دسته بندی های پرطرفدار

برنامه های گواهی

در انواع مختلف از وجود دارد گواهی در دسترس: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و گواهی پیشرفته. گواهینامه خدمت بسیاری از اهداف برای دانش آموزان مختلف: گاهی استفاده می شود به شکاف بین مراحل مختلف تحصیل دانشگاهی، و یا به آموزش اضافی حرفه ای و مدارک. می گواهینامه در طیف گسترده ای از افراد در هنر، علوم انسانی، کسب و کار، زیستی و علوم زندگی، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و حتی بیشتر وجود دارد. انواع گواهینامه های مختلف می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به گواهی محبوب ترین ذکر شده در زیر.

گواهینامه های تازه اضافه شده

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

گواهی IV در اطلاعات، رسانه های دیجیتال

آوریل 18, 2018
این دوره مهارت ها و دانش را برای فرد فراهم می کند که بتواند به منظور طراحی، توسعه و استفاده از فناوری های رسانه ای دیجیتال به عنوان دستیار متخصص اطلاعات و ارتباطات فناوری (ICT)، به طور مستقل یا به عنوان بخشی از تیم توسعه بزرگتر، کار کند. این دوره به طور خاص چگونگی ادغام بهینه سازی موتورهای جستجو، عناصر رسانه های اجتماعی و مدیران بازاریابی رسانه های اجتماعی … [+]را به طراحی وب سایت می دهد. [-]

Manipal Academy of Higher Education Dubai

برنامه گواهی در بنیاد

آوریل 16, 2018
برنامه گواهی در بنیاد یک برنامه مورد نظر در انگلستان / آمریکا و دیگر برنامه های درسی است، دانش آموزانی که نیاز به انتقال صحیح از برنامه های دیگر به نظام آموزشی هند دارند.

CDI College

گواهی مدیریت مدیریت کسب و کار

مارس 31, 2018
برنامه مدیریت مدیریت کسب و کار در CDI College طراحی شده است تا شما را به مهمترین جنبه های مدیریت کسب و کار و مدیریت در حالی که شما را با ابزار مورد نیاز برای حرفه ای در کسب و کار را فراهم می کند.

گواهی چیست؟