برای افراد 14-18 ساله: موسسه E3: آموزش مهندسی تجربی

عمومی

شرح برنامه

موسسه مهندسی

موسسه مهندسی توتینو گریس
E3: آموزش مهندسی تجربی

انستیتوی مهندسی توتینو-گریس دانش آموزان را با یک برنامه درسی سختگیرانه که شامل رشته های متمرکز بر مهندسی و همچنین قرار گرفتن در معرض رشته مهندسی از طریق مؤلفه های برنامه در خارج از کلاس است ، درگیر دانش آموزان می کند و به چالش می کشد.

مؤسسات مؤسسه

 • برنامه درسی کالج-دبستان با تأکید بر ریاضیات و علوم و همچنین شامل تفکر انتقادی ، سخنرانی عمومی و مهارتهای یادگیری مبتنی بر پروژه خواهد بود.
 • دوره های لازم در رشته های ریاضی و علوم و همچنین سه ترم دروس اختصاصی مهندسی.
 • سمینارها و فعالیتهای غنی سازی شامل سخنرانیها ، سفرهای میدانی و سخنرانیهای خارج از کلاس.
 • فرصتهای مربیگری با متخصصان مشاغل مهندسی.
 • کارآموزی / تجربه در زمینه ارائه تجربه قابل توجهی دست اول در زمینه های مختلف مهندسی.
 • مرکز فعالیت همزمان دروس مربوط به فرصتهای STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضی).
 • پروژه Capstone که تجربه دانشجویی را در داخل انستیتو به ارمغان می آورد.
 • چشم انداز جهانی از طریق اتصالات مهندسی بین المللی بین المللی.

119626_TG11.jpeg

موسسه مهندسی - تجربه دانشجویی

سوفومورس

در سال اول مؤسسه E3 ، سوفورمورس ها برای هیجان و معرفی دانش آموزان به روند طراحی مهندسی در یک اردوی تابستانی شرکت می کنند. رشته های درسی آنها آنها را در حوزه مهندسی قرار می دهد ، به طور خاص: مهندسی چیست ، مهندسین چه کاری انجام می دهند و انواع مختلف مهندسی. دانشجویان فرایند طراحی مهندسی را فرا می گیرند و به کار می گیرند و از آن پیروی می کنند تا راهکارهایی برای ایجاد چالش در طراحی ایجاد کنند. دانش آموزان همچنین مهارت های اساسی CAD و ماشینکاری را برای تولید مدل ها و نمونه های اولیه برای راه حل های خود فرا خواهند گرفت. دانش آموزان به عنوان تیم در مورد چالش های طراحی کار خواهند کرد و راه حل های خود را ارائه می دهند. این گروه یک روز در شرکت Target می گذراند ، با مهندسین ملاقات می کند و در مورد تحصیلات ، علایق و نحوه استفاده از آموزش ، مهارت ها و استعدادهایشان در شغل خود می آموزد.

119625_TG12.jpeg

نوجوانان

اعضای گروه کوهنورد در یک اردوی تابستانی در دانشگاه سنت توماس شرکت خواهند کرد که بر چالش های طراحی در الکترونیک و موشک سازی تمرکز دارد. در کلاس مهندسی 2 ، دانشجویان همچنان به جستجوی تخصصها و مشاغل مهندسی می پردازند. دانش آموزان دانش و مهارت های آموخته شده خود را در مهندسی 1 در چهار پروژه اصلی تیمی در طول ترم بکار می گیرند. تأکید بر پیگیری فرایند طراحی مهندسی برای ارائه راه حلهای خلاقانه برای چالش های ارائه شده به آنها خواهد بود. پروژه ها از بین رشته های مختلف مهندسی انتخاب می شوند و راه حل های آنها با استفاده از مدل ها و نمونه های اولیه ایجاد شده از طریق انواع فرایندهای تولید از جمله استفاده از چاپگر سه بعدی و برش لیزری ، آردوینوس و ساخت با استفاده از تجهیزات فروشگاه مورد آزمایش قرار می گیرد. . دانش آموزان همچنان مهارت های ارائه خود را با هر پروژه توسعه می دهند و با نوشتن فنی راحت تر می شوند. Juniors این فرصت را دارد که در ستاد عملیاتی Medtronic با مهندسین ملاقات کند ، در آزمایشگاه ها و امکانات آنها گشت و گذار کند و در مورد انواع مهندسی و متخصصانی که برای شرکت کار می کنند اطلاعات کسب کنند.

119618_TG5.jpeg

سالمندان

سال آخر سال در موسسه E3 ، سالمندان برای شرکت در یک پروژه مهندسی از مفهوم تا تکمیل شرکت می کنند. آنها پروژه و یافته های خود را به صورت عمومی به مخاطبان بزرگتر ارائه می دهند. این فرایند شامل مفهوم سازی ، طراحی ، آزمایش ، اصلاح ، ارائه محصول یا سیستم عملکردی است.

119621_TG2.jpeg

اطلاعات مربوط به دانشجویان علاقه مند

چه کسی باید به موسسه E3 مراجعه کند؟

موسسه E3 برای کلیه دانشجویان فعلی کلاس نهم ، بطور خاص که علاقه ای به رشته مهندسی دارند ، آزاد است. این موسسه به دنبال دانشجویانی است که از مهارت ها ، علاقه ها ، پیش زمینه ها و توانایی های متنوعی برخوردار باشند. دانش آموزانی که ریاضیات یا علوم ، یادگیری دستی ، حل مسئله خلاقانه و امکان برقراری ارتباط با گروههای مختلف را دوست دارند ، بسیار متقاعد می شوند. این موسسه به شدت زنان را ترغیب به درخواست برنامه می کند. با پیشینه های مختلف ، توانایی ها و مهارت های مختلف ، موسسه E3 یک تجربه غنی و پر جنب و جوش برای همه افراد درگیر خواهد بود.

119630_TG6.jpeg

چه مهارت هایی را توسعه خواهم داد؟

در اینجا فقط یک لیست کوتاه از مهارت هایی وجود دارد که شما به عنوان بخشی از موسسه E3 توسعه می دهید:

 • خلاقیت
 • حل مسئله
 • تفکر انتقادی خلاق
 • کار گروهی
 • مهارت های ارائه و ارتباطات
 • توانایی ساخت و ساخت مدل
 • استفاده از مهارت های ریاضی و علمی
 • پیش نویس به کمک رایانه
 • کدگذاری

119619_TG3.jpeg

چند سال با مؤسسه درگیر خواهم شد؟

موسسه E3 یک برنامه 3 ساله است که در آن گروهی از دانشجویان در اجزای مختلف کار خواهند کرد. هر سال گروه دانشجویان دوره مهندسی یک ترم و همچنین سایر الزامات موسسه (4 سال ریاضی و علوم ، شرکت در سمینارها / فعالیتهای غنی سازی و سفرهای میدانی ، همکاری با یک مربی حرفه ای و مهندسی- تجربه سایه شغلی مرتبط). این موسسه با یک سمینار در طول تابستان قبل از سال تعطیل آغاز می شود.

119628_TG13.jpeg

روند درخواست چیست؟

جلسه اطلاعات

مدیران برنامه در ماه ژانویه یک جلسه اطلاعاتی را برای دانشجویان سال اول و والدین / سرپرستان آنها برگزار می کنند.

کاربرد

فرم درخواست آنلاین به دنبال جلسه ارائه می شود و باید تا مهلت مشخص شده ارسال شود.

فرم توصیه

دانش آموزان باید از معلم بخواهند فرم توصیه نامه را تکمیل کند. به دانش آموزان توصیه می شود که زمان کافی برای تکمیل و ارسال فرم به معلمان اختصاص دهند.

مصاحبه

از متقاضیان دعوت می شود تا در مصاحبه با مدیران برنامه شرکت کنند تا در مورد علاقه ، مهارت و تجربیات گذشته دانش آموز صحبت کنند. مصاحبه ها در ماه فوریه برگزار می شود.

اطلاع

دانشجویان از پذیرش خود در موسسه E3 قبل از تکمیل ثبت نام دوره در فوریه مطلع می شوند.

119631_TG7.jpeg

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

Totino-Grace is more than just a high school. Totino-Grace is a student's best preparation for life: inspiring and faith-filled, rigorous and engaging, creative and collaborative — a school where each ... اطلاعات بیشتر

Totino-Grace is more than just a high school. Totino-Grace is a student's best preparation for life: inspiring and faith-filled, rigorous and engaging, creative and collaborative — a school where each student will develop confidence in themselves and their futures. اطلاعات محدود