Read the Official Description

این برنامه چشم انداز طراحی در فضاهای داخلی و دکوراسیون داخلی را در زمینه های مختلف کسب و کار ارائه می دهد، با در نظر گرفتن نیازهای مشتری و رفتار. مطالعات سناریوی کاربر اجازه می دهد تا شما را در درک روابط بین شیوه زندگی معاصر و ارزش های طراحی، برجسته روند جدید در این زمینه.

هدف آموزش در ایجاد یک حساسیت طراحی فردی، ایجاد یک زبان بیانگر شخصی و به دست آوردن یک فرهنگ چند رشته ای است که جنبه های تئوری و عملی را ترکیب می کند.

برنامه: درس از دوشنبه تا جمعه صبح و یا بعد از ظهر اجرا می شود.

سطح و پیش نیازها

این یک برنامه متوسط است که برای دانش آموزان با حداقل یک سال تحصیلی یا تجربه حرفه ای در طراحی داخلی، طراحی صنعتی، طراحی مبلمان، معماری طراحی شده است. متقاضیان باید تکنیک های ارائه، مانند طراحی، طراحی و رندر، و مهارت های ارتباطی بصری مانند گرافیک کامپیوتری و رندر، و همچنین ساخت مدل و ارتباطات کلامی را به کار گیرند.

روش شناسی و ساختار

مسیر تحصیل بر اساس دانش و مهارت های فرهنگی، روش شناختی، فنی و تکنولوژیکی و مهارت های لازم برای طراحی فضای تجاری و قطعات مبلمان مورد استفاده در زمینه های مختلف کسب و کار است.

از طریق ترکیبی استراتژیک از درس های نظری، مطالعات موردی و کارگاه های آموزشی با متخصصان صنعت، مهارت های نمایندگی رسمی و کارایی فضاهای تجاری و همچنین محصولات را با توجه به جنبه های اجتماعی و همچنین طراحی پایدار و کاربرد آن در صنعت طراحی. از طراحی نقاشی آزاد به طراحی فنی، تا تولید فضاهای سه بعدی و مدل های مبلمان، شما اعتماد به نفس خود را افزایش می دهید تا به طور موثر ایده های خود را بسنجید.

شما متدولوژی های پروژه، تکنیک های نمونه سازی و دانش در خصوص ویژگی های پایداری مواد را خواهید آموخت.

برنامه تحصیلی

تایپولوژی مواد 2

این دوره بر مسائل مربوط به فن آوری های جدید طراحی پایدار و کاربردهای آن در صنعت طراحی تمرکز دارد تا درک نحوه استفاده از مواد و ساختار در طراحی محصولات و فضاهای داخلی را گسترش دهد. به طور خاص، دوره تمرکز بر رابطه بین پروژه، مسائل مربوط به انرژی و ویژگی های پایداری مواد، در نتیجه همچنین شامل ساخت و ساز و جنبه های ساختاری.

تکنیک های طراحی و فن آوری

هدف این دوره، رفع مهارت های رندر کردن، از دست دادن دست به ابزارهای دیجیتال با آخرین و جدیدترین نرم افزار، به منظور حمایت از اثربخشی ارتباطات در ارائه یک ایده است.

تاریخ معماری معاصر 1

تاریخ معماری از دیدگاه روش های پروژه و زمینه های تکنولوژیکی و اجتماعی تحلیل می شود. این دوره به بررسی میراث جنبش مدرن و بیان آن در زمینه های مختلف جغرافیایی، اروپایی و بین المللی می پردازد.
از طریق تجزیه و تحلیل ساختمان ها، پروژه ها و اسناد، ویژگی های معماری پنجاه سال گذشته مشخص شده است.

طراحی 2

این دوره به توسعه مهارت ها و روش ها برای رسیدن به طراحی خرده فروشی کمک می کند، با تمرکز بر طراحی رستوران. صنعت خرده فروشی در حال تجربه یک انقلاب است که بیشتر آن کسب و کار آنلاین حرکت می کند.

خرده فروشی های آجر و ملات متحرک در حال توسعه مفاهیم جدید برای تجدید نظر به یک عموم به دنبال تجربیات، سرگرمی و اوقات فراغت هستند، در این سناریو طراحی نقش مهمی ایفا خواهد کرد. شروع از تجزیه و تحلیل نام تجاری، رقبا و بازار، شما یک طراحی اصلی برای پاسخگویی به نیازهای زیبایی شناسی، بازاریابی و عملیاتی خواهید داشت.

Program taught in:
انگلیسی

See 14 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Last updated February 13, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
19 
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019