ESL - انگلیسی به عنوان یک برنامه زبان دوم

University of Regina

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESL - انگلیسی به عنوان یک برنامه زبان دوم

University of Regina

جهان از فرصت

ESL - انگلیسی به عنوان یک برنامه زبان دوم

مسیر خود را به دانشگاه رجینا.

ما در سطح 6 برنامه تحصیلی بر زبان انگلیسی شما نیاز به وارد و موفقیت در دانشگاه رجینا. قبل از اینکه شما ترم اول خود را شروع، شما یک آزمون تعیین سطح برای تعیین سطح زبان انگلیسی خود را. 3 ترم در هر سال وجود دارد. هر ترم 13 هفته در طول است.

چرا تحصیل در اینجا

سطح

005 پایین عمومی 010 عمومی 020 بالا عمومی 030 متوسط ​​040 بالا متوسط ​​پیشرفته

تاریخ EAP و کمک درسی

بهار / تابستان 2017 تاریخ: 1 مه - 28 ژوئیه شهریه (دانش آموزان ویزا): 4050 $ برنامه آخرین مهلت: آوریل 1، 2017 400 $ ودیعه غیر قابل استرداد (کسر از شهریه خود را) * 100 $ هزینه درخواست غیر قابل استرداد.

ADVANCED EAP و جوی پیشرفته EAP (انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی) شما آماده برای U مقطع کارشناسی R و دورههای تحصیلات تکمیلی، ساختمان دانشگاهی، مهارت های زبان انگلیسی و آمادگی خود را برای دانشگاه. هنگامی که پیشرفته EAP را انجام دادید، شما در U از انگلیسی زبان مورد نیاز مهارت R دیدار خواهد کرد.

دیدت رو به جهان باز کن

دانشگاه از دانشجویان بین المللی رجینا تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود، جهان و همه چیز در آن است. تحصیل در یک محیط آکادمیک که خلاقیت، نوآوری، و تجربه های جدید تشویق می کند. به توسعه شخصی جدید هیجان انگیز باز کنید. دیدار با مردم جالب از پیشینه و فرهنگ متنوع. از دوست که آخرین عمر. تجربه راه های جایگزین تفکر، و از دیگران یاد بگیرند که آنها از شما یاد بگیرند. کشف یک آینده ای پر از احتمالات را برای شما و کار شما. لذت بردن از تمام این چیزها با حمایت مداوم از UR بین المللی.

در طول پنج سال گذشته، به عنوان مثال، تعداد دانشجویان بین المللی در دانشگاه رجینا توسط 77٪ افزایش یافته است، کمک به ایجاد دانشگاه ما متنوع تر از هر زمان دیگری در تاریخ ما است. دانشجو از بیش از 66 کشور در حال حاضر تماس خانه دانشگاه ما، غنی سازی تجربه دانشجویی با آوردن دیدگاه های جهانی در جامعه دانشگاهی ما است. در همان زمان، بیش از 800 دانش آموز داخلی استفاده از مطالعه خارج از کشور فرصت گرفته اند برای گسترش آموزش و پرورش خود در دیگر کشورها و توسعه بیشتر به "شهروندان جهان است." همه از این دانشجویان به دانشگاه رجینا به دلیل کیفیت از ما برنامه های آکادمیک، و آنها می آیند در اینجا دانستن است که یک برنامه جامع حمایت از طریق دفتر بین المللی UR ما در دسترس به آنها است. UR بین المللی عمیقا به موفقیت دانش آموز ارائه دانشگاهی، خدمات اجتماعی، مهارت های زندگی، و زبان که کمک به دانش آموزان با ابزار مورد نیاز برای بهترین استفاده را از دانشگاه رجینا آموزش خود را ارائه متعهد است.

  • رتبه بندی بالا: یکی از 10 دانشگاه جامع کانادا.
  • پشتیبانی قدرت ما است: از لحظه ای که شما و خانواده خود را تامین کند، تا زمانی که لحظه ای که شما پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی، ما با ارائه خدمات شخصی به تشویق و کمک در تحصیلی و حرفه ای نیاز دارد.
  • دولت از امکانات مدرن: بیا و کشف محوطه دانشگاه جدید ما است. این مدرن، تمیز و راحت است.
  • زیر از R یک جامعه جهانی است: ما به اندازه کافی بزرگ برای میزبانی دانشجویان از بیش از 90 کشور و در عین حال به اندازه کافی کوچک به شما یک تجربه علمی شخصی تر و متمرکز می دهد. شما می توانید به استادان خود و اعضای هیئت علمی. دانش آموز نسبت اعضای هیئت علمی تا 20 باشد: 1.ما همچنین انجمن های بسیاری است که شما می توانید درگیر با دریافت کنید. آن را چک کنید!
  • موفقیت برای زندگی: رجینا خانه خود را دور از خانه! امن است، مقرون به صرفه و استاندارد بالای زندگی فراهم می کند. ساسکاچوان دارای یک برنامه نامزدی مهاجرت است که سریع تر از برنامه های ملی و به دانشگاه از فارغ التحصیلان رجینا باز است.
ملکهCity1City2شهریه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
39 
پاره وقت
Price
قیمت
4,050 USD
4050 $
Locations
کانادا - Regina, Saskatchewan
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
کانادا - Regina, Saskatchewan
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات