دوره: مدیریت پروژه های ذهنی باز

La Salle Almere

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره: مدیریت پروژه های ذهنی باز

La Salle Almere

یک دوره در دو شهر! این دوره واکنشی درخشان به افرادی است که به دنبال کسب دانش و عمل مرتبط با مدیریت منابع انسانی و مدرن هستند. جایگزین های مدیریتی مرتبط با اجرای پروژه ارائه و اجرا خواهد شد.

سطح درس: پایه به متوسط

اعتبار: این دوره ارائه 1.5 ECTS و 25 گواهینامه حضور و غیاب PDUs

این دوره واکنشی است برای کسانی که به دنبال روش های جدید مدیریت در محیط رقابتی امروز هستند که شامل تغییرات در اقتصاد سنتی تا اقتصاد اطلاعاتی می شود.

این دوره یک رویکرد انعطاف پذیر و عملی از مدیر پروژه را با استفاده از استراتژی های رسمی که به کنترل پروژه و رسیدن به اهداف کمک می کند، می دهد: پروژه را براساس برنامه، در بودجه و با توجه به مشخصات. اما برای ایجاد این امکان لازم است که محیط پروژه را درک کنیم و مهارت های لازم را برای مقابله با منابع، ارتباطات، خطرات و تهیه آن ها توسعه دهیم.

در PMBOK، فراتر از مركز مدیریت پروژه در سطح جهانی، این دوره شامل مطالعات موردی برای كمك به درك راهبردها و همچنین نمونه هایی از پروژه های مربوطه است كه از دیدگاه مدیریت پروژه موفق بوده است.

این دوره در یک ماژول تشکیل شده است که یک پیکربندی مستقل در یک هفته دارد. ممکن است در بارسلونا، اسپانیا یا در Almere، هلند بررسی شود.

مربیان خبره (PMP®).

روش شناسی

مفاهیم نظری چارچوب با کاربرد عملی از طریق پروژه های توسعه یافته توسط تیم های کاری تشکیل شده توسط شرکت کنندگان ترکیب شده است. یادگیری مبتنی بر پروژه همراه با یادگیری با انجام روش شناسی توسط تیم سخنرانی مورد استفاده قرار می گیرد و در طول دوره فعالانه مورد استفاده قرار می گیرد. مطالعات موردی و سخنرانی های فردی اختصاص خواهد یافت و از دانشجویان خواسته خواهد شد تا شرایط عملی را حل کنند. راه حل های جایگزین در طول کلاس ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. و در نهایت، تخیل شما به چالش کشیده خواهد شد و چابکی شما تست شده است.

اهداف

در پایان دوره، شما قادر خواهید بود چرخه عمر پروژه، بیانیه ای از کار، ساختار شکست کار، یک برنامه، بودجه و یک طرح مدیریت ریسک ایجاد کنید. تخیل شما به چالش کشیده خواهد شد و چابکی شما تست شده است. شما مردم را از کشورهای مختلف ملاقات خواهید کرد و از دو سناریو متفاوت (اسپانیا و هلند)

چه کسی باید شرکت کند؟

این دوره به همه کسانی که مایل به مدیریت دانش مدرن، مدرک و مهارت های مدرن مدرن هستند، خطاب شده است. از جمله کسانی که از این دوره می توانند بهره مند شوند عبارتند از:

  • هر عضو تیمی که نیاز به کار در یک پروژه دارد؛
  • شرکت کنندگان در پروژه های تحقیق و توسعه؛
  • کارکنان خدمات فنی و پشتیبانی؛
  • مدیران و مدیران مسئول هماهنگی، تسهیل یا مدیریت پروژه ها و برنامه ها؛
  • متخصصین فنی و مهندسین به سمت رهبری و هماهنگی پروژه حرکت می کنند؛
  • دانش آموزانی که در حال آماده شدن برای شروع حامل حرفه ای خود هستند.

قیمت هر ماژول

550 یورو - مواد آموزشی دوره

یادداشت مهم

ماژول تنها در صورتی امکان پذیر است که حداقل تعداد شرکتکنندگان به دست آمده باشد. همه شرکت کنندگان ثبت نام در مورد تصمیم گیری برو / نزول در آخرین 24 ساعت پس از مهلت ثبت نام ماژول از طریق ایمیل مطلع می شود. شركت كنندگان ملزم به رزرو پرواز خود نيستند تا زمان رسيدگي رسمي

دسته بندی

کسب و کار

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
550 EUR
مواد درسی
Information
Deadline
درخواست اطلاعات
Run 2: from 20.07.2015 to 24.07.2015
Locations
هلند - Almere, Flevoland
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Run 2: from 20.07.2015 to 24.07.2015
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
هلند - Almere, Flevoland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Run 2: from 20.07.2015 to 24.07.2015
تاریخ پایان درخواست اطلاعات