گواهی IV در مهندسی

TAFE Queensland International

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی IV در مهندسی

TAFE Queensland International

این مدرک مهارت و دانش مورد نیاز برای اشتغال را به عنوان یک معامله گر مهندسین عالی یا یک معاون مهندس صنایع کلاس دوم - در سطح فلز، مهندسی، صنایع تولید و صنایع مرتبط می کند. شما از تکنیک های پیوستن یاد می گیرید و مهارت ها در طراحی، ساخت و ساز ساختارها را به دست خواهید آورد. این دوره همچنین مهارت های ارزشمندی را در کار گروهی و ارتباطات به شما می دهد. فارغ التحصیلان می توانند در استخراج مواد معدنی، حفاری نفت و گاز، یا کار در تولید ماشین آلات سنگین و ساخت محصولات ساختمانی، کار کنند.

دورنمای شغل

کارگران مهندسی مکانیک

شرایط ورود

  • مهارت زبان انگلیسی: IELTS 5.5 (هیچ گروه فردی کمتر از 5.0) یا ISLPR 2 در تمام مهارت ها و یا دیگر - برای لیستی از تمام آزمون زبان انگلیسی پذیرفته شده توسط TAFE Queensland International
  • الزامات علمی: تکمیل سال 12 (یا معادل آن). دانش آموزانی که دارای مدرسه نیستند، باید تجربه کاری یا مدارک مربوطه را نشان دهند که نشان دهنده موفقیت موفقیت در پایان دوره است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سطوح پیشرفت تحصیلی بین المللی معادل سال های 10 و 12.

دانش آموزان باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. متقاضیان ویزای دانشجویی زیر 18 ساله پذیرفته خواهند شد در صورتی که نشان دهند که آنها توسط والدین، نگهبان حقوقی یا یک نسل مناسب که 21 ساله یا بالاتر هستند همراه خواهد بود. این تنظیم نیاز به تصویب وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی دارد. برای اطلاعات بیشتر، به اداره مهاجرت و حفاظت مرزی مراجعه کنید - شرایط رفاهی برای متقاضیان ویزای دانشجویی زیر 18 سال.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 14, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
17,995 USD
Locations
استرالیا - Brisbane, Queensland
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
استرالیا - Brisbane, Queensland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات