دسته بندی های پرطرفدار

برنامه های گواهی

در انواع مختلف از وجود دارد گواهی در دسترس: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و گواهی پیشرفته. گواهینامه خدمت بسیاری از اهداف برای دانش آموزان مختلف: گاهی استفاده می شود به شکاف بین مراحل مختلف تحصیل دانشگاهی، و یا به آموزش اضافی حرفه ای و مدارک. می گواهینامه در طیف گسترده ای از افراد در هنر، علوم انسانی، کسب و کار، زیستی و علوم زندگی، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و حتی بیشتر وجود دارد. انواع گواهینامه های مختلف می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به گواهی محبوب ترین ذکر شده در زیر.

گواهینامه های تازه اضافه شده

Stenberg College

دستیار مراقبت های بهداشتی برای دانشجویان ESL

اکتبر 15, 2018
به عنوان یک دستیار مراقبت های بهداشتی، شما از افراد سالخورده حمایت می کنید و به آنها کمک می کند تا سطح استقلال خود را حفظ کنند و در عین حال کاهش درد و بهبود کیفیت زندگی خود را حفظ کنند. فارغ التحصیلان آماده به کار در تسهیلات تمدید و مراقبت متوسطه، ادارات پشتیبانی خانگی، مراقبت روزانه بزرگسالان و مسکن کمک زندگی می باشند. در حالی که اکثر فارغ التحصیلان برنا… [+]مه برای سالمندان مراقبت می کنند، برنامه ما شما را آماده مراقبت از بزرگسالان با انواع مختلفی از شرایط سلامت مزمن می کند. [-]

University of Bradford Undergraduate

گواهی مطالعات بنیاد بین المللی

اکتبر 8, 2018
گواهی مطالعات بنیاد بین المللی یک برنامه سال پایه دسترسی به درجه قبل است که به طور خاص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که مدارک لازم را برای ثبت نام مستقیما در یک دوره آموزشی ندارند.

Results Driven Group

CMI سطح 5 گواهی در مدیریت

اکتبر 5, 2018
CMI سطح 5 گواهی در مدیریت

گواهی چیست؟