توضیحات رسمی را مطالعه کنید

lasallebarcelona

دوره تکمیل آموزش برای فارغ التحصیلان فنی مهندسی مخابرات در هر تخصص برای به دست آوردن درجه در مهندسی سیستم های مخابراتی، به مهندسین ارتباطات فنی با بیش از 2 سال تجربه (تاریخ اخذ درجه) ، برای تسهیل دسترسی آنها به درجه جدید در مهندسی سیستم های مخابراتی.

جهان ارتباطات راه دور یکی از جذاب ترین بخش های اقتصادی کشور ما است به دلیل ظرفیت آن برای رشد و ماهیت استراتژیک آن در توسعه اقتصادی.

مهندس سیستم های مخابراتی حرفه ای حرفه ای خود را در زمینه برنامه ریزی، طراحی، ساخت، نصب، بهره برداری و نگهداری خدمات مخابراتی و تجهیزات الکترونیکی، و تولید، انتقال و دریافت سیگنال ها، توسعه می دهد. خدمات جدید تلفن همراه یا ثابت تلفن، شبکه های ارتباطی کامپیوتر، تجهیزات الکترونیکی و سیستم ها، پخش، اینترنت، یا توسعه سیستم های مکان جدید جهانی، برخی از نتایج کار این مطالعات است.

هدایت به

برای دسترسی به دوره، لازم است که یک دوره مهندسی فنی مخابراتی را حداقل 2 سال قبل از تاریخ عضویت ثبت نام کنید.

برای به دست آوردن درجه جدید در مهندسی سیستم های مخابراتی، لازم است ثبت نام، گرفتن و انتقال تمام موضوعات دوره، از جمله ارائه یک پروژه درجه بالایی، مجموع 60 اعتبار ECTS.

آماده سازی PAR

فارغ التحصیلان آموزش علمی، تکنولوژیک، اجتماعی و اقتصادی و آمادگی برای تمرین حرفه ای در توسعه و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمامی فعالیت هایی که آنها نیاز دارند را در چهارچوب مرجع هنجاری به دست خواهند آورد.

توانایی طراحی، تجزیه و تحلیل، پیاده سازی، بهره برداری و مدیریت یک سیستم، مولفه یا فرایند در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات مانند مدارهای رادیویی و زیرسیستم، تجهیزات انتقال و دریافت، سیستم های ارتباطی هدایت شده و غیر هدایت شده را مشخص می کند. ، شبکه ها، نرم افزار و خدمات مخابراتی، تجهیزات و سیستم های الکترونیکی، تجهیزات و تاسیسات محلی مربوط به دنیای سمعی و بصری.

برای دسترسی به دوره، لازم است که یک دوره مهندسی فنی مخابراتی را حداقل 2 سال قبل از تاریخ عضویت ثبت نام کنید.

نکات کلیدی

  • ما تجربه اولین دانشکده مخابراتی که در کاتالونیا و با یک دانشکده معلم با تدریس و تجربه حرفه ای ایجاد شده است، تجربه می کنیم.
  • مطالعات ارتباطات De La Salle از شناخت اجتماعی و کسب و کار بالا در سطح ملی و بین المللی برخوردار است. قرار دادن کار 100٪ است و شرکت های اصلی بخش La Salle به استخدام این پروفیل ها می روند.
  • روش تدریس عملی و مشارکتی است. دانش آموزانی که مایل به شرکت هستند می توانند به عنوان محققان یا طراحان پروژه در پروژه های انتقال یا تحقیق با شرکت های پیشرو در بخش شرکت کنند، که به آنها اجازه می دهد تا با انجام این کار یاد بگیرند.
  • شما می توانید در پروژه های تجاری و تجاری واقعی و مرتبط شرکت کنید.
  • ما بیش از 30 آزمایشگاه فن آوری در دسترس و در دسترس همه دانش آموزان و با امکانات منحصر به فرد در سطح ایالتی مانند اتاق رادیو بی نهایت، آزمایشگاه ارتباطات دیجیتال یا آزمایشگاه اتوماسیون صنعتی است.
برنامه آموزش در:
اسپانیایی
کاتالان
آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019