توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Banner-Cursos-Hoteleria

دوره مدیریت درآمد

دوره مدیریت درآمد یک برنامه آموزشی است که با بیش از ده سال تکامل و بهبود، به شدت در عملیات مدیریت درآمد، به عنوان یک نتیجه از تکامل و تقاضا در مسئولیت مدیر درآمد و صنعت هتل، بسیار تخصصی است.

طراحی دوره پس از تجزیه و تحلیل جامع برنامه های آموزشی در مدیریت درآمد ارائه شده توسط برخی از بهترین دانشگاه های بین المللی در زمینه آموزش گردشگری آغاز شد، که ما آن را تجربه حرفه ای روزمره حرفه ای را اضافه کردیم، مدیریت ادغام واقعیت بخش هتل ما در کلاس درس. همه تحت نظارت و همکاری مدیران درآمد از معتبر، ملی و بین المللی (مشاهده بررسی از معلمان و همکاران ما).

مدیریت درآمد را در CESAE با ابزارهای نوآورانه تكنولوژيك مطالعه كنید

این برنامه بر روی دانش آموزان از منظر عملی تمرکز دارد، که در آن شما می توانید از تمام ابزارهای تکنولوژیکی استفاده شده در روز به روز علاوه بر همکاری تامین کنندگان اصلی این بخش در فعالیت های مدیریت درآمد:

 • نرم افزار رایگان، Bookassist و Insight OtaHoteliera101

حرفه خود را انتخاب کنید به عنوان مدیریت درآمد در بهترین هتلها کار میکند

تمام اساتید، برنامه ها و دوره های ما از طریق یک روش آنلاین و همچنین امکان کمک های داوطلبانه به کارگاه های زندگی واقعی تدریس می شود: همه اینها عمدتا برطرف کردن موارد عملی است که با استفاده از شبیه سازی با ما ابزارهای مشخص شده اجازه می دهد تا نه تنها تمام مفاهیم یاد بگیرند (دانش آموزان به صورت جداگانه و در گروه ها کار می کنند و بعنوان مدیران درآمد هتل های خاص عمل می کنند، در شرایطی که واقعیت روزانه را شبیه سازی می کنند)، اما بهترین نتایج حاصل از تصمیمات گرفته شده.

دوره مدیریت درآمد این برنامه است که هر دانش آموزی که می خواهد سودآوری یک استادی توریستی را مدیریت کند، نیاز به دسترسی و حفظ یک بازار کار با تقاضای بالا برای متخصصان واجد شرایط دارد.

به طور خلاصه، یک دوره آموزشی بسیار کامل و متناسب با نیازهای این بخش. چه چیزی باعث می شود که شما در حرفه مدیریت آتی در زمینه مدیریت هتل باشید. تبدیل شدن به یک مدیر درآمد واقعی با بهترین معلمان، ابتکاری ترین پلت فرم شبیه سازی و امکان تمرین در مهم ترین زنجیره های هتل.

وقتی آموزش های خود را در مدیریت درآمد انجام می دهید، چه چیزی را کسب خواهید کرد؟

این دوره برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای مدیریت درآمد در موسسات هتل طراحی شده است، از دیدگاه مسئولیت عملی عمدتا عملی و حاکم بر تمام جنبه های کلیدی مدیریت فنی.

 • این تمرین را با استفاده از تمام ابزارهای تکنولوژیک مورد استفاده در فعالیت های روزانه مدیر درآمد: Availpro، Bookassist و Ota Insight بسازید.
 • از طریق بسیاری از موارد عملی در همه مناطقی که نیاز به تسلط دارند و کل برنامه درآمد را در یک مرکز هتل پیکربندی کنید. آنها حوزه هایی مانند:
  • تجزیه و تحلیل اولیه اطلاعات لازم برای ایجاد یک استراتژی درآمد کافی و سطح پیشرفته عملی را انجام دهید. اطلاعاتی مانند تقاضا، رقابت، محیط هتل، و غیره همه اینها اجازه می دهد تا یک بودجه و عملیات پیش بینی را آماده کنیم.
  • ایجاد استراتژی مدیریت درآمد برای مدت مشخص شده، که شامل تهیه ماتریس قیمت با محدودیت های آن، بهینه سازی موقعیت، مدیریت موثر از overbooking و غیره است.
  • یاد بگیرید که استراتژی را اجرا کنید. و برای این که رزرو روزانه را تهیه کردیم و انتخاب کردیم، برنامه تعرفه ما را تعریف کردیم و به همه بخش های مورد علاقه اطلاع دادیم. برای این همه ما مجموعه ای از برنامه های کاربردی، ابزار پارامتر شده و مکمل های نرم افزاری را برای تسهیل تمام عملیات داریم.
  • نظارت و بازبینی سیستم مدیریت درآمد و استراتژی که ما اعمال کرده ایم، انجام دهید. در آنجا ما کنترل روزانه و تجزیه و تحلیل نتایج دوره ای را انجام خواهیم داد، ما تنظیمات لازم را انجام خواهیم داد و ما اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری مفید است، تعریف خواهیم کرد.
 • تمام دانش در مدیریت درآمد را کامل کنید، با هزینه های توزیع کانال های مختلف، چه مستقیم، چه غیر مستقیم، مربوط به فروش آنلاین و آفلاین، مدیریت کانال و غیره است.
 • امکان برقراری ارتباط با بهترین متخصصان در مدیریت درآمد و ارتباطات 2.0 از بخش، که قادر به ایجاد یک شبکه شخصی از مخاطبین حرفه ای است.

فرصت های شغلی

هدف ما این است که در پایان برنامه، شما قادر به نشان دادن دانش نظری و عملی در مدیریت درآمد برای کار به عنوان:

 • مدیر درآمد یک بنگاه هتل
 • رئیس بخش، مدیران و مدیران که مستقیما یا غیرمستقیم به دانش درآمدی اعمال می کنند یا ارتباط دارند.
 • مدیران عملکرد در یک زنجیره هتل و دیگر موسسات گردشگری، که باید دانش عملی درآمد را اعمال کنند.

عنوان

این برنامه آموزشی به نام دانشکده بازرگانی Nebrija را به دانشجویان می دهد.

مدت و اعتبارات

دوره مدیریت درآمد مدت 120 ساعت و گسترش 4ECTS (عنوان خود دانشگاه Nebrija) است. واجد شرایط کلی برنامه با توجه به ارزیابی مداوم و حل و فصل مسائل عملی تعیین خواهد شد. این دوره دانشجویان را در مجموع 4 ECTS می دهد.

چگونگی

این در حالت آنلاین با پشتیبانی استادان و متخصصان متخصص در هر بخش محتوا از برنامه انجام می شود.

دادن

شما امکان انجام کارآموزی در بخش های مدیریت درآمد مهم ترین زنجیرهای را خواهید داشت. CESAE دارای موافقت نامه هایی با بیش از 150 سازمان مربوط به بخش گردشگری است. همه دانش آموزان ما به کارآموزی در شرکت ها برای تکمیل آموزش خود دسترسی دارند. سیستم ما از شیوه های باز و انعطاف پذیر است و این دانش آموز است که درخواست می کند آنها را بر اساس زمان در دسترس بودن خود و محل جغرافیایی انجام دهد.

جنبه های اقتصادی

CESAE کسب و کار

برنامه های آموزشی ما را می توان از طریق بنیاد سه جانبه پاداش داد.

شما می توانید تمامی شرایط تامین مالی یا شرایط پاداش تماس CESAE با بنیاد سه جانبه را در 912 977 166 بررسی کنید یا ما را در پست الکترونیکی info@cesae.es این آدرس ایمیل در برابر هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید. ، بدون تعهد.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط CESAE Business & Tourism School »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
مارس 2020
Duration
120 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

مارس 2020