Pathway حسابداری BA / BA (Hons)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

Pathways GCU

دانشجویان Pathway در دوره کارشناسی حسابداری کارشناسی (Hons) در دانشگاه گلاسکو کالدونیایی ثبت نام می کنند. در دو سال اول ، شما ضمن آمادگی برای سالهای 3 و 4 (برای افتخارات) مدرک GCU ، حسابداری HND را در کالج Glasgow Clyde تحصیل خواهید کرد.

فارغ التحصیلان BA (Hons) حسابداری از چشم انداز شغلی عالی به عنوان حسابداران حرفه ای ، تهیه صورت های مالی و ثبت معاملات تجاری ، پیگیری عملکرد مالی و شرکت در ادغام ، جمع آوری و مدیریت کیفیت برخوردار می شوند.

Pathway مطالعه حسابداری را انتخاب کنید اگر:

 • شما به اقتصاد ، حسابداری و امور مالی علاقه دارید
 • شما می خواهید به بخش مهمی از دنیای تجارت تبدیل شوید
 • شما از کارهای عملی لذت می برید
 • شما با تعامل زیادی از طرف کارمندان سخنرانی بهتر کار می کنید
 • دوست دارید در پایان هر سال تحصیل به سمت اهداف روشن و با هدف دستاورد کار کنید

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

 • سال 3: حسابرسی ، مسائل جاری ، بودجه عمومی ، استراتژی ، تحقیق
 • سال چهارم: شامل موضوعات تخصصی ، مباحث پیشرفته حسابداری و امور مالی ، گزینه هایی از یک موضوع گسترده تر به علاوه رساله افتخارات در حوزه انتخابی شما

"سه خواهر و برادر من همگی در GCU شرکت کردند و من تصمیم گرفتم که تحصیلات حسابداری را در اینجا تحصیل کنم چون همیشه در دنیای تجارت شیفته و اسیر شده ام. از برنامه من کاملاً لذت می برم زیرا انواع مختلفی از این ماژول ها وجود دارد و من همیشه در حال یادگیری هستم. چیزهای مختلف. این تابستان یک کارآموزی تابستانی در BNP Paribas داشتم که به تجربه من افزود. " امینه دین ، حسابداری کارشناسی

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

سال 1

 • SQA Higher: BBC یا معادل آن شامل انگلیسی و ریاضی.
 • لطفا توجه داشته باشید: دوره های Pathway فقط برای متقاضیان مقیم اسکاتلند است

پیشرفت

پیشرفت به سال 3 از کالج Glasgow Clyde با حسابداری HND با AAA در واحدهای درجه بندی شده.

زبان انگلیسی

نمره آیلتس آکادمیک 6.0 (یا معادل آن) بدون عنصر زیر 5.5

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شرایط زبان انگلیسی را برآورده نکنید ، ممکن است شما واجد شرایط برنامه انگلیسی قبل از شرکت در دانشگاه ما باشید که در دانشگاه گلاسکو تدریس می شود.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

شهریه 2020/21

 • دانشکده مستقر: TBC
 • GCU مبتنی بر: 1،820 پوند *

* شهریه دانشجویان اسکاتلندی و اتحادیه اروپا مورد تأیید دولت اسکاتلند است و ممکن است پس از تأیید تغییر کند.

هزینه ها قابل تغییر هستند و فقط برای راهنمایی در اینجا منتشر می شوند. سیاست هزینه و بازپرداخت.

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه ، هزینه ها و هزینه های دیگری وجود دارد که ممکن است برای شما باشد یا نباشد ، اما باید از آن آگاه باشید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اعتباربخشی حرفه ای

این برنامه توسط ارگانهای اصلی حسابداری حرفه ای انگلیس از جمله ICAS ، ICAEW ، ACCA ، CIMA و CIPFA معتبر شناخته شده است.

روش های ارزیابی

برای دو سال اول تحصیل ، در کالج گلسگوو کلاید شرکت خواهید کرد و دستورالعمل های تدریس و ارزیابی حسابداری HND را دنبال می کنید.

در سالهای 3 و 4 تحصیلات خود را در GCU انجام خواهید داد. به عنوان یک برنامه معتبر حرفه ای ، رویکرد ما برای یادگیری ، تدریس و ارزیابی متناسب با نیازهای حرفه و نیازهای دستگاههای حرفه ای تنظیم می شود.

ما از طیف گسترده ای از روش های یادگیری و تدریس استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم نه تنها دانش آموزان ما دانش و فهم لازم را از حسابداری به دست می آورند بلکه مهارت های فکری و شخصی خود را نیز توسعه می دهند.

روش های تدریس

برای دو سال اول تحصیل ، در کالج گلسگوو کلاید شرکت خواهید کرد و دستورالعمل های تدریس و ارزیابی حسابداری HND را دنبال می کنید.

در سالهای 3 و 4 تحصیلات خود را در GCU انجام خواهید داد.

ما از انواع روشهای یادگیری و تدریس استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه ما هم از نظر فنی و هم از نظر دانشگاهی دارای چالش است. تدریس ما توسط سابقه ای در تحقیقات ، مشاوره و فعالیت های علمی مرتبط پشتیبانی می شود.

همه ماژول های ما از GCULearn ، محیط یادگیری مجازی دانشگاه استفاده می کنند ، که مطالب دروس ، منابع خواندن ، ارزیابی و بازخورد را همه به صورت آنلاین در دسترس می باشد. همچنین از این روش برای دانش آموزان برای انجام فعالیت ها و وظایف آنلاین ، گوش دادن به پادکست ها ، در گروه های بحث و گفتگوی آنلاین و شرکت در بلاگ ها و فعالیت های یادگیری مبتنی بر توییتر استفاده می شود. این رویکرد با ارتباط سنتی تر سخنرانی ، آموزش و سمینار ترکیب شده است. ما به طور مرتب در اساتید مهمان از صنعت دعوت می کنیم تا دانشجویان خود را به اهمیت عملی مطالب دانشگاهی که پوشش می دهند نشان دهند.

برنامه درسی ما برای ترویج قابلیت اشتغال طراحی شده است، با برنامه خود ما مطابق با الزامات سازمان های حرفه ای برای به دست آوردن اعتبار و معافیت های موضوعی توسعه یافته است.

برنامه همچنین طراحی شده است تا فارغ التحصیلان اجازه دسترسی به طیف گسترده ای از حرفه های درون کسب و کار و بخش های عمومی و درون دانشگاه ها.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... اطلاعات بیشتر

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. اطلاعات محدود
گلاسکو , لندن + 1 بیشتر کمتر