توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Banner-Cursos-Hoteleria

دوره مدیریت درآمد پیشرفته، سودآوری هتل و فروش و فروش متقابل

دوره مدیریت پیشرفته درآمد: سودآوری هتل، فروش و فروش متقابل (RMA) برنامه ای است که عمدتا به مدیران اختصاص دارد، با توجه به سطح بالایی از تخصص ها. این تمرکز عمدتا برای کسانی است که می خواهند دانش خود را گسترش دهند یا تکنیک های جدید سودآوری هتل را یاد بگیرند.

این یک دوره است که با تجربه ده ساله تکامل و بهبود یافته است، بسیار متمرکز بر درآمد و درمان روش های بازاریابی مدیریت و فروش به عنوان یک نتیجه از تکامل و تقاضا در مسئولیت مدیر درآمد و صنعت هتل.

طراحی این برنامه پس از تجزیه و تحلیل جامع برنامه های آموزشی در مدیریت درآمد ارائه شده توسط برخی از بهترین دانشگاه های بین المللی در زمینه آموزش گردشگری آغاز شد، که ما تجربه حرفه ای روز به روز حرفه را اضافه کردیم، مدیریت ادغام واقعیت بخش هتل ما در کلاس درس. همه تحت نظارت و همکاری مدیران درآمد از معتبر، ملی و بین المللی (مشاهده بررسی از معلمان و همکاران ما).

تقویت آینده حرفه ای خود را با دوره پیشرفته پیشرفته مدیریت درآمد، هتل، و فروش بالا و سود دهی متقابل فروش

همه دوره ها از طریق یک روش آنلاین آموزش داده می شود. همه اینها عمدتا براساس حل و فصل مسائل عملی است که با استفاده از شبیه سازی با ابزارهای پارامترزمان ما اجازه می دهد تا نه تنها تمام مفاهیم یاد بگیرند (دانش آموزان به صورت جداگانه و در گروه ها کار می کنند و به عنوان درآمد عمل می کنند مدیران هتل های خاص، با موقعیت هایی که واقعیت روزانه را شبیه سازی می کنند)، اما بهترین نتایج حاصل از تصمیمات گرفته شده را تجزیه و تحلیل می کنند.

RMA برنامه ای است که هر هتل حرفه ای و درآمد Manangement که می خواهد سودآوری استقرار گردشگری را از سطح پیشرفته مدیریت کند و در یک بازار کار با تقاضای زیاد برای متخصصان واجد شرایط اقامت داشته باشد.

به طور خلاصه، یک دوره آموزشی بسیار کامل و متناسب با نیازهای این بخش. چه چیزی باعث می شود شما در بالاترین سطح در حرفه آینده در مدیریت هتل باشید. اطمینان حاصل کنید که شما در خط مقدم مدیریت درآمد با بهترین معلمان، پیشرفته ترین ابزارهای فنی و پلتفرم شبیه سازی نوآورانه ترین باشید.

هنگامی که شما پیشرفته مدیریت پیشرفت درآمد خود را به پایان رسانده اید چه خواهد شد؟

این دوره نیاز به دانش آموز دارد که دارای سطح پیشرفته در مدیریت عملیات درآمد در هتل است. از این دانش پایه کل برنامه توسعه یافته است:

  • با استفاده از تقسیم بندی متفاوتی از مشتری، به مدیریت سودآوری هتل از دیدگاه های مختلف توجه کنید. هدف این است: تجزیه و تحلیل سودآوری بر اساس نوع مشتری. بنابراین، ما در ایجاد ارزش برای هتل از طریق هوش کسب و کار درآمد، پیش بینی های پویا و بهینه سازی رزرو و فشرده سازی قیمت عمیق تر.
  • چگونه مدیریت درآمد را از این موقعیت با بازاریابی و مالی مرتبط سازید. بنابراین، ما در مدیریت کانال ها و بازارهای پیشرفت می کنیم، با توجه به انعطاف پذیری قیمت، با استفاده از تکنیک های اقتصاد سنجی که به درآمد پیشرفته، در مناسب ترین مجموعه رقابتی، استفاده می شود.
  • طراحی مجدد ترکیب سرویس، هدایت آن به درآمد عالی، بررسی اثرات سودآوری هتل. همچنین مسائل واقعی در مورد گروه ها و تاثیر آنها در گزارش درآمد را تحلیل می کنند و اثرات و گستره ای از ظهور اقتصاد مقیاس را می سنجند.
  • ایجاد و توسعه مشوق ها و کمپین های فروش، تقسیم فروش و فروش پایین، با استفاده موثر از کل فروش در هتل ها.
  • امکان برقراری ارتباط با بهترین متخصصان در مدیریت درآمد و ارتباطات 2.0 از بخش، که قادر به ایجاد یک شبکه شخصی از مخاطبین حرفه ای است.

فرصت های شغلی

هدف روشن این دوره، ارائه دانش برتر و پیشرفته مدیریت درآمد است که می تواند مفید باشد:

  • مدیر، مدیر و مدیر هتل ها و زنجیره های هتل.
  • مدیر بازاریابی، بازاریابی و مدیر مالی که می خواهد در آگاهی از مدیریت درآمد عالی پیشرفت کند، برای تصمیم گیری با چشم انداز استراتژیک.
  • متخصص خالص در مدیریت درآمد.

عنوان

این برنامه آموزشی به دانش آموز عنوان صحیح مدرسه بازرگانی Nebrija مادرید را در اختیار شما قرار می دهد که در آن تمامی مطالب این درس دقیق است.

مدت و اعتبارات

دوره مدیریت پیشرفته درآمد مدت 120 ساعت و گسترش 4ECTS (عنوان خود دانشگاه Nebrija) است. واجد شرایط کلی برنامه با توجه به ارزیابی مداوم و حل و فصل مسائل عملی تعیین خواهد شد.

چگونگی

این در حالت آنلاین با پشتیبانی استادان و متخصصان متخصص در هر بخش محتوا از برنامه انجام می شود.

دادن

CESAE دارای موافقت نامه هایی با بیش از 150 سازمان مربوط به بخش گردشگری و مهمان نوازی است. همه دانش آموزان ما به کارآموزی در شرکت ها برای تکمیل آموزش خود دسترسی دارند. سیستم ما از شیوه های باز و انعطاف پذیر است و این دانش آموز است که درخواست می کند آنها را بر اساس زمان در دسترس بودن خود و محل جغرافیایی انجام دهد.

جنبه های اقتصادی

CESAE کسب و کار

برنامه های آموزشی ما را می توان از طریق بنیاد سه جانبه پاداش داد.

شما می توانید تمامی شرایط تامین مالی یا شرایط پاداش تماس CESAE با بنیاد سه جانبه را در 912 977 166 بررسی کنید یا ما را در پست الکترونیکی info@cesae.es این آدرس ایمیل در برابر هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید. ، بدون تعهد.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط CESAE Business & Tourism School »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
مارس 2020
Duration
120 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

مارس 2020