دوره معماری و شهرسازی

La Salle Almere

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره معماری و شهرسازی

La Salle Almere

یک دوره در دو شهر! این دوره معماری و شهرسازی دو شهر اروپایی (بارسلونا و آلمر) را با پس زمینه های مختلف فرهنگی و تاریخی بررسی می کند. بارسلونا به عنوان یک شهر روم تاسیس شد و از طریق سنین رو به رشد است. Almere جوانترین شهر هلند است و به طور مستقیم در آینده پرش کرده است. اما چیزی است که آنها مشترک دارند: آنها هر دو نوآوری را به چشم انداز و پایداری در زمینه اصلی توسعه خود را.

تاریخ و برنامه

هفته 1: از 07.06.2015 تا 07.2015

هفته 2: از 2013 ژانویه 13 تا 2015 ژانویه 17

سطح درس: پایه به متوسط

اعتبار: این دوره ارائه 2.5 ECTS در هر مرحله گواهی حضور

ساختمان ها و سایت هایی که باید بازدید شوند، نمونه ای از استفاده کارآمد از فن آوری و صرفه جویی در انرژی هستند. آنها همه بخشی از تغییر در مدل معماری است که به بهبود زندگی روزانه شهروندان و مدیریت خدمات شهرستان کمک می کند.

بارسلونا همیشه مرکز مهمی از کسب و کار و فرهنگ بوده و از ویژگیهای شهری و معماری آن میتوان به ویژگیهای شهری و معماری اشاره کرد: از کلنی رومی، بارچینو و دیوارهای باقیمانده تا شهرک متوسط ​​با سازههای انقلابی در سبک گوتی کاتالان. از گسترش شهرستان در قرن نوزدهم با برنامه Cerdà، چارچوبی بود که در آن مدرنیسم به پایان قرن بیستم شکل گرفت، زمانی که شهر دوباره خود را با ویلیام و جامعۀ 22 به دست آورد.

Almere شهرت جهانی را به عنوان گهواره ای از معماری مدرن ایجاد کرده است. بعضی از مشهورترین معماران جهان علامت های ماندگار خود را در شهر ترک کرده اند. خلاقیت های بلندپروازانه و نوآورانه این شهر را به یک نمایشگاه طراحی شهری قرن بیست و یکم با ساختمان های مربوطه و پروژه های مسکونی تجارتی تبدیل کرده است.

کارشناسان Fedde Huistra و Bas Ten Brinke.

روش شناسی جلسات مربوط به شهرسازی و معماری: بخش هایی از پایداری بیشتر در محل و با حمایت از برخی از سخنرانی های داخلی برای ارائه پیشینه و پیشینه لازم تدریس می شود. دانش آموزان تشویق می شوند که سؤال بپرسند، به طور فعال در بحث ها شرکت کنند و نظرات مربوط به مواد خواندن را تعیین کنند.

اهداف: ابتدا از تکنولوژی های جدید در ساختمان های هوشمند و شهر های هوشمند مطلع شوید. تجربه ای که معماران و برنامه ریزان شهر برای ایجاد یک محیط پایدارتر انجام می دهند، درک مزایایی که شهر می تواند از طریق تغییر از سنتی به یک مدل پایدار و هوشمند ارائه دهد

چه کسی باید شرکت کند؟ هر کس علاقه مند به یک رویکرد پایدار به معماری و توسعه شهر، با هیچ زمینه یا محدود در این زمینه تخصص نیست

قیمت هر مرحله

€ 750 - مواد آموزشی دوره

  • تخفیف در صورت هر دو مراجعه در نظر گرفته خواهد شد. در این صورت هزینه کل 1250 یورو است

یادداشت مهم

ماژول تنها در صورتی امکان پذیر است که حداقل تعداد شرکتکنندگان به دست آمده باشد. کلیه اعضای ثبت نام شده در مورد تصمیم گیری برو / غایب در آخرین 24 ساعت پس از مهلت ثبت نام ماژول از طریق ایمیل مطلع می شوند. شركت كنندگان ملزم به رزرو پرواز خود نيستند تا زمان رسيدگي رسمي

دسته بندی

معماری

نوع دوره

مدرسه تابستانی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
750 EUR
* اگر هر دو مراحل حضور داشته باشند تخفیف اعمال خواهند شد. در این صورت هزینه کل 1250 یورو است
Information
Deadline
درخواست اطلاعات
Week 2: from 13.07.2015 to 17.07.2015
Locations
هلند - Almere, Flevoland
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Week 2: from 13.07.2015 to 17.07.2015
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
هلند - Almere, Flevoland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
Week 2: from 13.07.2015 to 17.07.2015
تاریخ پایان درخواست اطلاعات