نامزدها باید از طریق آزمون خاص و مصاحبه توسعه یافته توسط کمیسیون گزینش حمل و نقل هوایی آکادمی بالتیک برای ارزیابی شایستگی اجتماعی بروید.

آموزش پرواز


آموزش پرواز عمومی در فرودگاه Aleksotаs در کائوناس انجام، واقع در 100 کیلومتری از مرکز آموزشی بع بع.

پرواز در ساعت:

- 87 ساعت - پرواز بصری (VFR). - 95 ساعت - پرواز ابزار (IFR). - 5 ساعت - شب پرواز بصری (NVFR). - 13 ساعت - پرواز چند موتور (MEP). - (5 ساعت پرواز IFR شامل)

چند خدمه همکاری دوره (MCC):

البته MCC کمک می کند تا به توسعه همه مهم مهارت تیم سازی به طوری که هر کاندیدا قادر به کار در یک محیط چند خدمه است. دانش آموزان قرار است برای تکمیل در کل از 20 ساعت آموزش زمین و 15 ساعت در FFS و یا FNPT II.

شروع از پایین، در حال حاضر او در اینجا

حمل و نقل هوایی بالتیک آکادمی خوشحال می شود قادر به در مورد دانش آموزان، که آکادمی ملحق از اولین مراحل در جهان حمل و نقل هوایی و سپس رشد می کند و بالغ به خلبانان حرفه ای ارسال شده است.داستان لوکاس Vabolis آغاز شده در مدرسه از همان ابتدا آب بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی و به دنبال تا با آموزش امتیاز نوع و آموزش خط که توسط بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی ارائه شده است. لوکاس Vabolis آغاز شده کشت در علاقه خود را در حمل و نقل هوایی در طول سال دوم در دبیرستان. داستان زنده و پرماجرا که پدر او، که فرصتی برای در کابین خلبان خلبان ماندن در طول پرواز کامل داشتند، به او گفت بهترین تشویق برای تحریک لوکاس به دنبال شغلی در حمل و نقل هوایی و آموزش و پرورش برنامه ریزی شده در مطالعات تاریخ ترک در پشت بود. مادری لیتوانی در، لوکاس برای آکادمی هواپیمایی نزدیک به خانه به دنبال مجوز ATPL مجتمع خود را در مدرسه آب ابتدا به ساکن جستجو. "من می خواستم به در لیتوانی باقی بماند، و یا به عنوان نزدیک که ممکن است، بنابراین من در مورد حمل و نقل هوایی بالتیک آکادمی (آنلاین). در آن نقطه بود تصمیم گیری بسیار وجود دارد، چرا که من فقط می خواستم به یک خلبان.مطالعه بسیار دشوار بود، آن را هر نه آسان تر در حال حاضر، اما آن را مانند یک زمان بسیار دشوار در حال حاضر به نظر می رسید. "لوکاس قدردانی زمان صرف شده در بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی و اذعان می کند که او را با تعدادی از عمر مفید، کلاس درس فراهم کرده است و درس عملی است. "من فکر می کنم بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی است مدرسان شگفت انگیز: عمق دانش و عملی نمونه خود ساخته شده است که خیلی بیشتر مطالعات ارزشمند برای جوانان خلبان به شود." هنگامی که لوکاس با مطالعات ATPL مجتمع خود انجام شد، او در رفت دریافت اولین نوع امتیاز خود را بر روی بوئینگ 737 کلاسیک در بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی. "من خودم به عنوان یک فرد بسیار کنجکاو و دانش به دنبال توصیف: من باور دارم که بهتر است از هواپیما کوچکتر شروع و ساخت راه خود را تا با تجربه و مشاهده بهتر صنعت. من برخی تحقیقات در مورد تقاضای خلبان در اروپا و آسیا بود و بوئینگ 737 کلاسیک برای فرصت های گسترده است که آن را می تواند ارائه دهد را برداشت.و من قطعا جاه طلبی و تمایل به دریافت رتبه بندی نوع اضافی، اما در حال حاضر، طرح من این است که زمان شروع ساخت و ساز به منظور کسب تجربه بیشتر و تبدیل به یک مقدار زیادی جذاب تر به کارفرمایان "بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی تبدیل شده است صفحه اصلی پایگاه. لوکاس به عنوان او در حال حاضر تا پایان بوئینگ 737 آموزش امتیاز نوع خود و آموزش با یکی از شرکت های هواپیمایی شریک دریای بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی ادامه خواهد داد. همانطور که برای در حال حاضر، او بخواهد که از اتمام موفقیت آمیز آموزش خط، که او را از طریق بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی ارائه شده بود، کمک خواهد کرد که او اولین کار افسر زمین و امیدوارم او را به مورد علاقه اروپا خود - مسیر آسیا. لذت بردن از سفر و ماجراجویی: "پرواز احساس خوبی است. یادگیری در مورد فرهنگ جدید، ملاقات و کار با افراد جدید، از دیدن جهان را از در بالا چیزی است که من هرگز قادر به اجازه رفتن خواهد بود، بنابراین من سپاسگزار و بسیار هیجان زده می شود تا به رسیدن به این خواب بسیار خود من نزدیک هستم."

DESTINATION - CAPTAIN

چه آن را دوست شنیدن صداهای فرودگاه حتی قبل از اینکه شما به دنیا می آیند؟ برای نیل Limbachia که شروع برای عشق و شور و زندگی حرفه ای او بود. به عنوان نیل خودش، او یک فرد جزئیات گرا که خروجی است و لذت می برد ملاقات با افراد جدید است. نیل استفاده می شود که صفت جزئیات گرا زمانی که صرف 6 ماه تحقیق نوع مدارس آموزش امتیاز. به گفته نیل، 6 ماه زمان نسبتا کوتاهی به صرف تحقیق چیزی است که در نهایت خواهد شد شکل گیری حرفه ای شما است. معیارهای بالا است که وزن تصمیم نیل بود که چگونه به خوبی است مرکز آموزش در یک منطقه به ارزش، بررسی سابق دانشجویی، و توصیه به خوبی شناخته شده شرکت هواپیمایی خلبان. مادر نیل و پدر همیشه در فرودگاه، که، جای تعجب نیست، موجب علاقه و اشتیاق خود را در حمل و نقل هوایی از اوایل دوران کودکی کار کرده است. نیل اولین فرصتی برای انجام یک پرواز آزمایشی زمانی که او 13 بود.سپس کنجکاوی عمومی خود را از اینکه چگونه هواپیما عمل از هر دو نقطه مکانیکی و کسب و کار از دیدگاه به دنبال، و چگونه این دو بخش در تعامل برای ایجاد این سرویس عظیم پیشرفته برای بشریت است. این کنجکاوی نیل به مدرسه حمل و نقل هوایی آکسفورد به رهبری جایی که او دریافت آموزش خلبانی اولیه خود، و تقریبا دو سال بعد، بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی پیوست تا بیشتر تا کار خود را با یک هواپیمای ایرباس A320 آموزش امتیاز را تایپ کنید. تصمیم نیل به انتخاب ایرباس A320 توسط تقاضای بازار و هواپیما خود را تحت تاثیر قرار بود. "بازار بزرگ ایرباس در اروپا است و من می خواستم به ماندن در اینجا، پس از آن یک تصمیم نسبتا آسان بود. که من پیدا کردم ایرباس به یک هواپیمای بسیار زیبا به پرواز. آن را بسیار خودکار، هنوز هنگامی که شما شروع به یادگیری آن، در هر مرحله منجر به درک بیشتر از سیستم های دیگر و همه چیز را در یک مد منسجم که آن را لذت بخش را به پرواز گره خورده است گفت: "نیل زمانی که در مورد دلایل خود را برای انتخاب ایرباس A320 به عنوان خواسته آموزش امتیاز نوع خود.مدت زمان صرف شده در بالتیک حمل و نقل هوایی آکادمی نیل به یاد عنوان بسیار سازنده به دلیل مقدار از راهنما و روش های سیستم است که او تا به حال برای یادگیری در چنین زمان کوتاه است. با این حال، مربی در آکادمی بیش از همه انتظارات شد نیل است. "من واقعا دوست سبک تدریس، دانش و حرفه ای خود را. به نظر می رسید مثل او همه چیز را می دانست. مربی قادر به استفاده از ویژگی های مثبت دانش آموز به بهبود منفی خود و در نتیجه پیشبرد ما را در یادگیری ما بیشتر در هر روز بود. "نیل در مورد پرواز یک هواپیمای بسیار تکنولوژیکی و اینکه بخشی از یک شرکت بزرگ بین المللی که به او بسیار هیجان زده است فرصت برای یادگیری و رشد با آن است. نیل مخفی نمی رویای خود و قصد دارد تا تبدیل شدن به یک کاپیتان یک روز، و از همه مهمتر، دریافت یک فرصت برای تبدیل شدن به یک آموزش کاپیتان که او را به عنوان فرصتی برای عبور بر روی همه چیز او در سراسر زندگی حرفه ای او آموخته می دهد و کمک به دیگران رسیدن به آسمان ، درست مثل او.

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Baltic Aviation Academy »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
20 - 25 
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019