ترم های بهار در طراحی مبلمان ، بینش را به فرهنگ طراحی مبلمان ایتالیایی ارائه می دهد، با نگاه مستقیم به فرآیند مدیریت تولید و طراحی در زنجیره تامین محصول.

این دوره ارائه می دهد یک مرور کلی از تاریخچه مورد اصلی و تجزیه و تحلیل عوامل فرهنگی، مورفولوژیکی و فنی که موفقیت طراحی طراحی مبلمان ایتالیایی، برجسته عوامل کیفیت کلیدی در تولید.

تحت هدایت معلمان حرفه ای ما با ایده هایتان تمرین می کنید، یاد بگیرید چگونه مفاهیم خود را به جلو ببرید و مهارت های عملی و فنی را برای تست، مدل سازی و ارائه طرح های خود حرفه ای کسب کنید.

برنامه: درس از دوشنبه تا جمعه، صبح و یا بعد از ظهر اجرا می شود.

هدف

این یک برنامه متوسط است که برای دانش آموزان با حداقل یک سال تحصیلی یا تجربه حرفه ای در طراحی داخلی، طراحی صنعتی، طراحی مبلمان، معماری طراحی شده است. متقاضیان باید تکنیک های ارائه، مانند طراحی، طراحی و رندر، و مهارت های ارتباطی بصری مانند گرافیک کامپیوتری و رندر، و همچنین ساخت مدل و ارتباطات کلامی را به کار گیرند.

ساختار و روش شناسی

این مسیر آموزش شامل ترکیبی استراتژیک از سخنرانی های نظری و فعالیت های آزمایشگاهی از طریق پروژه های تیم تحت هدایت حرفه ای صنعت می باشد.

این برنامه دانش فنی و نظری فضای داخلی و زندگی را با تمرکز بر ابزارهای تکنولوژیکی، فرآیندهای تولید و مواد توسعه می دهد. درک درستی از ارزش شرکت ها، با توجه به بازار معاصر، مورد نیاز است.

علاوه بر تحقیق در مورد تجربه طراحی ایتالیایی، روند جدیدی از لحاظ مواد و اشکال و همچنین نوآوری های تکنولوژیکی، شما بر روی مواد ابتکاری که برای طراحی قطعات مبلمان و همچنین پوشش داخلی استفاده می شود، تمرکز خواهد کرد. به عنوان یک پروژه دوم، شما می توانید اشیای مبلمان را برای زندگی طراحی کنید
یا فضای تجاری.

در طول این نیمه شما می توانید از طریق Salone Internazionale del Mobile، که بیشترین وقایع مورد انتظار در دنیای مبلمان است، بازدید کنید.

برنامه تحصیلی

مدل سازی Techniques_2

این دوره پیشرفته از دوره های طراحی پروژه پشتیبانی می کند که برای آنها دانش جامع مواد و نحوه استفاده از آنها از یک دیدگاه پایدار ضروری است. این مبانی اصول خواص فیزیکی مکانیکی و کاربردهای احتمالی برخی از مواد نوآورانه را فراهم می کند، دانش فنی را با شیوه های ساخت و ساز به دست می آورد. ماهیت آزمایشگاهی این دوره به یادگیری مستقیم کمک می کند.

طراحی 2

این دوره بر روی مبلمان و بررسی زنجیره تامین محصولات مرتبط متمرکز است. موضوع اصلی طراحی یک محصول از جمله روند طراحی است. ، تحقیق در مواد شکل. این پروژه با تجزیه و تحلیل ارزش های عاطفی و عملکردی محصولات و سناریوهای کاربری بینندگان مختلف آغاز می شود.

سپس، دانش آموزان مفهوم پروژه و نقشه های فنی مربوط به جزئیات محصول را ارائه می دهند. تمرکز تکنولوژیکی بر پیشنهاد مبلمان، هدف آن ایجاد طراحی مناسب برای زنجیره تامین مبلمان است.

طراحی محصول

این دوره به بررسی دنیای طراحی مبلمان می پردازد. با شروع تحقیقات درباره مفاهیم طراحی داخلی و تجزیه و تحلیل نیازها و رفتارهای افراد در زندگی فضایی، دانش آموزان مفهوم طراحی شیء مبلمان و تمام محصولات لازم برای راه اندازی و زندگی هر فضایی را عمیق تر می کنند. پروژه طراحی محصول شامل طراحی مجموعه ای از اجزای مبلمان، عملکردی است که به توسعه داخلی فضاهای زندگی یا تجاری می پردازد. دانش آموزان یک نمونه از مجموعه مبلمان را با استفاده از فن آوری های مربوط به زنجیره تامین مبلمان ایجاد می کنند.

مدل کامپيوتر 3D - Techniques - کرگدن

دوره تمرکز بر پردازش تصویر دیجیتال در یک زمینه 3D است. قسمت اول، نرم افزار مدل سازی سطحی 3D، تولید اتوماتیک دیدگاه ها، نمایش ها و بخش ها، سایه ها، بافت سطح و رندر را تحلیل می کند. در بخش دوم، دانشجویان رندر و انیمیشن را برای ایجاد، مشاهده و ارزیابی فضاهای سه بعدی با تکنیک های texturing و نورپردازی مورد بررسی قرار می دهند.

تاریخچه طراحی 2

هدف این دوره توسعه یک زبان معماری شخصی است. این برنامه کاربرد زبان های مختلف طراحی را در شرایط مختلف جغرافیایی به منظور ارائه دانش تاریخی و انتقادی از آرکه تایپ های رسمی و شاخص های اصلی تحلیل می کند. از طریق تجزیه و تحلیل معماری و محصولات، دانش آموزان در سال های اخیر ویژگی های ترکیب، رسمی و بیان پروژه ها و طراحان را بررسی می کنند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Florence »

آخرین به روز رسانی فوریه 25, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
مارس 2020
Duration
17 
تمام وقت
Price
8,100
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

مارس 2020