برنامه های گواهی

در انواع مختلف از وجود دارد گواهی در دسترس: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل و گواهی پیشرفته. گواهینامه خدمت بسیاری از اهداف برای دانش آموزان مختلف: گاهی استفاده می شود به شکاف بین مراحل مختلف تحصیل دانشگاهی، و یا به آموزش اضافی حرفه ای و مدارک. می گواهینامه در طیف گسترده ای از افراد در هنر، علوم انسانی، کسب و کار، زیستی و علوم زندگی، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و حتی بیشتر وجود دارد. انواع گواهینامه های مختلف می تواند قریب به اتفاق - دون 'تی اجازه آن را به شما را متوقف کند! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به گواهی محبوب ترین ذکر شده در زیر.

گواهینامه های تازه اضافه شده

Sky Services

PPL - مجوز خلبان خصوصی

دسامبر 13, 2018
مجوز خلبان خصوصی (PPL) اولین گواهینامه خلبان است که باید بدست آورد. این اجازه می دهد که دارنده به عنوان "خلبانان در فرماندهی" (PIC) در هواپیما برای استفاده شخصی بدون هدف اقتصادی پرواز کند.

DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura

کارشناس دانشگاه در BIM Modeler

دسامبر 12, 2018
دوره Revit Architecture از Dame Madrid شما را به عنوان متخصص در برنامه های طراحی کامپیوتری که اغلب در سطح حرفه ای در زمینه های خلاق، هنری و فنی استفاده می شود، به شما می دهد.

e-courses4you

گواهی آنلاین: کد نهایی، توسعه

دسامبر 6, 2018
در طول این بسته نرم افزاری 16 دوره، شما نحوه کد گذاری در اکثریت قریب به اتفاق از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در سراسر جهان مانند HTML، CSS، jQuery، SQL و بسیاری دیگر را یاد خواهید گرفت.

گواهی چیست؟