توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Banner-ERCH

دوره کارشناسی مدیریت درآمد و ارتباطات هتل

دوره کارشناس مدیریت درآمد و ارتباطات هتل 2.0 (ERCH) یک برنامه آموزشی است که با بیش از ده سال تکامل و بهبود، بسیار تخصصی در درآمد و در درمان تکنیک های مدیریت رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال به عنوان نتیجه تکامل و تقاضا در مسئولیت مدیر درآمد و صنعت هتل.

طراحی برنامه پس از تجزیه و تحلیل جامع برنامه های آموزشی در مدیریت درآمد ارائه شده توسط برخی از بهترین دانشگاه های بین المللی در زمینه آموزش گردشگری آغاز شد، که ما آن را تجربه حرفه ای روز به روز حرفه، اضافه نمودن واقعیت بخش هتل ما در کلاس درس. همه تحت نظارت و همکاری مدیران معتبر، ملی و بین المللی (بازدید از آموزگاران و همکاران ما).

CESAE آموزش دانش آموزان خود را با تکنولوژی های نوآورانه ای ارائه می دهد

این برنامه بر دانش آموزان از منظر عملی تمرکز دارد، با استفاده از شبیه سازی های بهینه سازی درآمد و مجموعه ای از تکنیک ها و استراتژی های ضروری برای مدیریت هتل ها. بنابراین، برنامه به استفاده از تمام ابزارهای تکنولوژیکی که روزانه به کار می برند، علاوه بر همکاری تامین کنندگان اصلی این بخش در فعالیت مدیران، متکی است:

 • BeOnPrice، ORMOS، BOOKASSISTECursoRMCH101

به کساني که دوره کارشناسي مديريت درآمد و ارتباطات هتل را هدف گرفته است

ERCH برای تمام کسانی که حرفه ای هستند که می خواهند دانش لازم را برای مدیریت مراکز را از طریق استراتژی های مدیریت درآمد، تقویت کنند.

خود را با CESAE تشکیل دهید و مدارک تحصیلی خود را با مدرک تحصیلی دانشگاه Nebrija دریافت کنید

 • مدیران و مدیران، مشاوران و متخصصان بخش هتل که می خواهند بدانند از تخصص مدیریت پیشرفته درآمد، دینامیک واقعی عملکرد این منطقه مدیریت هتل، در برابر عملیات و تصمیم گیری.
 • متخصصان مدیریت درآمد که می خواهند خود را در دانش فنی تخصصی آوانگارد در حوزه مسئولیت خود بطور کامل و به روز نگه دارند.
 • افرادی که تصمیم می گیرند دانش بالا در زمینه مدیریت درآمد، کلید مدیریت و مدیریت هتل ها را بدست آورند.

کارشناس مدیریت درآمد پیشرفته برای تقویت آینده شما

این دوره از طریق یک روش آنلاین و همچنین امکان کمک داوطلبانه به کارگاههای عملی در مقابل چهره به چهره آموزش داده می شود. همه اینها عمدتا بر حل موارد عملی است که با استفاده از شبیه سازی با ابزارهای پارامترهای ما اجازه می دهد تا نه تنها تمام مفاهیم آموخته شده را اجرا کنیم (دانش آموزان به صورت جداگانه و به صورت گروهی عمل می کنند و به عنوان درآمد عمل می کنند مدیران هتل های خاص، با موقعیت هایی که واقعیت روزانه را شبیه سازی می کنند)، اما بهترین نتایج حاصل از تصمیمات گرفته شده را تجزیه و تحلیل می کنند.

در پایان کارشناس، یک پروژه نهایی در برابر دادگاه حرفه ای برجسته دفاع شده است. این تئوری دارای ارزش افزوده ای است که همراه با کارآموزی در شرکت ها و تجربه کاری در موسسات هتل از همه معلمان ما است.

ERCH برنامه ای است که هر دانش آموزی که می خواهد سودآوری یک استاد توریستی را مدیریت کند، نیاز به دسترسی و حفظ یک بازار کار با تقاضای بالا برای متخصصان واجد شرایط دارد.

به طور خلاصه، یک دوره آموزشی بسیار کامل و متناسب با نیازهای این بخش. چه چیزی شما را قادر می سازد که به عنوان حرفه ای از آینده در مدیریت هتل بپردازد. تبدیل شدن به یک مدیر درآمد واقعی با بهترین معلمان، ابتکاری ترین پلت فرم شبیه سازی و امکان تمرین در مهم ترین زنجیره های هتل.

فرصت های شغلی

در پایان این دوره دانش آموز قادر خواهد بود به عنوان:

 • مدیران و مدیران، مشاوران و متخصصان بخش هتل که می خواهند بدانند از تخصص مدیریت پیشرفته درآمد، دینامیک واقعی عملکرد این منطقه مدیریت هتل، در برابر عملیات و تصمیم گیری.
 • متخصصان مدیریت درآمد که می خواهند خود را در دانش فنی تخصصی آوانگارد در حوزه مسئولیت خود بطور کامل و به روز نگه دارند.
 • افرادی که تصمیم می گیرند دانش بالا در زمینه مدیریت درآمد، کلید مدیریت و مدیریت هتل ها را بدست آورند.

عنوان

این برنامه آموزشی به دانش آموز خود عنوان کارشناس مدیریت درآمد و ارتباط هتل 2.0 از CESAE کسب و کار می دهد

مدت و اعتبارات

کارشناس مدیریت درآمد و هتل ارتباط 2.0 دارای 15 ECTS (نام خود دانشگاه دانشگاه Nebrija) است.

برنامه طول می کشد 375 ساعت در طول یک سال توزیع شده است. تکمیل پروژه نهایی در این موارد است.

چگونگی

این در حالت آنلاین با پشتیبانی استادان و متخصصان متخصص در هر بخش محتوا از برنامه انجام می شود. روش های ترکیبی با ترکیب امکان حضور داوطلبانه در کارگاه های فوق العاده عملی بر اساس روش مورد در زمینه مدیریت درآمد و آنلاین بازاریابی 2.0 افزوده می شود.

دادن

شما امکان انجام کارآموزی در بخش های مدیریت درآمد مهم ترین زنجیرهای را خواهید داشت. CESAE دارای موافقت نامه هایی با بیش از 150 سازمان مربوط به بخش گردشگری است. همه دانش آموزان ما به کارآموزی در شرکت ها برای تکمیل آموزش خود دسترسی دارند. سیستم ما از شیوه های باز و انعطاف پذیر است و این دانش آموز است که درخواست می کند آنها را بر اساس زمان در دسترس بودن خود و محل جغرافیایی انجام دهد.

جنبه های اقتصادی

CESAE کسب و کار

برنامه های آموزشی ما را می توان از طریق بنیاد سه جانبه پاداش داد.

شما می توانید تمامی شرایط تامین مالی یا شرایط پاداش تماس CESAE با بنیاد سه جانبه را در 912 977 166 بررسی کنید یا ما را در پست الکترونیکی info@cesae.es این آدرس ایمیل در برابر هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید. ، بدون تعهد.

شرایط لازم برای دسترسی به عنوان متخصص دانشگاه در مدیریت گردشگری گردشگری

CESAE یک فرآیند پذیرش دقیق را با هدف ایجاد گروه های همگن کار و ایجاد یک فرایند آموزش کاملا کارآمد توسعه می دهد.

در طول سال، چندین فراخوان برای این عنوان با تعداد محدودی از مکانها ایجاد شده است. ما بیش از 7،500 دانش آموز را آموزش داده ایم.

مکان خود را بدست آورید و در بهترین هتل های هتل کار کنید

روند پذیرش در چهار مرحله انجام می شود:

 1. فرم درخواست آنلاین را پر کنید تیم ما این درخواست را دریافت می کند و با نامزد تماس می گیرد تا آنها را از الزامات و مستندات ارسال نماید. در این اولین تماس، تمام جنبه هایی را که متقاضی مورد نیاز است، مشخص می کند.
 2. کاندیداها مستندات مورد نیاز توسط اداره پذیرش را در مدت مشخص شده ارسال می کنند.
 3. دفتر آکادمیک ما به ارزیابی شخصی نمایه نامزدی ادامه خواهد داد. با توجه به آموزش و مسیر خود، تجزیه و تحلیل خواهد شد که برنامه های آموزشی مناسب برای دانش آموز آینده است.
 4. در طی حداکثر یک هفته، کاندیدای پاسخ قطعی در مورد پذیرش وی در برنامه داشته است. هنگامی که یک مکان تعیین می شود، ثبت نام با پرداخت هزینه ها و اولین پرداخت ماهانه صورت می گیرد.
برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط CESAE Business & Tourism School »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
مارس 2020
Duration
375 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

مارس 2020