دسته بندی های پرطرفدار

برنامه های گواهی

در انواع مختلف از وجود دارد گواهی در دسترس: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و گواهی پیشرفته. گواهینامه خدمت بسیاری از اهداف برای دانش آموزان مختلف: گاهی استفاده می شود به شکاف بین مراحل مختلف تحصیل دانشگاهی، و یا به آموزش اضافی حرفه ای و مدارک. می گواهینامه در طیف گسترده ای از افراد در هنر، علوم انسانی، کسب و کار، زیستی و علوم زندگی، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و حتی بیشتر وجود دارد. انواع گواهینامه های مختلف می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به گواهی محبوب ترین ذکر شده در زیر.

گواهینامه های تازه اضافه شده

Illinois Eastern Community Colleges

گواهینامه کسب و کار فناوری کشاورزی

ژوئن 20, 2018
فارغ التحصیلان برنامه های فرصت های کسب و کار در زمینه فناوری کشاورزی واجد شرایط مختلفی هستند. حوزه های استخدام شامل فروش، بازاریابی، مدیریت متوسط ​​در نمایندگی ها و یا نمایندگی ها، تحقیقات و یا دیگر موقعیت های کشاورزی می باشد. فرصت های شغلی شامل موقعیت های عملیاتی یا میانی مدیریت در تامین کنندگان خوراک، بذر، کود، مواد شیمیایی، دانه، تجهیزات و سایر محص… [+]ولات و خدمات می باشد. [-]

Business School Netherlands, Nigeria

برنامه توسعه مدیریت

ژوئن 21, 2018
برنامه توسعه مدیریت یک برنامه شرکت است، تنها در کشورهایی که BSN دارای یک محوطه اختصاصی است تحویل داده می شود.

TACT-Technology Academy for Competency Training

Certified Scrum Master (CSM)

ژوئن 8, 2018
Certified ScrumMaster (CSM) نامی است که توسط Scrum Alliance توسط پزشکان ارائه شده است که موفق به انجام یک دوره آموزشی CSM شده اند و از طریق آزمون CSM با آنها آشنا هستند.

گواهی چیست؟